Editörler : "eskiyara"Pangaea

umudumuz-eş-özrü
Aday Memur
19 Aralık 2014 15:39

kılavuzun yayınlanması için bakanlığa telefon açmalıyız arkadaşlar 0312 413 15 53

senden34
Memur
19 Aralık 2014 17:01

Arkadaslar biraz once bakanligi aradim, bir bayan acti..ocak ayi icinde klavuzun yayinlanacagi uzerinde calisma yapildigini, yonetmelikten falan bahsetti.ozelikle degisecek mi diye sordum.Evet degisiklik uzerinde calisildigini soyledi.Simdi birlik olma zamani, eger hep birlikte hareket etmezsek cok kisi magdur olacak..bilen bilmeyen herkes hep birlikte bakan, yardimcilari, basbakan, mustesar, kim varsa email, Tel, twit , mesaj arayip sesimizi duyurmamizi lazim. Bi kac kisiyle olmaz beyler..is isten gecmeden harekete gecmemiz lazim.Bakanligi tel: 03124131553 arayabilirsiniz beyler..hafta sonu belki kimse olmaz ama pazartesi arayip bilgi alabilirsiniz.Ben biraz umutsuzluga kapildim..Ama cikmayan candan da umut kesilmez..

senden34
Memur
19 Aralık 2014 21:27

Arkadaslar zaten klavuz geciktikce bilinki isler kotuye gidiyor..cunku demekki biseyler degisiyor.degistirmeselerdi simdiye aciklanirdi..niye bekletsinler yoksa..kimse hayal kurmasin..bakanlik kararini vermis..kazamiz mubarek olsun :(

meba01
Memur
19 Aralık 2014 21:41

Hocam gecen yilda bugun aciklanmisti.bu sene gecikebilir 2-3 gun vs.cunku mudur atamalari alan degisimi mudur yardimciligi yeni gorevlendirme vs cok degisiklik oldu. Haliyle normlar da degisiyor.birazcikta hayra yoralim.zaten degistirirlerse de nasil olsa degistirecekler.hakkimizda hayirlisi artik.

Hilfe
Aday Memur
19 Aralık 2014 21:56

Bencede gecikmesi nin nedenleri mdr ve mdr yardA±mcA±larA±nA±n atamalaridir. KAtA¼ dusunmemek gerek.

kimyager.unal
Aday Memur
19 Aralık 2014 22:09

merhaba arkadaşlar , bi sorum olacak cevap verirseniz sevinirim..eş durumu için başvurular başlamadan önce mi nikah kıymak gerekiyor ?

alacamlı55
Aday Memur
19 Aralık 2014 22:12

Başvurular başladığında da nikahını yapabilirsin ama nüfustan hemen yeni kimliğini almak şartıylaa..

SibelTtt
Aday Memur
19 Aralık 2014 23:09

26 aralık diyenler neye göre diyorsunuz? olması gerekn asıl tarih 15 aralık

senden34
Memur
20 Aralık 2014 19:42

Destek

senden34
Memur
21 Aralık 2014 20:38

Arkadaslar benimde bu son gunler icimi bir korku sardi..eger degisiklik yapmayacaksalardi simdiye eski cerceveyi yayinlanirdi..bugun bakan hic aciklama yapmadi..biz kucuk bir azinligiz, baski yapmiyoz, organize olamiyoruz..twittirda 3-5 kisiyle olmaz..kanal7 de spikere bile soru sorduramadiysak nabi avciya..artik dusunun..bizden bahsedilmedi bugun..bu karisik gunlerde haberlerde haber bile yapmazlar ozur grubunu..Ne yapmaliyiz peki? Elimiz kolumuz bagli mi oturacagiz? Hayir tabi ki..bulundugunuz sehirdeki milletvekilden baslayip, sendika..bakan, insankaynaklari genel mud..mustesar..kemal kilicdaroglu.. hepsine ulasmaliyiz beyler..bu hafta kritik bi hafta..boyle sessiz olurak yilbasi gunune hindi olacagiz..Ama sesimizi duyurursak, inanin bu subatta herkes ailesine kavusur..yoksa bu sessizlik hayra alamet degil..Hepimiz eski cercevenin degismemesini istiyoruz..herkes ayni tarafta..tek tek derdimizi anlatacagimiza..eski yonetmelik uygulanirsa subat icin hepimiz mutlu oluruz.beyler askere gidecekler birlik olup, organize olup bedelli askerligi cikarttilar.o zaman bizde hadi saldiralim..yarin pazartesi tum gucumuzle mesaj.email..twitt bombardimanina devam..

senden34
Memur
21 Aralık 2014 20:39

Arkadaslar benimde bu son gunler icimi bir korku sardi..eger degisiklik yapmayacaksalardi simdiye eski cerceveyi yayinlanirdi..bugun bakan hic aciklama yapmadi..biz kucuk bir azinligiz, baski yapmiyoz, organize olamiyoruz..twittirda 3-5 kisiyle olmaz..kanal7 de spikere bile soru sorduramadiysak nabi avciya..artik dusunun..bizden bahsedilmedi bugun..bu karisik gunlerde haberlerde haber bile yapmazlar ozur grubunu..Ne yapmaliyiz peki? Elimiz kolumuz bagli mi oturacagiz? Hayir tabi ki..bulundugunuz sehirdeki milletvekilden baslayip, sendika..bakan, insankaynaklari genel mud..mustesar..kemal kilicdaroglu.. hepsine ulasmaliyiz beyler..bu hafta kritik bi hafta..boyle sessiz olurak yilbasi gunune hindi olacagiz..Ama sesimizi duyurursak, inanin bu subatta herkes ailesine kavusur..yoksa bu sessizlik hayra alamet degil..Hepimiz eski cercevenin degismemesini istiyoruz..herkes ayni tarafta..tek tek derdimizi anlatacagimiza..eski yonetmelik uygulanirsa subat icin hepimiz mutlu oluruz.beyler askere gidecekler birlik olup, organize olup bedelli askerligi cikarttilar.o zaman bizde hadi saldiralim..yarin pazartesi tum gucumuzle mesaj.email..twitt bombardimanina devam..

ece8888
Aday Memur
21 Aralık 2014 20:57

arkadaşım bir forum sitesinde eylül-2014te atanan öğretmenlerin de ocak 2015 te eş özrüne başvurabileceğine dair bir şeyler okumuş.inandırıcı gelmedi.aradım bulamadım da ama yine de bir umut işte :) bilgisi veya duyumu olan var mı bu konuyla ilgili

meba01
Memur
21 Aralık 2014 22:31

Ağustos özür grubuna katılır.

Sosyal Bil
Şef
21 Aralık 2014 22:40

Şubat-2014 de atananların bile başvurabileceği kesin değil, bencede ağustosa kalır.

ece8888, 9 yıl önce

arkadaşım bir forum sitesinde eylül-2014te atanan öğretmenlerin de ocak 2015 te eş özrüne başvurabileceğine dair bir şeyler okumuş.inandırıcı gelmedi.aradım bulamadım da ama yine de bir umut işte :) bilgisi veya duyumu olan var mı bu konuyla ilgili

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi