Editörler : crops35
25 Eylül 2014 06:52

Raporda Çalıştırılamayacağı İşler Bölümü Boş

istihtam alani isaretli ve rapor surekli oldugu halde calistirilamayacagi isler alano bos yenuletmek gerekecek mi?

25 Eylül 2014 08:32

çalışabilir kutucuğu işaretlimi sen onu söyle önemli olan O !!!

poyraz1881
Kapalı
25 Eylül 2014 09:17

Calistirilamayacagi bolum bende de boş yani calisabilir anlamında...sorun yok hocam .

gencturk30
Daire Başkanı
25 Eylül 2014 10:19

bendede boş, istihdam evet ise sorun yok

fiyona81
Kapalı
25 Eylül 2014 10:35

benimkinde hem istihdam alanı işaretli hemde çalıştırılamayacağı alanlar yazılı

fiyona81
Kapalı
25 Eylül 2014 10:42

ince el işleri ,kesici ve delici aletlerin kullanılacağı ,ve ateşli silahlar ve ekipman gerektiren işlerde çalışamaz diyor.

mkincal
Aday Memur
25 Eylül 2014 11:16

evet istihtam kutucugu isaretli

mkincal
Aday Memur
25 Eylül 2014 11:29

kayseri adliyesinden bi arkadasin raporunda da tek eksik calistirilamayacagi islerin bos olmasi gerekcesiyle yeniletmesini istemisler olay un oluyo ve raporda istihtam icin alinmis yaziyor

serkanpzr
Şube Müdürü
25 Eylül 2014 11:31

Ben atanamadım ama raporda istihdam alanında hayır özürlü kimlik kartı hayır yazıyor yenilemek için başvuru yaparsak ne kadar zaman alıyo bilen var mı acaba ?

lisan-i hafi
Aday Memur
25 Eylül 2014 11:40

Çalıştırılamayacağı İşler bölümünde kişi atandığı vakit hangi iş alanlarında ya da hangi iş kollarında kısaca engeli ile ilgili olarak nelerde çalışamaz diye belirtmektedir. O kısmın dolu ya da boş olması sorun değil

mkincal
Aday Memur
25 Eylül 2014 12:23

lisani latif biliyor mu soyluyorsun yoksa zannettiklerini mi komusuyorsun. ben diyorum ki sadece calistirilamayacagi isler alani bos oldugu icin yenilettirmesini istemis gidip sen raporunu verdin mi

78safranbolu
Memur
25 Eylül 2014 13:35

benim raporumda

çalıştıramayacağı işlerin niteliği:ağır işler

istihdam kısmı ise boş.

bir sıkıntı olurmu?

power3d
Aday Memur
25 Eylül 2014 13:51

Benim bildiğim çalıştırılamayacağı işler kısmı önemli. Görevlendirmede sorun olmaması için oraya bakıyorlar. Şahıs orada yazan işler dışında çalışabilir anlamına geliyor. O tanım eksik olursa ileride sıkıntı çıktığında kurum veya şahıs zorda kalabiliyor. Örneğin adam belinden rahatsız ama bu ibare olmadan işe başladı ve beli daha çok sakatlandı. Gitti kurumu mahkemeye verdi. Mahkeme rapora baktı ve bu ibareyi göremedi. Kuruma neden rapora bu ibareyi ekletemedin diyebilir. Veya tam tersi. Kısacası durum böyle. Kolay gelsin.

25 Eylül 2014 13:54

calıstırılmacagı alanları bos olandan yenıden rapor ıstenıyor 144 aile bakanlıgı arıyarak bımer sıkayet edebilirsiniz

25 Eylül 2014 13:55

adelet bakanlıgı iç işler bakanlıgı istiyor allah yardımcınız olsun istenılen belgelerde yazıyor

lisan-i hafi
Aday Memur
25 Eylül 2014 15:05

http://forum.memurlar.net/konu/1983385/ editörün yaptığı yorumu incele ;)

mkincal, 10 yıl önce

lisani latif biliyor mu soyluyorsun yoksa zannettiklerini mi komusuyorsun. ben diyorum ki sadece calistirilamayacagi isler alani bos oldugu icin yenilettirmesini istemis gidip sen raporunu verdin mi

lisan-i hafi
Aday Memur
25 Eylül 2014 15:07

Ayrıca ben öğretmnim daha atanmadım ..

mkincal, 10 yıl önce

78safranbolu
Memur
25 Eylül 2014 15:08

http://engelliler.gen.tr/f124/engelli-raporlarindaki-istihdam-belirsizligine-aciklama-geldi-24091/

25 Eylül 2014 15:26

yenı atanalardan ıstemısler nasıl olacak kurumları sıkayet edelım bence bımere yazsın herkez bu olayı

herkez soyluyor yorum atıyorlar bence kurumları bımere yazalım.

78safranbolu, 10 yıl önce

http://engelliler.gen.tr/f124/engelli-raporlarindaki-istihdam-belirsizligine-aciklama-geldi-24091/

çevmüh23
Şef
25 Eylül 2014 17:42

bendende istiyorlar malesef eski raporum uygun onu gönderdim 2005 kabul olur umarım

mkincal
Aday Memur
26 Eylül 2014 09:58

tek eksik raporda calisamayacagi isler kismi yoksa rapor sureklo ve istihdam icin... doktirdan tek doktordan raporu alip calistirilamayacagi isleri yazdirsam ve engelli raporumla birlikte versem olcakmi ki o kolay eger sifirdan rapor cikarirsam il saglok mudurlugunden wlimdeki rapora itiraz edip yeniden cikartmam lazimmis raporu saglik kurulu oyle soyledi.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi