Editörler : Pangaea
26 Kasım 2014 15:49

Beden egitimi ogretmenleri 3000 atama istiyor

Acikta ilk 5 deyiz ve en cok magdur edilen ogretmenleriz siniftan en cok beden egitimine gecis yapildi 4273 kisi madem bu kadar alakasi olmayan insan bizim yerimize gecti bizde bu magduriyetimiz icin 3000 atama istiyoruz ve bu 15 bin atama sadece birans ogretmenlerine yapilmali cok az aciga gore 15 bin artmali butun herkes bunu istiyor 40 bin

akpınar46
Genel Müdür
26 Kasım 2014 16:20

Neden buraya tasindi bu baslik egitim fakultesi mezunlari bolumundeydi

Yalinayakkelimeler
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 16:28

900 beden eğitimi öğretmeni bölümünü kazanma yeteneği olmayana 900 spor yoneticisi, antrenöre verilen formasyonla sınıfçiya verilen hak aynıdır. Yetersiz yetersizdir .

Sonucta öğretmenlik kazanamayan o diğer bölümlere gidiyor. Böyle BELEŞçilik Olurmu..

Yalinayakkelimeler
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 16:30

Beden eğitimini yol geçen hanina çeviren bize acıyıp Hakkimizi mı verecek..

stannis
Şef
26 Kasım 2014 19:42

sınıfçılar tamam yöneticilik bölümü belki biraz ama antrenörlük bölümüne bunu diyemezsin yedirirler o lafını sana. uzun uzun konuşuldu tartışıldı haddini bil terbiyesizlik yapma

Yalinayakkelimeler, 9 yıl önce

900 beden eğitimi öğretmeni bölümünü kazanma yeteneği olmayana 900 spor yoneticisi, antrenöre verilen formasyonla sınıfçiya verilen hak aynıdır. Yetersiz yetersizdir .

Sonucta öğretmenlik kazanamayan o diğer bölümlere gidiyor. Böyle BELEŞçilik Olurmu..

Yalinayakkelimeler
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 23:54

Ben ağırlığım ve terbiyem kadar konuşurum.

Besyo sınavına girildiğinde ilk tercih olan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü olduğunu o bölüm olmasa cakmasi olsunlar mı bana terbiye verecek.

volkanagaa
Aday Memur
27 Kasım 2014 00:41

çakma beden eğitimi öğretmenleri(antrenörlük-sınıf öğretmenleri-regrasyon-yöneticilerin ne işi var öğretmenlikte zamanında öğretmenligi kazanamayan çapsızlar şimdi beleş yer arıyorlar Allah nasip etmesin inşallah bunlara öğretmenlik büyük haksızlık olur yok dersler aynıymış falanda ama yetenegin az sınava girerken düşük puan alıp öğretmenligi kazanamadın şimdi beleşe konuyorlar herkes hakkı olanı almalı meslege atansanda güldürmez cenabı ALLAH..

Ggt71
Aday Memur
27 Kasım 2014 07:36

Beni dinle bosayak formasyon hakkimizdi aldik sesini fazla yukseltme artik sus isine bak

stannis
Şef
27 Kasım 2014 09:05

cenabı allah işini bilir itin duası kabul olmaz. sadece pedagojik dersleri aldınız fazladan onu da aldığımızda sizden daha üstün olacağız ayrıca hepimizin sporcu geçmişi var. kudurun lan

Rüyam255
Memur
27 Kasım 2014 12:12

üstünlük sadece allaha mahsus tur

akpınar46
Genel Müdür
27 Kasım 2014 16:12

Cenabi allah yarattigi bir kopek kendi lisaniyla allah c.c zikreder onun duasini zikrini kabul ederde sen insan oldugun halde satanis missin satanistlerin seytana inandigini bildigimiz icin senin duani hic kabul etnez itinde bir gorevi var senin gorevin ne it diyemem sana o na hakaret olur

akpınar46
Genel Müdür
27 Kasım 2014 16:13

Isinize bakin siz beden egitimi ogretmenleri her sartta sizden iyi

turquoiseice
Aday Memur
27 Kasım 2014 23:26

arkadasım sen hangı okulu bıtırdın senın okulda ogretmenlık bolumune ayrı sınav yonetım antrenorlukl bolumune farklı sınavmı yapıldıda sen kendını bu bolumlerden daha ustun daha yeteneklı goruyosun en fazla senın oss puanın fazlaymıstır yonetımı antrenorlugu kazananın onune gecmıssındır yetenekle ne alakası var bunun madem yetenek ısı senın mantıgına gore bende derımkı ben marmarayı bıtırdım atıyorum sende dumlupınar unıversıtesını bıtırdın marmaranın sıvanı daha zor besyolar arasında en ıyısı marmara ben senden daha yeteneklıyım ben dururken sen nıye atanıyosun derım senın mantıgına gore herkez akıllı konussun yonetımden antrenorlukten farklı aldıgınız dersler formasyon derslerı bu adamlarda formasyon aldıgına gore bos konusmayacaksınız

turquoiseice
Aday Memur
27 Kasım 2014 23:28

arkadasım sen hangı okulu bıtırdın senın okulda ogretmenlık bolumune ayrı sınav yonetım antrenorlukl bolumune farklı sınavmı yapıldıda sen kendını bu bolumlerden daha ustun daha yeteneklı goruyosun en fazla senın oss puanın fazlaymıstır yonetımı antrenorlugu kazananın onune gecmıssındır yetenekle ne alakası var bunun madem yetenek ısı senın mantıgına gore bende derımkı ben marmarayı bıtırdım atıyorum sende dumlupınar unıversıtesını bıtırdın marmaranın sıvanı daha zor besyolar arasında en ıyısı marmara ben senden daha yeteneklıyım ben dururken sen nıye atanıyosun derım senın mantıgına gore herkez akıllı konussun yonetımden antrenorlukten farklı aldıgınız dersler formasyon derslerı bu adamlarda formasyon aldıgına gore bos konusmayacaksınız

volkanagaa, 9 yıl önce

çakma beden eğitimi öğretmenleri(antrenörlük-sınıf öğretmenleri-regrasyon-yöneticilerin ne işi var öğretmenlikte zamanında öğretmenligi kazanamayan çapsızlar şimdi beleş yer arıyorlar Allah nasip etmesin inşallah bunlara öğretmenlik büyük haksızlık olur yok dersler aynıymış falanda ama yetenegin az sınava girerken düşük puan alıp öğretmenligi kazanamadın şimdi beleşe konuyorlar herkes hakkı olanı almalı meslege atansanda güldürmez cenabı ALLAH..

Yalinayakkelimeler
Şube Müdürü
28 Kasım 2014 01:11

Ben turkiyenin en kaliteli tesislerinde okudum Anadoluda, marmara da neymiş..

turquoiseice
Aday Memur
28 Kasım 2014 01:41

yukardakı yazdıgıma verdıgın cvp bumu bence sen daha fazla gereksız konusma haddını bıl

Ben turkiyenin en kaliteli tesislerinde okudum Anadoluda, marmara da neymiş..

Yalinayakkelimeler
Şube Müdürü
28 Kasım 2014 20:12

Bana haddimi bildirecek kimmiş şaşarim..

stannis
Şef
04 Aralık 2014 09:57

dünyadaki en tehlikeli insanlar haddini bilmeyen ve cahilliğinin farkında olmayan insanlardır

bak güzel kardeşim. bu kadar ego iyi bişey değil allah hesabını sorar

çok basit bir şekilde diyoruz ki bizden farklı olarak sadece eğitim dersleri aldınız. şimdi formasyonla o dersleri biz de alınca sizin gibi olacağız. bilmem anladın mı?

Bana haddimi bildirecek kimmiş şaşarim..

besyoo12
Aday Memur
04 Aralık 2014 10:07

bu formasyon alan arkadaşların idrak edemediği bişe var tuttumuşlar hala siz sadece bizden fazla eğitim dersleri aldınız bizde şimdi onu tamamlayıp eşit olacaz derdindeler mesele o değil kardeşim marmara mezunu erciyes mezunu oda sorun değil tek sorun siz girmiş olduğunuz yetenek sınavında ÖĞRETMENLİK bölümünü KAZANAMADINIZ..

stannis
Şef
04 Aralık 2014 10:27

o zaman biz de size deriz ki siz de hukuk tıp işletme falan kazanamadığınız için son çare beden eğitimi okudunuz. öss puanınız yüksek olduğu için girdiniz spor altyapınız olduğu için değil.

mesela antrenörlük mezunları bir spor dalında profesyonel oldukları için direk o bölüme yönlendirildi. iki takla iki top atma şeklinde parkur yaparak girmedik.

besyoo12
Aday Memur
04 Aralık 2014 10:51

tamam biz tıp kazanamadık gidip de doktor yapın bizi demiyoruz kardeşim kazandığımız mesleği devam ettirme uğraşındayız puanla alakalı diyorsan herkes puanı ölçüsünde bölümler okur türkiyede kimin puanı neye yeterse ona gider yıllar sonra gelip hadi bizde sizle eşitiniz denmez günahtır kul hakkıdır öğretmen olabilirsiniz atanabilirsiniz ama sağda solda ahkam kesemezsiniz köşede pusup oturun bence devlete dua edin böyle bi adeletsizlik yarattığı için

stannis, 9 yıl önce

o zaman biz de size deriz ki siz de hukuk tıp işletme falan kazanamadığınız için son çare beden eğitimi okudunuz. öss puanınız yüksek olduğu için girdiniz spor altyapınız olduğu için değil.

mesela antrenörlük mezunları bir spor dalında profesyonel oldukları için direk o bölüme yönlendirildi. iki takla iki top atma şeklinde parkur yaparak girmedik.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi