Editörler : crops35
02 Kasım 2014 21:39

Atandığın Kuruma Tandıktan sonra Gırıs yapcağımız zman kurumlar hangı evrakları ister Lutfen Bılen A

.

Anuşavan
Aday Memur
02 Kasım 2014 21:41

Bılen Arkadaşlar Yrdımcı Olabılırmı?

Anuşavan
Aday Memur
02 Kasım 2014 21:50

arkadaşlar bılen söylesın allah rızası için yaw

haritaci7777
Memur
02 Kasım 2014 22:25

Atandiktan sonra siteden yayinladiklari ve verdigim evraklar ATAMAYA ESAS BELGELER :

Nüfus Cüzdanı Örneği

ÖSYM Yerleştirme Belgesi (Bilgisayar çıktısı)

Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) aslı veya noter onaylı örneği

Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış Sağlık Kurulu Raporu

Belgelik Fotoğraf (6 adet) Varsa ;

Yüksek Lisans Diploması

- Ortaöğretim Hazırlık Sınıfı Belgesi- YDS veya KPDS Belgesi

Atama tebligatim atandigim kuruma ulastiginda yarin gel basla dediklerinde ise yanimda goturmemi istedikleri evraklarda fotograf, ikametgah, nufus cuzdani fotokopisi , diploma fotokopisi isstediler ve götürdüm 15 gündür de memurum .

Anuşavan
Aday Memur
02 Kasım 2014 22:59

Ya ben Dıplomamı Ankaraya Gönderdım Nasıl Olcak şimdi :/

haritaci7777, 9 yıl önce

Atandiktan sonra siteden yayinladiklari ve verdigim evraklar ATAMAYA ESAS BELGELER :

Nüfus Cüzdanı Örneği

ÖSYM Yerleştirme Belgesi (Bilgisayar çıktısı)

Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) aslı veya noter onaylı örneği

Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış Sağlık Kurulu Raporu

Belgelik Fotoğraf (6 adet) Varsa ;

Yüksek Lisans Diploması

- Ortaöğretim Hazırlık Sınıfı Belgesi- YDS veya KPDS Belgesi

Atama tebligatim atandigim kuruma ulastiginda yarin gel basla dediklerinde ise yanimda goturmemi istedikleri evraklarda fotograf, ikametgah, nufus cuzdani fotokopisi , diploma fotokopisi isstediler ve götürdüm 15 gündür de memurum .

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi