Editörler : Pangaea
21 Eylül 2014 00:17

İşletmenin pazarlama öğretmenliği formasyonu almasi...!

mantıklı mı? bu bölümde kaç kişi vardır eğitim fakültesi mezunu olup da atanma bekleyen? önümüzdeki 4 yıl içinde sıra gelme ihtimali nedir? öncelik 2. öncelik mi 4. öncelik mi? kiminde başvuru da bu yazıyor ve ben kurumları da arasam yeterince bilgi alamıyorum. yökü arıyorum formasyon açılacak mı takip edin. mebi arıyorum ikinci öncelik ama mezun sayısı belirsiz formasyon açılacak mı o da belirsiz! nerden baksan geçen zamanımı çok takmam vaktim bol olduğundan değil tabiki de ama en nihayetinde iki yıl atanamazsam zaten bekleyeceğim bu 2 yılı formasyona harcadığımda elime geçebilecekler kaybımdan daha mı fazla daha mı az ya da başladığım noktada mı olurum. konu hakkında fikri olan varsa ...

0144
Aday Memur
22 Eylül 2014 14:00

Merhaba, birazdan vereceğim linki incelerseniz işletme iktisat mezunlarının 2. Öncelikle atandığını görürsünüz. Malesef önce pazarlama öğretmenleri bitecek daha sonra biz formasyonlular atanacağız yer kalırsa elbette.http://ttkb.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2014_09/10093949_9_cizelgeveesaslar.pdf

bellemorte
Memur
22 Eylül 2014 22:54

pazarlama bölümünün atama sayısı muhasebeden daha az. hemen hemen hepsinde 2. öncelik kalkmazsa uzun yıllar atama sırası gelmez. Biz almış bulunduk.

lizgeviyal
Yasaklı
23 Eylül 2014 14:12

adaletten pedagojik formasyon alacam ama çok bilgim yok duyurular konusunda kimi alesle girdim diyor kimi okul puanıyla haziran alımından mayıs 2014 ten son raki formasyon tercihleri diploma notuyla yapılmış öncesinde ales kullanılıyordu şimdi mezun olan kişilere mi ales şartı getrildi mezun olmayanlar mı diploma notunu kullnıyor ve formasyon duyurularına nerden bakacağız biz önceden memurlar nette bilgilendirilirdik şimdi böyle bişey göremiyorum ünivteler sayfalarında duyuruyo 81 ilin sayfasına nasaıl bakalım güz dönemi için ne zaman başlar başvurular en son adalet için gazi eskişehir konya van ankara gazi açmıştı fırat üniv tunceli üniv öğrencilerine verdi formasyonu merkezi allımdan niye olmuyor bunlar online yapılmıyor mu artık herkes kendi öğrencisine mi veriyor anlıyamadım ben bu işi acil yardım

herony
Memur
28 Eylül 2014 11:53

formasyonu hangi üniversiteden aldınız?

bellemorte, 10 yıl önce

pazarlama bölümünün atama sayısı muhasebeden daha az. hemen hemen hepsinde 2. öncelik kalkmazsa uzun yıllar atama sırası gelmez. Biz almış bulunduk.

kaderolarak
Aday Memur
28 Eylül 2014 19:31

ben iktisat mezunuyum ve formasyonla ilgili pek bilgim yok. bilen biri yardimci olabilir mi ? AnA¼mA¼zdeki ales ve tercih edebilecegimiz A¼niversiteler hakkinda. TeAYekkA¼rler.

herony
Memur
28 Eylül 2014 21:53

iktisat b sadece pazarlama ve muhasebe öğret. formasyon alabilir

onlarda 2-3 üniversitede şuan var.yeni açılan üniler olabilir.

atamalarda 1. öncelik hakkı verilmiyor.

yani formasyon para tuzağı.

eğer illede alacam dersen 2.000 tl civarı parayı ödeyeceksin.

ösym nin yerleştirmesi ales ve diploma notu ile oluyor

bellemorte
Memur
29 Eylül 2014 09:15

Allah aşkına okumuyor musunuz ?
Biz formasyonu aldık ama 10 yıl atama sırası gelmez diyoruz. Sende yardım istiyorsun. O zaman aç yökün formasyon usul ve esaslarını oku.

kaderolarak, 10 yıl önce
ben iktisat mezunuyum ve formasyonla ilgili pek bilgim yok. bilen biri yardimci olabilir mi ? AnA¼mA¼zdeki ales ve tercih edebilecegimiz A¼niversiteler hakkinda. TeAYekkA¼rler.

kaderolarak
Aday Memur
30 Eylül 2014 23:16

TeAYekkA¼rler herony. Allah razA± olsun. burada bakA±yorum da cok bilenler var. sAzA¼m herony e degil. benim alan puanim yA¼ksek oldugu icin formasyonla ilgilenmedim. bilmemek ayip degil, cok bilmek ayip der konuyu kapatirim. selametle..

bellemorte
Memur
01 Ekim 2014 15:14

Yanlış başlık altında soruyor olmandan ötürü olabilir mi ?

kaderolarak, 10 yıl önce
TeAYekkA¼rler herony. Allah razA± olsun. burada bakA±yorum da cok bilenler var. sAzA¼m herony e degil. benim alan puanim yA¼ksek oldugu icin formasyonla ilgilenmedim. bilmemek ayip degil, cok bilmek ayip der konuyu kapatirim. selametle..
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi