Editörler : crops35
27 Kasım 2014 11:32

25 Bin Kadro İstiyoruz Genel Seçime Kadar

Ya arkadaslar anlamıyorum sizi yok bir yandan genel seçime kadar 25 bin kadro verilmesi için şunu yapalım bunu yapalım. imkansızı istiyorsunuz. ee hadi 25 bin kadro verildi dolduruldu. peki ya 2016 sınavına hazırlanacak kimse olmayacak mı ? birden herkes atansa düşük çekenler ne olacak ? belki 2016daki sınava daha iyi hazırlanırlar. yanlış mıyım tesekkurler.

aslan u
Şube Müdürü
27 Kasım 2014 11:44

25 bi̇n kadro sayisi sabi̇t kalan bi̇r sayi deği̇l bu sayidan fazlasi var bunda emi̇n olun

iskit07
Şef
27 Kasım 2014 11:44

Aslında 25.000 kadronun verilemeyeceğini herkes biliyor bu sadece bir hatırlatma bizide unutmayın şeklinde bir söylem 10.000 kadro herkesi memnun edecektir.

catay
Memur
27 Kasım 2014 13:01

10.000 kadro keşke verilse, ama azar azar alım yapıp, bunu yıllara yaydırıyorlar.neyse nerelere yazı yazabiliriz, bi link atabilirmisiniz arkadaşlar?

isyankar0001
Kapalı
27 Kasım 2014 13:09

zaten 25 bin verilmeyecek ama heedef böyle olsun ki en azından yarısını alalım .

catay
Memur
27 Kasım 2014 13:13

3 atama yaparlar mı acaba toplamda?2012 ömss de yapmışlardı ama o zaman bile az kişi aldılar sanki genel toplamda..ama biz yine sesimizi duyuralım bari 3 atama yapsınlar. .

iskit07
Şef
27 Kasım 2014 13:21

[email protected] başbakanımızın mail adresi mail atalım arkadaşlar

serkanpzr
Şube Müdürü
27 Kasım 2014 16:49

Bimere de yazdım kılişe bir cevap

Başvurunuz incelenmiştir. Engelli memur yerleştirme işlemleri ilgili Yönetmeliği kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarının bildirimde bulundukları münhal kadroları çerçevesinde gerçekleştirilmekte olup, kadro sayısı ve unvanların tespiti hususunda çalışmalar devam etmekte olduğundan ilerleyen süreçte ilgili Kılavuza ÖSYM Başkanlığının internet sitesinden ulaşmanız mümkün olacaktır. Bilgilerinizi rica ederim.

27 Kasım 2014 17:26

bimere yazarsında orada copy paste yaparak maaş alan bir memur sana uygun bir cevabı yapıştırıyor !

ulan keşke bizde böyle bir işimiz olsa millete hep yapıştırırdık !

amaç devlet daha doğrusu siyasi iktidarı korumak yani !

serkanpzr, 9 yıl önce

Bimere de yazdım kılişe bir cevap

Başvurunuz incelenmiştir. Engelli memur yerleştirme işlemleri ilgili Yönetmeliği kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarının bildirimde bulundukları münhal kadroları çerçevesinde gerçekleştirilmekte olup, kadro sayısı ve unvanların tespiti hususunda çalışmalar devam etmekte olduğundan ilerleyen süreçte ilgili Kılavuza ÖSYM Başkanlığının internet sitesinden ulaşmanız mümkün olacaktır. Bilgilerinizi rica ederim.

27 Kasım 2014 17:27

25 bin değil 35 bin

son atamalarda 10 bin hizmetli statüsündeki engelli yer değiştirdi ! bunun gerçek istatiksel değerleri hala açıklanmadı !

aslan u, 9 yıl önce

25 bi̇n kadro sayisi sabi̇t kalan bi̇r sayi deği̇l bu sayidan fazlasi var bunda emi̇n olun

rıdvankrtyy
Aday Memur
28 Kasım 2014 10:02

hocam peki bu yer değiştirenler şimdiki adayın kalkmasını bekleyen dıger meb hizmetli çalışanları etkiler mi yani 1 defaya mahsus hakkımız var demi. tesekkurler.

SGK Emeklilik Uzman1, 9 yıl önce

25 bin değil 35 bin

son atamalarda 10 bin hizmetli statüsündeki engelli yer değiştirdi ! bunun gerçek istatiksel değerleri hala açıklanmadı !

rehbertr
Aday Memur
28 Kasım 2014 10:40

yahu mantıklı düşün son atama 4bin nasıl 10bin yer değiştirdi biraz düşünüpte yazın

ben atandım yer değiştirdim eyvallah benim için mecburiyet vardı ama bu sayı genel olarak bini geçmez zaten

SGK Emeklilik Uzman1, 9 yıl önce

25 bin değil 35 bin

MEMUR198727
Aday Memur
28 Kasım 2014 11:34

arkaAYlar inanin ben 76 ya yakA±n bi puanla onlisansta atanirim 460 sA±radayim ceza ve trafik evleri manisa benden dA¼AYA¼k puanla atandA± ve hizmetine de gidiyodum mesele ne Biliyormusunuz inanin ki bi A§ok kiAYinin atanmasA± ni saAYlamak iA§in A§aba sarf etmem inanin ki engelli lik zor HA©lede durumu olmayanlar iA§in dahada zor mA¼cadele edip hakkA±mA±zA± hep birlikte alalA±m tsk
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi