Editörler : Pangaea

Yasaklı
26 Eylül 2014 20:01

atanan arkadaşlar atandığınız kurum sizden

diplomanızın aslını mı istedi yoksa siz aslını vermeyip noerde diplomanızın aslının fotokpisini çekip aslı gbi mi yaptınız ya da üniversitenizin öğrenci işlerinde nasıl verdiniz bu konuda yardımcı olk biri var mı tşklr

lizgeviyal
Yasaklı
27 Eylül 2014 13:04

cevap yok mu

voloreas
Şube Müdürü
27 Eylül 2014 23:10

bi fotokopi ve aslını götürürsün diplomanın aslını görüp aslı gibidir kaşesi bastırırsın ben öyle yaptım boşa notere para vermeye gerek yok aslını zaten vermem

lizgeviyal
Yasaklı
30 Eylül 2014 13:56

aslını kuruma verenler var bizim arkadaş aslını vermiş onu geçtim öğrenci işlerinde mi yaprınız siz kaşeletmeyi

voloreas, 10 yıl önce

bi fotokopi ve aslını götürürsün diplomanın aslını görüp aslı gibidir kaşesi bastırırsın ben öyle yaptım boşa notere para vermeye gerek yok aslını zaten vermem

sekreterserra
Daire Başkanı
01 Ekim 2014 10:33

kurumlar diploma aslını istemezler zaten. istenilen ya diplomanın (noter) onaylı örneği yada eğer kurum isterse diplomanın aslının ve fotokopisinin ibrazının yapılarak kurum çalışanlarınca aslı gbidir diye onay yapılan fotokopidir. ancak her kurum kendisi onay yapmak istemez, bu yüzden çoğunlukla istenilen noter onaylı örnektir. ve kurum ne istiyorsa onu götürmek zorundasınızdır. kurum bana ibraz edilirse aslı gibidir onayını basarın demedikçe diplomayı götürüp kurum çalışanı memurun onay yapmasını isteyemezsiniz.

voloreas, 10 yıl önce

lizgeviyal
Yasaklı
01 Ekim 2014 11:06

sonuçç nedir

sekreterserra, 10 yıl önce

kurumlar diploma aslını istemezler zaten. istenilen ya diplomanın (noter) onaylı örneği yada eğer kurum isterse diplomanın aslının ve fotokopisinin ibrazının yapılarak kurum çalışanlarınca aslı gbidir diye onay yapılan fotokopidir. ancak her kurum kendisi onay yapmak istemez, bu yüzden çoğunlukla istenilen noter onaylı örnektir. ve kurum ne istiyorsa onu götürmek zorundasınızdır. kurum bana ibraz edilirse aslı gibidir onayını basarın demedikçe diplomayı götürüp kurum çalışanı memurun onay yapmasını isteyemezsiniz.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi