Editörler : crops35
22 Eylül 2014 20:51

Sınava İlişkin (İlgililere )

Arkadaşlar şu barak düşsün muhabbetine takıldık takıldıkda unutulan bir başka konuda şu malum salonlarda kopya skandalı eğer doğru ise hakkıyla kazanıp 70 üstü puan alan arkadaşlarımıza yazık olmayacakmı mesela Erzurumda malum lisede kopya muhabbeti ayyuka çıkmış işin özü 22 kişi bulunduğum ilden başvuru yapıyor bunların 1 tanesi sınava bazı sebeblerden dolayı katılmıyor geriye kalan 21 kişiden 4 kişi Trabzon ilinde bölge seçiyor ve 4 kişiden 1 kişi sınavı kazanıyor geri kalan 17 kişi ise Erzurum ilinde sınava giriyor bu Erzurumda sınava girenlerin tümü 70 puan üstündeyiz diyorlar.İnsanın aklına ilk gelen soru şu oluyor ahmaklar biz 4 kişi Trabzonu bölge seçerken uyanık 17 kişi ise Erzurumu seçiyor ne tesadüf bizler kaybediyoruz.Erzurumda sınava giren arkadaşlarımızın alayı Sınavı kazanıyor.

cakmakmehmet2001
Şube Müdürü
23 Eylül 2014 08:17

ilginç gerçekten

james_01
Şef
23 Eylül 2014 10:36

Valla gözel kardeşim ben bu MEB'den nefret ettiğim kadar hiç bişeyden nefret etmedim hem vallahi hem billahi adalet kredi borcumun bitmesini bekliyorum ondan sonra basacağım istifayı bu bi çözüm değil belki ama bizde yapılan haksızlıklara karşı bişiler yapalım dedik kimsenin umrunda değil sadece o taraflarda değil her yerde kopya dalevarası dönüyor ki verildiğinede adım gibi eminim; o kopyayı alanıda verenide allaha havale ediyorum kardeşim sanada diyorum eğer güzel bir şikayet dilekçesi hazırlatırsan bana yolla Ankaradayım ben sınavlar açıklandığında hemen itiraz edeyim direkt elden bu kopya mevzuunda bi kaçtanede ben söyleyim 1 bu kopya mevzuuları 2. sınava 1 ay kala sınava hazırlık için kurs vermeleri gerekiyordu vermediler 3. Soru adedini 50 ye düşürdüler barajı halen 70 olması saçma sonuçta kpss sınavına girmiyoruz bizler zaten 657 ye tabi devlet memuru ünvanını taşıyoruz 4. Şeflik sınavı ile mukayese edildiğinde memurluk sınavının daha zor olduğu gerçeği 5.forumda bazı arkadaşlar birtane dilbilgisi sorusunun eğitim birsenin yapmış olduğu denemelerdeki soru kalıbıyla birebir aynı olduğunu belirtmiş hadi yönetmelikle ilgili olsa anlarım lakin dilbilgisi sorusu olunca acaba diyor insan 6.Şeflik için sorulan soruların ve konuların farklı olacağı ve zor olacağı düşüncesi ile bir çok arkadaşımız şartları tuttuğu halde bu yüzden o kadroya başvurmadıkları başta da ben olmak üzere mağdur olduk 7. Antalya ilinde de kopyanın havalarda uçuştuğunu söylemişler anlayacağın birçok arkadaş mağdur oldu saygılar daha bilmediğimiz varsa bilen arkadaşların burada paylaşmalarını rica ediyorum

james_01
Şef
23 Eylül 2014 10:39

artı genel kültür sorularının aşırı derecede zor olduğunuda belirteyim

kisantali
Memur
23 Eylül 2014 19:16

bu konu fena takibimde gereği olumsuz neticelensede baş koydum bu yola

osmaniye_80_01
Aday Memur
23 Eylül 2014 20:21

inş. sınav iptal olmaz

james_01
Şef
24 Eylül 2014 15:49

kardeşim söylediğim gibi yapılacak şey belli itiraz bekleyelim bakalım sınav açıklansın ondan sonra itirazımızı yaparız her zaman ezilen taraf biz olmayalım

kisantali, 10 yıl önce

bu konu fena takibimde gereği olumsuz neticelensede baş koydum bu yola

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi