Editörler : crops35
13 Ekim 2014 23:06

2016 kpss çalışanlar platformu olsun ;)

Arkadaşlar psikolojik olarak çöksem bile hayatımın hiçbir alanında pes etmedim kpss içinde pes etmiyorum arkadaş ya olacak ya olacak olana kadar devam bir yandan aöf işletme okucam bir yandan kpss çalışmaya başlayacağım matematiğim sıfırdı ama 2014 için temel oluşturdum diyebilirim ilk 1 sene matematik ve türkçe ağırlıklı gideyim diyorum 2 yıl emek verince neden olmasınki 2014 de bunu yapamadım ama 2016 için kolları sıvıyorum sizleride yanımda görmek isterim hadi bir cesaret ;)

13 Ekim 2014 23:09

amacın belli...hedefin belli...inşallah olur.

krishazel
Genel Müdür
13 Ekim 2014 23:11

çok sağol arkadaşım inşallah hepbirlikte...

ŞAKİR AĞA, 10 yıl önce

amacın belli...hedefin belli...inşallah olur.

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
13 Ekim 2014 23:12

sonuçların açıklanmasını bekliyorum ona göre bir plan yapıp başlamayı düşünüyorum öncelik matematik ama bu yıl sözelde iyi temel yaptım

krishazel
Genel Müdür
13 Ekim 2014 23:14

sonuçları bekliyorum ama yanlışlarım olmasaydı yine iyi olacaktı ama yanlışlar doğrularımı götürecek benim hatam bilmediğim soruları sallamak oldu keşke yapmasaydım iyi ders oldu ama sonuçları çok merak ediyorum senin hakkındada hayırlısı olsun ben burdayım ama inşallah gelmene gerek kalmazda iyi not alırsın ;)

meltem_54, 10 yıl önce

sonuçların açıklanmasını bekliyorum ona göre bir plan yapıp başlamayı düşünüyorum öncelik matematik ama bu yıl sözelde iyi temel yaptım

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
13 Ekim 2014 23:19

bizim bölümdekilerin genel olarak netleri çok iyi o yüzden 65 civarı net bekliyorum benimde hatalarım oldu 10 tane soru bildigim halde boşa gitti bu netlerle atanmak çok zor o yüzden büyük ihtimalle 2016 ya kalacam

krishazel, 10 yıl önce

sonuçları bekliyorum ama yanlışlarım olmasaydı yine iyi olacaktı ama yanlışlar doğrularımı götürecek benim hatam bilmediğim soruları sallamak oldu keşke yapmasaydım iyi ders oldu ama sonuçları çok merak ediyorum senin hakkındada hayırlısı olsun ben burdayım ama inşallah gelmene gerek kalmazda iyi not alırsın ;)

krishazel
Genel Müdür
13 Ekim 2014 23:25

haklısın bildiğimiz soruları bile yapamadık benim içinde geçerli çok iyi bildiğim sorularda sanki kafam durdu sınavdan koptum oan hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun diyorum

meltem_54, 10 yıl önce

bizim bölümdekilerin genel olarak netleri çok iyi o yüzden 65 civarı net bekliyorum benimde hatalarım oldu 10 tane soru bildigim halde boşa gitti bu netlerle atanmak çok zor o yüzden büyük ihtimalle 2016 ya kalacam

duelist
Aday Memur
13 Ekim 2014 23:30

hayırlısı olsun erken gibi gözüksede aslında tam vakti :)

krishazel
Genel Müdür
13 Ekim 2014 23:34

tşk ederim aslında erken değil dediğin gibi tam vakti ben 2014 te bugün çalışırım bugün geçti yarın olsun diye diye son aylarda stres yapa yapa çalıştım bilgiler oturmamıştı bana kazandırdığı alt yapı oldu yinede pişman değilim ozamandaki şartlar onu gerektiriyordu .

duelist, 10 yıl önce

hayırlısı olsun erken gibi gözüksede aslında tam vakti :)

penac
Şube Müdürü
13 Ekim 2014 23:48

bende aranızdayım

krishazel
Genel Müdür
13 Ekim 2014 23:55

hoşgeldin canım ;)

penac, 10 yıl önce

bende aranızdayım

penac
Şube Müdürü
14 Ekim 2014 09:53

hoşbuldum canım :) sonuçları bi görelim önce bakarsın bi mucize olur ;)

krishazel, 10 yıl önce

hoşgeldin canım ;)

ehli-kuran
Aday Memur
14 Ekim 2014 10:05

bende varım bendeee hatta video izlemey başladım bile matematikten şenol hocayı dinliyorum

bukety
Aday Memur
14 Ekim 2014 11:05

korkuyorum tekrar başlamaya sizleri böyle dopingli görünce acaba aynı gücü yine kendimde bulabilirmiyim diyede düşünüyorum acaba 2016 ya kadar kpss kalkarmı böyle bir söylenti var bide yaş sınırı olurmu acaba 2016 ya kadar?

bLack3ds
Şef
14 Ekim 2014 11:18

Sınav sonucuna göre planlama yapacam artık.Ama şu bir gerçek ki bilmediğin bir soruya asla dokunmayacaksın ya tutarsa hesabı demeyecen abi öyle olmuyor illa ki eksilere düşürüyor seni öncelikli hedef bu olmalı deneme çözerken sürekli olarak dokunmadığım soruların cevaplarını iyice araştırırdım o kadar çalışmaya rağmen nasıl bilmem demeyin illa ki çıkıyor :) Zaten hiçbir zaman birinci olanlara inanasım gelmemiştir.Benim matematik temelim vardı en az ilgilendiğim alan oldu genel kültürü öğrenene kadar iflahım kurudu konular derya deniz :)

latte.34
Daire Başkanı
14 Ekim 2014 12:15

Khrisciğim senin sınavda mı benim ki gibi kötü geçti :(

Bende 2016 ya girmeyi düşünüyorum ama lisanstan girerim belki. Malum bizim bölüm çok sorunlu yüksek almak lazım onu da niyeyse kendi adıma başaramıyorum :(

Postmortemm
Memur
14 Ekim 2014 12:37

ben de varım millet....

Postmortemm
Memur
14 Ekim 2014 12:39

yaş sınırı benimde korkularımdan biri kasımda 30 olcam

bukety, 10 yıl önce

korkuyorum tekrar başlamaya sizleri böyle dopingli görünce acaba aynı gücü yine kendimde bulabilirmiyim diyede düşünüyorum acaba 2016 ya kadar kpss kalkarmı böyle bir söylenti var bide yaş sınırı olurmu acaba 2016 ya kadar?

smtt
Şef
14 Ekim 2014 12:40

İyi güzel de bence kpss 2 sene harcanacak bir sınav değil. Sınava 1 yıl kala çalışmaya başlasan yeter, 2 yıl fazla.

ehli-kuran
Aday Memur
14 Ekim 2014 13:56

bence temeli olmayana eksik konuları olana 2 yıl fazla değil

smtt, 10 yıl önce

İyi güzel de bence kpss 2 sene harcanacak bir sınav değil. Sınava 1 yıl kala çalışmaya başlasan yeter, 2 yıl fazla.

bltadem
Aday Memur
14 Ekim 2014 14:28

Bnde burdyim onlisansmi.lisans mi gireyim dusundum inlisan8 olarak en iyi şekilde elimden geleni yapicam inşallah 2016 da

Toplam 1765 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi