Editörler : Pangaea
05 Kasım 2014 22:30

Hedef 2015 Kpss

Arkadaşlar 2015 Kpss'ye hazırlanacak Beden Eğitimi öğretmen adayları yok mu hiç. Bilgi alışverişi yapalım neler yapıyorsunuz nasıl hazırlanacaksınız? Ya da atanan arkadaşlarımız nasıl çalıştılar bizimle paylaşsınlar. Ben yavaş yavaş başlamıştım ama bugünden itibaren sıkı tempoyla başlıyorum. Kendime haftalık plan hazıladım,günlük neler yapıcağımı tek tek yazdım. Hedefim 80 ve üstü.

piyadebesyo
Aday Memur
06 Kasım 2014 01:11

son 15 gün kala elinde ne kadar genel kültür denemesi varsa peşpeşe çöz

piyadebesyo
Aday Memur
06 Kasım 2014 01:13

harman yap tüm genelkültür denemeleri ben 5 tane soru yakaladım çıkan

london34
Aday Memur
07 Kasım 2014 13:07

ben dershane araştırıyorum halen başlıyamadım ilk kez hazırlanıcam inşallah herkes emeğinin karşılığını alır

nurkoç
Aday Memur
01 Nisan 2015 13:49

ben matematik yapamıyorum. diger derslerde de biraz alt yapım var. haftaiçi her güne iki ders koydum ve soru çözüyorum. günlük toplamda 300 soru yeterli olur mu sizce? bugün pg den 150 soru vatandaşlıktan 150 soru gibi..evli oldugum için haftasonları ders çalışma imkanım yok. ne dersiniz arkadaşlar

suursuzpanda
Kapalı
17 Nisan 2015 14:20

su aralar egitim bilimlerine agirlik verdim. hedefim 55-60 arasi bir net. gk-gy dende 65-70 arasi bir net hedefim var suan 65lerdeyim tarih yapamadigimdan:) cok sukur matematik yapabiliyorum. bol bol soru cozun arkadaslar ufak bir konu tekrari ardindan yapistirin konu tarama testlerini. haftada en az 2 deneme cozun simdilik. son 1 ay sabah aksam ogle deneme cozun. yapamiyorum demeyin birakmayin kendinizi
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi