Editörler : "eskiyara"Pangaea
23 Eylül 2014 21:24

Liselerde Yetiştirme Kursları..

Dün okulda yapılan toplantıda müdürümüz bu kursların öğrencilere ücretsiz olacağını ve öğretmenlere de iki kat ek ders ödeneceğinin konuşulduğunu söyledi.Böyle bir bilgisi olan var mı? Yarın mesai bitimine kadar görev almak isteyen öğretmenlere süre verildi. Ona göre net bilgi almak istiyorum.

eser_best
Kapalı
23 Eylül 2014 22:00

2 kat ücret konusunu neye dayandırmış?

ist-edeb34
Genel Müdür
23 Eylül 2014 22:24

2 kat ücret tamamen hayal verilecek en fazla gece ekdersidir o da 10 tl bile değil,yeni bir yönetmelik şart zaten,açık lise sımavlarında,sorumluluk sımavlarda hala 45 tl alıyoruz şaka gibi,bu hükümet öğretmene bir şey yapmaz,zaten değil iki kat yarı fiyatına indirip 5 tl deseler yığınla adam katılır bu kursa,hamdolsun nidalarıyla gider üstelik.bizim okulda 12 zümre öğretmeniyiz,şu anki şartlarda 1 kişi katılırım belki diyor,ki zaten kurs filan da açılmadı, müdür bile yok okulda zaten.

ziya64
Şube Müdürü
23 Eylül 2014 23:17

bizim öğretmenlerden bir kaka olmaz...almayın kardeşim kurs falan...ülke çapında tabiii.bak o zaman ne oluyor....kendi adıma 10 senedir ne kurs ne merkezi sınavlar hiçbir şeye girmiyorum.

vakum
Genel Müdür
23 Eylül 2014 23:23

392 tl den bahsediyor.

vakum
Genel Müdür
23 Eylül 2014 23:27

hafta sonları yapılacak kurslar bunlar.

happykits
Genel Müdür
23 Eylül 2014 23:38

normal ekdersten 30 kuruş fazla olur :D.

beğenmesseniz maaşınız düşürülür. eliniz mahkum edilir. istersen alma.

diyelim maaşın 2000TL. ders almadın.

maaş 1700 e düşer. haftasonu ders alırsan 300 TL veririrz derler olayı çözerler. zaten ekstra sınava falan o yüzden koşa koşa gidiyoruz.

eser_best
Kapalı
24 Eylül 2014 07:28

1 derse 1 ders hazırlık verirlerse ki ütopya gibi...öğrenciler 10 lu gruplandırarak işe yarar...

keallimatematik
Kapalı
24 Eylül 2014 16:22

hocam şu an bizim okulda bu kurslara 2 kat ek ders verildiğine dair bir inanç hakim ve bu sebeple kurs açmayı düşünenler var. müdür sınıfların en fazla 20 kişi olacağını, öğrencilerden ücret alınmayacağını ve hafta sonu en fazla 10 derse girebileceğimizi söyledi. bununla alakalı bir yönetmelik falan bende görmedim. bunlar konuşulanlar sanırsam..

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi