Editörler : crops35
22 Eylül 2014 20:53

Tapu müdürlüğünden ilkokul yada ortakokula geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz

tapu müdürlüğünden ilkokul yada ortakokula geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz yürüme engelliyim tekerlekli sandalye kullaniyorum bilgisayar işletmeni kadrosuyla geçicem tavsiye edermisiniz

eseserdar
Kapalı
22 Eylül 2014 20:58

bilg isl kadrosu sadece milli egitim mudurluklerinde ve bA¼yA¼k kalabalik liselerde olur. ilk ve ortaokullarin yuzde yetmisinde memur kadrosu bile yok. ayrica hangi bakanlA±kta olursan ol milli egitime geA§me buyuk hata yaparsin

Asksehri
Memur
22 Eylül 2014 21:18

PEKİ NEDEN ESERSERDAR BEY HANGİ AÇIDAN KÖTÜ BU KURUMDA ÇALIŞMANIN MİLLİ EĞİTİMMİ KÖTÜ OKULMU

eseserdar
Kapalı
23 Eylül 2014 00:26

bakanligin calA±sma sistemi kotu. cunku butun sistem ogretmenler uzerine kurulu.

ahmshn23
Aday Memur
23 Eylül 2014 08:52

Aynen sakin gecme kardesim. Hersey ogretmen uzerine kurulu. Psikolojik acA±dan cok yipranirsin.

Asksehri
Memur
24 Eylül 2014 18:11

öğretmenler değerli siz değerli değilmisiniz o anlamdamı diyorsunuz okulda calısan arkadaşlarım işinizden memnun değilmisiniz onun dışında

Asksehri
Memur
27 Eylül 2014 09:39

başka fikir vercek kimse yokmu

icibicigucu
Daire Başkanı
27 Eylül 2014 17:18

tapuda mudur bile olursun cunku herkes memur sartlar esit meb de en fazla sef olirsun cunku mudurler ogretmenlerden olur bu kadar basit

Asksehri
Memur
17 Ekim 2014 21:48

tapuda yükselmem risk artıyor oyüzden olduğum gibi devam benim sorunum yükselmek değil sadece huzurlu ve rahat olabileceğim bir işimin olması

icibicigucu, 10 yıl önce
tapuda mudur bile olursun cunku herkes memur sartlar esit meb de en fazla sef olirsun cunku mudurler ogretmenlerden olur bu kadar basit

Asksehri
Memur
17 Ekim 2014 21:49

yükselmem kesinlikle olduğum gibi devam ederim benim derdim yükselmek değil huzurlu olabileceğim bir işimin olması sadece

icibicigucu, 10 yıl önce

adsızmemur
Aday Memur
20 Ekim 2014 11:08

bir milli eğitim personeli olarak engelli personellere iyi davranılıyor . tabi okul müdürünüze bağlı. sonuçta memur kadrosundasınız. yaz tatillerinde de pek iş olmaz. çok rahat edersiniz. milli eğitim müdürlükleri de iyi. tapu ve milli eğitimde maaş farkınız olabilir ama. başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

Asksehri
Memur
08 Kasım 2014 12:41

tşk ederim verdiğiniz bilgiler için maaş hiç önemli değil yeterki huzurum olsun önce geçici görevlendirme ile geçicem yapabilirsem memnun kalırsam naklimi aldırmaya çalışacağım umarım pişman olmam büyükşehirde olunca insan tırsıyor biraz

adsızmemur, 10 yıl önce

bir milli eğitim personeli olarak engelli personellere iyi davranılıyor . tabi okul müdürünüze bağlı. sonuçta memur kadrosundasınız. yaz tatillerinde de pek iş olmaz. çok rahat edersiniz. milli eğitim müdürlükleri de iyi. tapu ve milli eğitimde maaş farkınız olabilir ama. başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi