Editörler : Lanet
04 Kasım 2014 12:40

Sosyal hizmet mi çocuk gelişim mi?

ikinci üniversite okumak istiyorum ama çok karasızım sosyal hizmetleri okumak istiyorum fakat atatürk üniversitesi aöf lisans sosyal hizmetler bölümünün açması beni endişelendiriyor şu anda önü açık olmasına rağmen atatürk üniversitesi mezun verdiğinde yığılma olacağını düşünüyorum sosyal çalışmacı arkadaşlarım varsa bu konuda bana yardımcı olabilirler mi bide çocuk gelişim bölümü 4 yıl sonra önü açık olur mu önerir misiniz ?

misafirterligi06
Aday Memur
05 Kasım 2014 20:05

bence çocuk gelişimi okuyun atanma şansı yüksek alan çok puan düşük, son yıllarda ortalık sosyal hizmet mezunundan geçilmiyor çok fazlalar

bbccaa
Aday Memur
06 Kasım 2014 11:27

teşekkür ederim 4 yıl sonra çocuk gelişimin önü açık olur mu 4 yıl az bi süreç değil

nezix
Şef
07 Kasım 2014 14:09

üniversite tamamen bi piyango meselesi bugün önü açık olan bölüm 4 yıl sonra kapanabilir veya bugün önü kapalı olan bi bölüm tek br kanunla 4 yıl sonra önü bayagı açılabilir bu biraz kader kısmet ve büyük oranda şans işi...

sevince41
Kapalı
09 Kasım 2014 23:17

bence 4 yıllık olacaksa sosyal hizmetlerde cazip ama bi yönden de mezun sayısı artıyor..önceden mezun sayısı çok kısıtlıydı şimdi önlisans bölümüde var ama 4 yıla tamamlanmazsa bi anlamı yok.

bbccaa
Aday Memur
10 Kasım 2014 13:11

teşekkür ederim :)

lutt
Şube Müdürü
15 Kasım 2014 13:04

sosyal çalışmacı ne kadar maas alıyor acaba?

sevince41, 9 yıl önce

bence 4 yıllık olacaksa sosyal hizmetlerde cazip ama bi yönden de mezun sayısı artıyor..önceden mezun sayısı çok kısıtlıydı şimdi önlisans bölümüde var ama 4 yıla tamamlanmazsa bi anlamı yok.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi