Editörler : crops35
27 Ekim 2014 14:44

Dava Açıyorum Destek Lütfen

Merhaba arkadaslar durumdan herkes haberdar saglik meslekler yuzunden kadrolarimiz ust ogrenimlere haksiz sekilde veriliyor sadece bizim degil onlisanslarinda dusunun lisans mezunu bir kisi elinde 3 diploma varsa 3 tercih hakki oluyor bu adil degil avukat ile gorustum cuma gunune kadar netlik kazanacak tek istegim sizden az laf cok is masraflari ben karsilayacagim on lisans mezunu arkadaslarim da bize katilabilir sirf saglikcilarin yuzunden kadrolarimizi kimseye yedirmem! Kat sayi yuzunden uni okuyamadim simdi atanma firsatim elimden alindi Ulasabildiginiz herkese ulasin gerekirse mezun oldugunuz okullara gidip ogrencileri bilinclendirin atanmayi gectim ben yandim genc kardeslerim yanmasin numaram 0542 301 08 78 24 saat acik cuma gunu en gec pazartesi surec hakkinda bilgi vericem. Hakk?m?zda hayirlisi olur insallah

27 Ekim 2014 14:48

Hocam davayı nereden açacaksın anaysa mahkemesine mi?

imperato
Şef
27 Ekim 2014 14:51

hangi adliyede dava açcan ? bende destek olurum

27 Ekim 2014 15:02

Avukatim elcin hanim iki secenegimiz oldugunu ya idari yada anayasa mahkemesine basvuru yapmamiz gerektigini danistay kararini inceledikten sonra bana bilgi verecegini baska acilmis dava varmi yokmu takip edecegini soyledi eger sayimiz cok olursa gundem olusur benim derdim lisans yada onlisans degil bir ekmek varsa bunu adil bir sekilde paylasilmali kim on lisans ve lisansinda bizim bolumlerden tercih yapabilecegini biliyordu? 1600000 kisi ile yarisacaktik osym sA¼priz yapti ben hakkimi ararim kardesim kimseye yedirmem sirf dershaneye gitmek istedigim icin isimden cikarildim 1 senedir ders calisiyorum 85 aldim sevindim kursagimda kaldi haberdar olsam bu durumdan hic girmezdim sinava
27 Ekim 2014 15:05

Bende destek olurum hocam tam destek +1

MuratPasaİsmail, 9 yıl önce
Avukatim elcin hanim iki secenegimiz oldugunu ya idari yada anayasa mahkemesine basvuru yapmamiz gerektigini danistay kararini inceledikten sonra bana bilgi verecegini baska acilmis dava varmi yokmu takip edecegini soyledi eger sayimiz cok olursa gundem olusur benim derdim lisans yada onlisans degil bir ekmek varsa bunu adil bir sekilde paylasilmali kim on lisans ve lisansinda bizim bolumlerden tercih yapabilecegini biliyordu? 1600000 kisi ile yarisacaktik osym sA¼priz yapti ben hakkimi ararim kardesim kimseye yedirmem sirf dershaneye gitmek istedigim icin isimden cikarildim 1 senedir ders calisiyorum 85 aldim sevindim kursagimda kaldi haberdar olsam bu durumdan hic girmezdim sinava
27 Ekim 2014 15:26

edirne merkez meslek liselerine gidiyorum yarin gencleri bilinclendirmek icin okul mudurleri ile gorusup bu konu hakkinda genclere bilgi vericem sizinde desteginize ihtiyacim var arkadaslar bu surecte elimizi tasin altina koymaz karsidan takip edersek kimsenin aklina gelmeyiz hakkimiz yenmeye devam eder
27 Ekim 2014 16:06

Bimere mail attim e Devlet uzerinde arkadaslar yarin cok gec olabilir

imperato
Şef
27 Ekim 2014 16:11

edilekce.tbmm.gov.tr buradanda gönderebiliriz

hsnd
Başbakan Müsteşarı
27 Ekim 2014 17:25

önlisans olarak destekliyorum arkadaşlar kesinlikle iptali için çalışma yapılmalı.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
27 Ekim 2014 17:29

Bununla ilgili dilekçe falan açtınız mı tbmm de imzalayalım bol katılım olacağını düşünüyorum ben. Milletvekillerine tek tek mail atalım bu konuyu.

fafg
Şef
27 Ekim 2014 17:30

Kesinlikle haklısın dostum. Bizden daha cesaretli çıkıp, elini taşın altına koydduğun içinde şahsım adına sana teşekkür ediyorum. Hangi bölümsün?

27 Ekim 2014 17:33

Valla Allah bir mucize nasip etmedikten sonra benim atanmam imkansız gibi merkezi alımla ama siz arkadaşlarım için bende katılrım tabi..

hsnd
Başbakan Müsteşarı
27 Ekim 2014 17:51

Yalnız bununla ilgili bir iptal kararı alınabilecekse bunun en kısa zamanda olması lazım yani 2014 sınavı ile yapılacak merkezi alımlardan sonra olursa hiçbir önemi kalmaz.

imperato
Şef
27 Ekim 2014 17:55

böyle durumlarla ilgili barolardan ve adliyelerden bilgi alabilir miyiz ?

imperato
Şef
27 Ekim 2014 17:57

bide hazır dava açacakken açıktan alımlara karşıda dava açalım adaletsizliklerin kökünü toptan kazıyalım

hsnd
Başbakan Müsteşarı
27 Ekim 2014 18:02

Denemek lazım. Tanıdık avukat bulabilirsem ben de danışmak istiyorum bu konuyu peşini bırakmamak lazım kesinlikle. Yürütmeyi durdurma kararı falan aldırabilirsek en kısa sürede iyi olur.

imperato, 9 yıl önce

böyle durumlarla ilgili barolardan ve adliyelerden bilgi alabilir miyiz ?

27 Ekim 2014 18:02

4 atama var biri gitse 3 atama bizimdir Allahın izniyle

saol kardeş desteklerin için her zaman senin gibileri olsa buralarda, bu işi çok kısa zamanda çözüme ulaştırırız

hsnd, 9 yıl önce

Yalnız bununla ilgili bir iptal kararı alınabilecekse bunun en kısa zamanda olması lazım yani 2014 sınavı ile yapılacak merkezi alımlardan sonra olursa hiçbir önemi kalmaz.

27 Ekim 2014 18:05

Imperato arkadaşımızın dediği gibi açıktan alımlar içinde birşey yapmak lazım.Sonucta bu ülke hukukta işliyorsa bizde anladıkları dilden halledelim bu işi..

27 Ekim 2014 18:09

2061 kodum puanim 85 sizi bilgilendiricem ortak vekalet masraflari benden yeterki birlik olalim Ekmegimi adil bir sekilde herkesle paylasirim ama bu sekilde degil
27 Ekim 2014 18:14

muratpasaismail arkadaşım helal olsun sana. herkes tam destek vermeli ben bazı nedenlerden dolayı mahkeme safhasında olamam ancak buradan destek verebilirim.

27 Ekim 2014 18:16

arkadaşlar bu arada bir metin yazılırsa bimer'den ilgili kurumlara gönderirsek de iyi olur diye düşünüyorum

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi