Editörler : crops35
21 Ekim 2014 01:02

92.9 puan 509 sıralama haziran atamaları

Arkadaşlar bu puan ve sıralamaya İZMİR'de hizmetli,vhki ya da düz memurluk gelebilir mi haziran atamalarında ? kadro açılıp açılmıcağını nerden öğrenebiliriz? geçen senelerde nasıl olmuştu ? sanırım 2. atama oluyor o ?
kısacası bu puana memur olabilir miyim? şöforluk falan da var tabi ama ona zor dediler tam bir bilgim yok. kaloriferci falan da varmış ama onu da tam bilmiyorum. detaylı anlatıcak birisi var mı arkadaşlar? haziran atmalarında bu sıra ve puana memur olabilir miyim?

iTaLiaNo20
Şef
21 Ekim 2014 05:13

hocam 2012 puanına göre izmir'de sertifikasız düz 2001den alım sadece 3 tane oldu. kasım 2012'de 97 puanla birisi girdi, kasım 2013'te 95 puanla birisi girdi. en son 2014 haziran'da hizmetli alımı oldu 13 tane, onlarda puan 89a düştü. kadrolar açılana kadar bir şey söylemek mümkün değil, ama izmir'de yeni personel açığı az olduğu için alımın da az olacağını göz önünde bulundur.

trabzonlii61
Memur
21 Ekim 2014 09:59

3. atamada bile memurluk gelme şansı az gibi hele ki izmir. ama şoförlük 2. atama da gelir diye düşünüyorum. şoförlükte gayet rahattır ne zorluğu varmış ki ? aciliyetin yoksa hizmetli de yazma

AintMadAtCha
Aday Memur
22 Ekim 2014 01:46

bu haziran atamalarında ne olur dersin dostum :/ şuandan tahmin edilebilecek bir şey mi ?

iTaLiaNo20, 9 yıl önce

hocam 2012 puanına göre izmir'de sertifikasız düz 2001den alım sadece 3 tane oldu. kasım 2012'de 97 puanla birisi girdi, kasım 2013'te 95 puanla birisi girdi. en son 2014 haziran'da hizmetli alımı oldu 13 tane, onlarda puan 89a düştü. kadrolar açılana kadar bir şey söylemek mümkün değil, ama izmir'de yeni personel açığı az olduğu için alımın da az olacağını göz önünde bulundur.

AintMadAtCha
Aday Memur
22 Ekim 2014 01:48

hocam şöforluğu biraz açar mısınız ? ehliyeti daha yeni aldım sayılır. yapabilir miyim ki?

trabzonlii61, 9 yıl önce

3. atamada bile memurluk gelme şansı az gibi hele ki izmir. ama şoförlük 2. atama da gelir diye düşünüyorum. şoförlükte gayet rahattır ne zorluğu varmış ki ? aciliyetin yoksa hizmetli de yazma

iTaLiaNo20
Şef
22 Ekim 2014 01:57

hocam izmir'e giden adam görev bırakmaz, tayin çıkartmaz. o yüzden en az alım yapan yerlerden biridir. kadrolar açılmadan bişi söylemek mümkün değil. şimdi senden önceki 500 kişi atanacak sıra sana öyle gelecek. diyelim 500 kadro açıldı, muhakkak yerleşmeyen adaylar olacak. haziranda senden önce 100 kişi kaldı dersek nokta atışı tercihe pek şans vermiyorum. ancak 4. atamada toplu alım olursa.

AintMadAtCha, 9 yıl önce

bu haziran atamalarında ne olur dersin dostum :/ şuandan tahmin edilebilecek bir şey mi ?

trabzonlii61
Memur
22 Ekim 2014 13:45

kardeşim ehliyet varsa gerisini sıkıntı etme. gittiğin yerde masa başı uygun varsa çalışmak istediğini belirtirsin uygunsa masa başı çalışırsın. yok ille de şoför lazımsa öğretirler sana mecburlar. kimse sana sürmeyi bilmiyosan neden yazdın çalışamazsın diye bişey diyemez

AintMadAtCha, 9 yıl önce

hocam şöforluğu biraz açar mısınız ? ehliyeti daha yeni aldım sayılır. yapabilir miyim ki?

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi