Editörler : Lanet
13 Aralık 2014 13:59

Maliye Bakanlığı Yeni Atanan Mühendis (Yardım)

Maliye bakanlığına son merkezi atamada mühendis olarak atandım. Atama süreci ne kadar sürer. 4 ay diyen var, 6 ay diyen var. Bu kadar sürer mi? Bu süreci hızlandırmak için ne yapılabilir?

stuka
Yasaklı
15 Aralık 2014 12:09

o kadar sürmez hocam,maliye yavaş çalışır ama 1-2 ay arasında biter.hızlandırmak için senin yapacağın bir şey yok, seninle aynı yere girenlerin hepsinin evraklarının tamamlanmasını bekleyeceksin,sonra imza aşaması var.

samet-su
Kapalı
08 Ocak 2015 23:34

evraklar teslim edildi,5 ocak son gündü. martı bulmasa bari..

stuka, 9 yıl önce

o kadar sürmez hocam,maliye yavaş çalışır ama 1-2 ay arasında biter.hızlandırmak için senin yapacağın bir şey yok, seninle aynı yere girenlerin hepsinin evraklarının tamamlanmasını bekleyeceksin,sonra imza aşaması var.

rantabl
Aday Memur
30 Ocak 2015 19:05

Bende benzer konumdayım. Martı kesin göreceğiz ondan emin oldum artık. Bugün emniyet jandarma bir araştırma yaptım güvenlik soruşturmasına dair bir belge henüz gönderilmemiş. Belgenin gelip soruşturmanın yapılıp geri gönderilmesi derken bu iş uzar gider. Nisan başında bari çalışmaya başlayabilsek..

erhngzl
Aday Memur
01 Şubat 2015 13:23

bende aynı durumdayım ayın 26 sında aradım bakanlığı ayın 24 ünde gönderdik diolar 2 hafta kadar sürebilir emniyeti aradığımda gizlilik olduğu için bir bilgi paylaşamıyoruz dediler onlar da aynı şekilde 15-20 günü bulur dediler. bilmiyorum artık bizmi çok sabırsızız yoksa maliyede işler mi yavaş kasım atalarındaki hemen herkes iş başı yaptı bile biz hala bekliyoruz ...

olric72
Memur
01 Şubat 2015 16:57

bende tebligat bekliyorumda harita teknikeri.. herkesi eş zamanlı mı başlatcaklar? bilgisi olan var mı bu saçmalıktan ??

rantabl
Aday Memur
06 Şubat 2015 17:33

Arkadaşlar yok mu güvenlik soruşturması ile ilgili bir gelişme yaşayan.?

sibelturan90
Kapalı
10 Şubat 2015 18:03

ben dün bakanlığı aradım ilçe emniyet soruşturmayı yapmış il emniyete göndermiş ama il emniyet müdürlüğü bakanlığa dönüş yapmamış henüz

rantabl, 9 yıl önce

Arkadaşlar yok mu güvenlik soruşturması ile ilgili bir gelişme yaşayan.?

olric72
Memur
11 Şubat 2015 13:33

benim kağıt eminiyeten çıkmış bile. şimdi ankarada. 5 6 evrak geldimi başlatıyorlar. eminiyeten sık sık evrağı takip etmeniz sizin yararınadır. daha hızlı işlem yaparlar.

sibelturan90
Kapalı
11 Şubat 2015 16:22

emniyeti aradim ancak bilgi veremediklerini söylediler, bu konuda artik başka ne yapabilirim gerçekten bilmiyorum

olric72, 9 yıl önce

benim kağıt eminiyeten çıkmış bile. şimdi ankarada. 5 6 evrak geldimi başlatıyorlar. eminiyeten sık sık evrağı takip etmeniz sizin yararınadır. daha hızlı işlem yaparlar.

olric72
Memur
13 Şubat 2015 13:59

gizlilikten dolayı tabi ki bilgi vermicekler..siz sadece evrakın çıkıp çıkmadını kontrol edin. evrak ordan çıktıktan sonra bakanlıkla irtibata geçin artık. ben öyle takip ediyorum.

sibelturan90, 9 yıl önce

emniyeti aradim ancak bilgi veremediklerini söylediler, bu konuda artik başka ne yapabilirim gerçekten bilmiyorum

rantabl
Aday Memur
21 Şubat 2015 13:27

Şubat ayı da bitti bizim güvenlik soruşturmaları hala bitmedi. Belgeler Ankara'ya ulaşmış galiba ama tebligatları gönderdiler mi eline oluşan var mı aramızda? 1,5 ay sonra Nisan atamaları yapılacak biz hala işe başlayamadık. MİT'e müsteşar mı olacağız neden bu kadar uzadı anlamadım.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi