Editörler : Pangaea

BademZEDE
Aday Memur
01 Ekim 2014 15:26

Saplantınızın kaynağından çok saplantı tam olarak nerenize saplandı anlamadım. Bu sınavdan yüksek almak çalışmak ve zeki olmaktan geçmiyor. Örnekleri forumda da belli olduğu gibi bazı zekası .... arkadaşlar da yüksek almış. demekki neymiş bu sınav çalışanla çalışmayanı, zeki ile geriyi ayırabilecek nitelikte bir sınav değildi. Haa diyosun ben 94 aldım benimde puanım iyi ama sizin gibi kendimi sezar falan sanmıyorum. bi zahmet al puanını defol git. burdaki kapı puana göre geçirmiyo insanları. adamlığına göre geçiriyor. adamsan geçersin. adam değilsen bu seda-sedat karışımı gibi ya da geberesice Ben daha ölmedim ki gibi olursun. Anladıysan ala ama anlamadıysan bu forumdaki arkadaşlar bi şekilde anlatır. 94 aldın madem zekanla (!!!!!!!!!!!!!) şu faninin söylediği bir kaç kelimeyi anlamak çok zor olmasa gerek. haa anlayamıyosan sanada pembe tasma alıveririz sedat kankin gibi olur biter.

la bandolero, 10 yıl önce

ben de iyiyim ama ezikleri destekliyorum çabaları popüler olma çabaları,bırakın bu işleri arkadaş arkadaş adam akıllı yaratıcı bi başlık açılmış sabote etmeyin,biz nasıl DHMİ muhabbeti yapacağız,yeter ya 90 puan üstü için ayrı bi grup şart,sizin yüzünüzden bizim de psikolojimiz bozuluyor,zekiysek bizim suçumuz mu 94 almak

01 Ekim 2014 15:51

milletin adam yerine koyup başlığına yazdığına şükretmiyor da gelmiş bir de bana itaat edin demiş... :D

01 Ekim 2014 16:19

sen kaç paraya kime sahip diyorsun? :D

herkesi kendin gibi sanma... :D

işsizlik başına vurmuş senin...

en yakın psikiyatri kliniğine git iyice bir rehabilite ol gel...

tedavin bitmeden de klavyeye 9 m 15 cm den fazla yaklaşma... :D

la bandolero
Yasaklı
01 Ekim 2014 16:21

Anlaşılan seni Bademci kardeşlerim biraz öpmüş amk ne ayaksın lan sen değişik,94 puan alan birisi seni muhatap alıp da cevap yazdığı için Allaha dua etmelisin bol bol bu gece

BademZEDE, 10 yıl önce

Saplantınızın kaynağından çok saplantı tam olarak nerenize saplandı anlamadım. Bu sınavdan yüksek almak çalışmak ve zeki olmaktan geçmiyor. Örnekleri forumda da belli olduğu gibi bazı zekası .... arkadaşlar da yüksek almış. demekki neymiş bu sınav çalışanla çalışmayanı, zeki ile geriyi ayırabilecek nitelikte bir sınav değildi. Haa diyosun ben 94 aldım benimde puanım iyi ama sizin gibi kendimi sezar falan sanmıyorum. bi zahmet al puanını defol git. burdaki kapı puana göre geçirmiyo insanları. adamlığına göre geçiriyor. adamsan geçersin. adam değilsen bu seda-sedat karışımı gibi ya da geberesice Ben daha ölmedim ki gibi olursun. Anladıysan ala ama anlamadıysan bu forumdaki arkadaşlar bi şekilde anlatır. 94 aldın madem zekanla (!!!!!!!!!!!!!) şu faninin söylediği bir kaç kelimeyi anlamak çok zor olmasa gerek. haa anlayamıyosan sanada pembe tasma alıveririz sedat kankin gibi olur biter.

kandemir21
Yasaklı
01 Ekim 2014 16:23

ben itaat ederim, överim seni. banka hesap numaramı göndereceğim kabul dersen özelden. paranın bankaya yattığını görüğümü an sen övmeye ve itaat etmeye başlayacağım.

Sedatozerler121
Yasaklı
01 Ekim 2014 16:32

akrep övsün beni

ÖV BENİ AKREPPPPPPPPPPP

kandemir21, 10 yıl önce

ben itaat ederim, överim seni. banka hesap numaramı göndereceğim kabul dersen özelden. paranın bankaya yattığını görüğümü an sen övmeye ve itaat etmeye başlayacağım.

kandemir21
Yasaklı
01 Ekim 2014 16:34

sözünde dur önce parayı gönder. ha sözünde durmazsan sövmeyide iyi bilirim bak. acayip söverim benim sövmelerim meşhurdur.

Sedatozerler121, 10 yıl önce

akrep övsün beni

ÖV BENİ AKREPPPPPPPPPPP

kandemir21
Yasaklı
01 Ekim 2014 16:35

ben akrebin yerinede överim merak etme.

akrep övsün beni

ÖV BENİ AKREPPPPPPPPPPP

Sedatozerler121
Yasaklı
01 Ekim 2014 16:40

Kardeşim ben sana mı söz verdim he diyorsan ki ben akrebin çakma hesabıyım baştan söyle

kandemir21, 10 yıl önce

ben akrebin yerinede överim merak etme.

kandemir21
Yasaklı
01 Ekim 2014 16:46

yok akrebin çakma hesabı değilim. zaten ilk başta akrep beni övsün dediğine anlamadım "akrep" diye biri olduğunu ondan dedim öyle. ben talibim bu işe. sen bankaya paramı yatır her gün buradan seni övecem.

Kardeşim ben sana mı söz verdim he diyorsan ki ben akrebin çakma hesabıyım baştan söyle

Sedatozerler121
Yasaklı
01 Ekim 2014 17:00

harbi mi la

kandemir21, 10 yıl önce

yok akrebin çakma hesabı değilim. zaten ilk başta akrep beni övsün dediğine anlamadım "akrep" diye biri olduğunu ondan dedim öyle. ben talibim bu işe. sen bankaya paramı yatır her gün buradan seni övecem.

rhifat
Aday Memur
01 Ekim 2014 17:08

ya bu adama bile 8 sayfa cevap vermişsiniz troll işte ne ciddiye alıyosunuz

Sedatozerler121
Yasaklı
01 Ekim 2014 19:37

Teşekkür ederim destekleriniz için

MagicKey21
Aday Memur
01 Ekim 2014 20:05

Ben ondan yüksek aldım ama tepki gösteriyorum çünkü hak ediyor bu yaptığı edepsizlikten başka bir şey değil.

kandemir21
Yasaklı
01 Ekim 2014 20:59

evet harbiydi ama anlaşıldı ki kıvırıyosun.

okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır. aslında ilk yorumum buydu :)

harbi mi la

szymek61
Şef
01 Ekim 2014 21:07

Benim puanım da 31 pampa,haftada 2-3 posta bakıyorum 31 puana :D

fezailugur
Yasaklı
01 Ekim 2014 22:16

:))) sürekli uyarı alıyorum neden acaba :)))

Toplam 157 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi