Editörler : ayşegül bgm

hertai9
Aday Memur
21 Şubat 2019 21:00

acilen psikyatriste git

öhy ıy
Aday Memur
22 Şubat 2019 00:11

peki sen insan mısın

redhouse12
Yasaklı
07 Mart 2019 00:54

iyi saçmalamışsın.orası süpermarket değil , memnuniyet arayan gelmesin. hastalığı olan gelsin biz tedavi ederiz. tedavi etmede memnuniyet bulursunuz. başka şey isteyen gelmesin

şifacı, 8 yıl önce

Aslında vatandaş haksız sayılmaz. Hizmet sektörüyüz ve hastayla konuşmak, ikna etmek ve mutabık olarak ilaç yazmak lazım. Tabi bunun için psişemizi (moral) yüksek tutmak lazım. Uyku- sunu almış dinlenmiş vs. Eskiden düşük ücret alıyorduk o bizi etkiliyordu.Şimdi iyi. Velinimetimi- zin kıymetini bilmeliyiz.

m.özer
Aday Memur
07 Mart 2019 13:26

diğer personele de ek ödeme verilmeli,diyemiyorlar..

xentius 3
Aday Memur
09 Mart 2019 20:44

ek ödemeler kalsın derhal. sadece maaş verilsin. böylece herkes döner için ağlamasın

m.özer, 5 yıl önce

diğer personele de ek ödeme verilmeli,diyemiyorlar..

m.özer
Aday Memur
11 Mart 2019 14:13

aday memur,ek ödemeye ihiyacın yoksa alma..

hemşosman
Şef
11 Mart 2019 20:03

Cahillikte master mı yaptınız? umarım yarın kedini avukat,diş hekimi, veteriner vs ilan etmezsin senin gibilerden çekiyoruz zaten.
Rumeyysa, 9 yıl önce

güzel bir konu olmuş aslında. doktorların hastalara bu şekilde davranmaları biraz eskidendi diye düşünüyorum. şimdi açıkcası ben bir sorun yaşadığım zaman internette araştırıyorum. doktora gitmeden zaten kısmen teşhisini kendim koyuyorum :) pek de şaşmadım bu konuda yani başarılıyım. vee böyle olunca doktorun o bişey biliyorum havaları normal şartlarda sönmesi gerekirken, bunlar bu seferde nasıl olur hasta benim bildiğim şeyleri bilir diye triplere giriyorlar. çok yaşadım, biliyorum. sen karşısında çok ama çok doğru birşey söylesen bile burun kıvırmayı tercih ediyor

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi