Editörler : E.Kayı Han
12 Aralık 2014 09:59

Görevlendirme lütfen yardım

Hocalarım

Camimdeki imam rotasyonrotasyona tabi oldu. Fakat 28 yıldır orada kök saldığı için gitmek istemiyor. Müftüyle hesapları beni başka bi yere görevlendirip imamı da yine merkeze, ayrılmak istemediği camiye görevlendirmek. İmam da Müftü de bunu çıtlatti fakat ben köye gitmek istemedigimi söyledim

Şimdi

Böyle bi gorevlendirme yasal olur mu ?

İmzalamazsam gönderebilirler mi?

Ben müezzinim. Camim c. Köydeki d grubuna gönderebilirler mi?

Belki zitlasmamak için bi defa kabul edebilirim. Yolluk alma hakkım var mı gidip gelsem ?

Lütfen bilenler cevaplasin hocalarım.

muammerx06
Şef
12 Aralık 2014 10:26

rızan olmadan görevlendiremez.

15 Aralık 2014 10:55

Bi kişi mi biliyo yani detaylı bilgi verecek yok mu?

aliaskadam
Yasaklı
29 Aralık 2014 21:05

görevlendirir çok basit bir yazıya bakar 7 gün içinde tebliğe cevap vereceksin

hsyka
Kapalı
29 Aralık 2014 23:46

sakin imzalama hic birsey yapamazlar ben yerimden memnunum de vessalam ite kopege boyun egme hersey olacagina varir ya delikanlilik yada pısırıklık yanina kar kalir

aliaskadam
Yasaklı
31 Aralık 2014 00:04

bu tip olaylarda en güzeli anlaşmak ben anlaşma yaptım yoksa müstevfi olurdum. bana savunma yazdı. uğraşmayın müftülerle yetki onlarda malesef kaymakam oluruyla her işi yapıyorlar. mümkünse başka ilçeye git yada ile veya başka yakın bir yere bir an önce ama doğrusunu sen bilirsin bazen kalıp mücadele etmek insanı yıpratır bazende gereklidir.

sedat_kaya
Aday Memur
17 Ocak 2015 23:56

Eğer onlar isterse seni gonderirler dayın yoksa işin yaş peygamber varisi falan diyipte kimseyi kand

civilianization
Genel Müdür
20 Ocak 2015 15:22

Görevlendirme yazısını imzalayın. Daha sonra sizi görevlendirme yapan birime mazeretinizi ve görevlendirmeyi istemediğinizi belirten bir dilekçe yazın. eğer red cevabı verirlerse, görevlendirme iptali için idare mahkemesine gidin. görevlendirmede 6 ay harcırah alırsınız; ilk 90 gün tam harcırah daha sonraki 90 gün ise 2/3 oranında harcırah alırsınız. zaten görevlendirmenizi de 6 aylık olarak yaparlar.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi