Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Aralık 2014 19:18

Sömestr Tatili

Fiziken yorucu bir dönem geçiriyorum. dinlendigim fayda vermiyor pek.subat tatilini iple çekiyorum..siz nasil degerlendireceksiniz tatilinizi?çok yoruldunuz siz de degil mi?ne yapalim da yüzümüze can gelsin? Nereye gidelim?

aydesa
Aday Memur
21 Aralık 2014 10:11

yorulduk ve doğu görevinde ruh da yoruluyor.

mutu_724
Daire Başkanı
21 Aralık 2014 14:36

italy holiday is very niceee

lise_matX
Kapalı
21 Aralık 2014 16:36

Evet ben de yorgun hissediyorum. Ve şubat tatilini iple çekiyorum. İtalya-sicilya tatili planlıyorum. Bir kısım biletimi şimdiden aldım bile. Rotamı ve rezervasyolarımı belirlemeye çalışıyorum şu an. Gelmek isteyen varsa bana yazabilir. :) Malum biz öğretmenlerin ancak öğretmen gezi arkadaşı olabilir. ama okuldan yurt dışı gezisi düşünen deli çıkmadı. Belki burda vardır. :)))

memurolabilsem
Genel Müdür
21 Aralık 2014 20:53

ücret ne kadar hocam:)

lise_matX, 9 yıl önce

Evet ben de yorgun hissediyorum. Ve şubat tatilini iple çekiyorum. İtalya-sicilya tatili planlıyorum. Bir kısım biletimi şimdiden aldım bile. Rotamı ve rezervasyolarımı belirlemeye çalışıyorum şu an. Gelmek isteyen varsa bana yazabilir. :) Malum biz öğretmenlerin ancak öğretmen gezi arkadaşı olabilir. ama okuldan yurt dışı gezisi düşünen deli çıkmadı. Belki burda vardır. :)))

hanZooo
Yasaklı
22 Aralık 2014 14:10

Bende maldivlere gideceedimde 5 yıldızlılarda hiç yer galmamış o yüzden tunceli çemişkezeğe gitmeye karar verdim.

lise_matX
Kapalı
22 Aralık 2014 18:42

Ücret mi, turla gitmiyorum. uçak biletlerini önceden aldım. gidiş dönüş 160 euro ya geldi uçak bileti. kalacak yerler ortalama günlük 25 euro. 13 gün için 325 de kalma parası. Yeme içme, şehirler arası otobüs yolculuğu ile toplamda 1200 euro olur diye tahmin ediyorum.

nick rovelver
Aday Memur
23 Aralık 2014 10:25

iyiymiş ya ücreti. pasaport vize işlemleri sıkıntı oluyor mu hocam?

lise_matX
Kapalı
23 Aralık 2014 20:20

Ben 10 yıllık pasaportumu almış, bir kenara koymuştum. 3 kere de Schengen vizesi almışlığım var. En son 6 aylık vermişlerdi. Ocak başında bitiyor, yeniden başvurmak zorundayım maalesef. Eğer memurlukta 3. dereceye düştüyseniz yeşil paraport alabilirsiniz, çoğu ülkede 3 aya kadar vizesiz gezebilirsiniz bu vizeyle. Benim daha var. Vize için gerekli evrakları 2 günde hazırlayabiliyorum artık. Alıştım. hıım, bir de yaklaşık 300 lira da vize masrafı vardı. Bazıları zor deyip pes eder, ama bir kere gezmeye başladınız mı duramıyorsunuz. Sorusu olana yardımcı olabilirim. Özel mesajdan yazsın.

23 Aralık 2014 23:31

Evet..gezmeden keyif aldikca insan bir sonraki tatili dusunuyor insan.ben daha çok şöyle detoks etkisi yarayacak dinlendirecek, suratima can getirecek birsey düşünüyorum.nereye gitsem acep?

hanZooo
Yasaklı
24 Aralık 2014 18:15

Bizim köyün ahırına gel.senin yüzüne iyi gelecek çok şey var orda

keallimatematik
Kapalı
24 Aralık 2014 18:35

Hayırlısıyla şu dönemi bitirsek bana yeter. Gezme falan istemiyorum. Zaten askere gideceğim, gidene kadar memlekette vakit geçireceğim.

24 Aralık 2014 19:10

Dönemi sağ salim bitirelim evet.

bugün Abant'a gitme fikri geldi aklima.sanirim bu konu ustune egilicegim..

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi