Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Ekim 2014 20:58

Allah için yardım

arkadaşlar benim okulum il merkezine bağlı bir köy ortaokulu toplam 52 öğrencisi var taşıma merkezi 15 tane taşımalı öğrenci var.ilimizde bazı ortaokullar sayı yetersizliğinden kapandı yeni yönetmeliğe okulumuz kapanır mı kapanırsa okul müdürü öğretmenliğe mi döner

G o e t h e
Kapalı
18 Ekim 2014 21:53

Siz okulun müdürü müsünüz?

Yani şunun için sordum, eğer müdürseniz ve sorduğunuz soruların cevabını bilmiyorsanız, sizi oraya müdür yapanın boynundaki vebal büyüktür!

Yok müdür değilseniz dert etmeyin.

sinifcii
Şube Müdürü
19 Ekim 2014 00:24

müfettiş raporu doğrultusunda okulunuz kapanabilir siz de norm fazlası müdür olabilirsiniz bu durumda da yönetici görevlendirme yönetmelğindeki norm fazlası yöneticilerle ilgili hükümler uygulanır

Netix
Şef
19 Ekim 2014 14:14

Goethe bir ırdasın bir burda millete sataşmaktan ne anlıyorsun?Sen anormal bir kişiliksin .Sana ne yavrum sormuş adam üstüne vazife mi yorum yapmak.Her salatalık alana tuz alıp koşuyon.Artık adın :Kimliksiz.

aykutak.80
Şef
19 Ekim 2014 22:05

ben konuda bilgi sahibi olmak istedim.bilmediğim bir konuda biliyorum demem.yönetmelikler o kadar çok değişiyor ki takip etmek mümkün değil.okul müdürü değilim ama okul müdürünü mevzuat bekçisi olarak görmemeliyiz.müdürlük farklıdır liderlik farklıdır.

G o e t h e, 10 yıl önce

Siz okulun müdürü müsünüz?

Yani şunun için sordum, eğer müdürseniz ve sorduğunuz soruların cevabını bilmiyorsanız, sizi oraya müdür yapanın boynundaki vebal büyüktür!

Yok müdür değilseniz dert etmeyin.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi