Editörler : Pangaea

29 Ekim 2014 13:51

Şubat'ta Atama olmamalıdır

kimse kimsenin hakkını yerini gaspetmesin. Sınava girdiniz ve kazanamadınız daha ne ağlayıp duruyorsunuz

#şubatatamasınason

Öabt sınavı boşuna mı konuldu yeterli olsaydınız zaten atanmış olurdunuz. Ayrıca dönem ortasında atama yapmak öğrenciyi olumsuz etkileyecektir

ESEROĞLU
Aday Memur
29 Ekim 2014 14:01

2015 te sınava girince sınırda kalırsan şubaaaatttt dersin ama Allah yaşatmasın!

sniper89
Kapalı
29 Ekim 2014 14:55

zırvalamayı kes de dersine çalış sonrabirgün. sonra bir gün sen de bizim halimize düşersin

merrilyisme
Kapalı
29 Ekim 2014 15:11

Hak kavramını anlamak istediği gibi anlayanlardan olmak yerine,haklının yanında olarak hakka uygun davran önce..madem öğrenciyi bu kadar düşünüyorsun:

Ücretli öğretmen öğrenciyi olumsuz etkilemiyor mu?

ESEROĞLU
Aday Memur
29 Ekim 2014 15:16

80 85 ile atanamayanlar var.Başarısızlıktan bahsediyorsun.

la bandolero
Yasaklı
29 Ekim 2014 15:57

utanmasa atanamayanlar ölsün diyecek ya la :D, sakın atanmayın ha şubatta falan ben atandım da ,aman siz atanmayın pis fakirler :D

erdem.k88
Genel Müdür
29 Ekim 2014 15:59

Başarı dediğin KPSS den aldığımız puanlar sa P10:89,3 P3: 86,3 şansız bir alan sınavı ve branşlara adil olmayan bir kontenjan dağılımı yapıldı diye sınırda kaldım önümde kimse yok . 3 farklı sınava giriyoruz , sence 1 tane alımın olması çok mu adaletli birşey ? 1 yıl boyunca emek harcayıp türlü derslere çalışıp 3 farklı sınava gireceksin ama puanın bir defa Kullanılacak ve sen buna adil diyeceksin el insaf kardeşim. Bu arada 2015 Ağustosda atanamazsan seni de göreceğiz. Senin zihniyetindekiker çok gelip geçti bkz. Geçen seneler. Yine de Allah herkesin gönlüne göre versin.

ayşehilal
Kapalı
29 Ekim 2014 15:59

Ya arkadaşım destek olmuyosun maden kendi çapında laf kalabalıklığı yapıp da köstek olmaya kalkma hiç neymiş öğrenciyi olumsuz etkilermiş kuru laf yapacağına bir araştır önce işletme inşaat sekreterlik pazarlama muhasebe kamu yönetimi hayvan yetiştiriciliğinden mezun insanlar ücretli yapıyo okullarda haberin var mı diye sorsam dünyadan bihabersin gelmiş burada haktan bahsediyosun ne zannediyosun sen bunca insanı 30 40 puanla kaldığını filan mı 70 80 puanlarla atanamamış hakkını arayan binlerce mağdur var kafan basmıyosa da öyle bilmiş gibi başlık açıp okları üzerine çekmeyeceksin şimdi otur dersine mi çalışıyosun napıyosan yap durumumuza düşmen için dua etmemizden kurtar kendini!!!

erdem.k88
Genel Müdür
29 Ekim 2014 16:00

Demeden edemeyeceğim sen bu fesatlıkla iflah olmazsın .

INEVITABLENGLISH
Aday Memur
29 Ekim 2014 16:18

burada başlık açarak hçbişeyi engelleyemezsin git dersine çalış.

akpınar46
Genel Müdür
29 Ekim 2014 16:27

Helal hocam subatda atama olmamali bencede KASIMDA OLMALI ACILEN 40 bin ogrenciler etkilenmemeli bu kadar ucretli ogeetmen o cocuklari magvf ederken ogretmenlikle alakasi olmayan At yetistiricisi it yetistiricisi maliye isletme ibb mezunu o cocuklarin dersine girip sadece biraz cebimde haslik olsun diye cocuklari zehirlerken senin gibi biri kalkmis subat olmasin ben sizin zihniyetinizi

INEVITABLENGLISH
Aday Memur
29 Ekim 2014 16:37

Son kelimeden sonrasni getrmeyi cok isterdim ama cezam yeni bitti icimden bol bol . . .

akpınar46, 9 yıl önce

Helal hocam subatda atama olmamali bencede KASIMDA OLMALI ACILEN 40 bin ogrenciler etkilenmemeli bu kadar ucretli ogeetmen o cocuklari magvf ederken ogretmenlikle alakasi olmayan At yetistiricisi it yetistiricisi maliye isletme ibb mezunu o cocuklarin dersine girip sadece biraz cebimde haslik olsun diye cocuklari zehirlerken senin gibi biri kalkmis subat olmasin ben sizin zihniyetinizi

sarsak
Memur
29 Ekim 2014 17:13

40 netle atanamayan birinin yetersiz olduğunu söyleyen gerzeklerin kpss puanını Öğrenmek isterdim

akpınar46
Genel Müdür
29 Ekim 2014 17:33

Kisaca sunu diyeyim kucuk bir ilcede yasamama ragmen 12 lise 14 orta okul var merkezde sadece koy ve kasbalardaki haric egit bak ogretmen yok niyemi 203 tane ucretli calisiyor allah askina soruyorum sizlere buro yon ve sekreterlik on lisans mezunu ne anlar matematikten bu basligi acan bir ogretmen olsa asil egitimi kimlerin ne sekilde rezil ettigini bilir

Eylül-şa
Aday Memur
29 Ekim 2014 17:57

Sen kendi işine bak gerzek!!mal mal konuşuyorsunuZ!! Bi boktan anladığınız yok gelip burda sırf insanlar cevap versinler de haz alayım diye uğraşıyorsunuz!!!

AFB190737
Aday Memur
29 Ekim 2014 23:32

Al bır dengesız tıp daha sonrabirgun senın bıldıgın yanıldına yetmez bos bos durma calıs

AFB190737
Aday Memur
29 Ekim 2014 23:34

Abuk subuk konusma tepemın tasınıda attırma maldonado

zeynepsc
Aday Memur
29 Ekim 2014 23:42

lutfen bu tur beyninde problem olan bencil insanlara prim verip artik yazmayalim sayfasi iptal olsun.allah senin gibileri bildigi gibi yapsin.keser doner sap doner gun gelir hesap doner

sonrabirgun
Kapalı
22 Kasım 2014 14:11

Bu seri hakaret sevdalıları öğretmen olacak da toplumu eğitecekler yazık bırak düşünce ifade etmek gibi üst düzey faaliyeti daha imlayı bile beceremiyorlar

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi