Editörler : Pangaea
25 Aralık 2014 18:55

rst mezunları

sınav sonuçları açıklandığından beri herhangi bir yere atanan rst mezunu var mı?ikincisi bu 2 yıllık süre zarfında (kpss geçerlilik) ortalama kaç rst mezunu atanıyor her dönemde değişiyordur ama ortalama bir rakam vardır genede

P3UZMANOLMAZ
Daire Başkanı
25 Aralık 2014 21:41

Merkezi atamada kimse atanmadı. Şimdiye kadar sadece tika'nın sonuçları açıklandı kazananların bölümleri ne bilmiyoruz. Onun dışında genel çıkan ilanlarda atanan varsa onu da bilmiyoruz. 10 tane öğretmen alındı kaçı rts kaçı elektronikçi onu da bilmiyoruz. Diğer soruya gelirsek 2012 kpss ile yapılan 3 atamada sırasıyla 6-3-1 toplam 10 kişi atandı. Haziranda yapılan 4.atamada 16 kişilik ortak kadro verildi tam sayıyı bilmiyoruz ama çoğunluk rts den atanmıştır diye tahmin ediyoruz. Forumda duyduğuma göre 2012 kpss de RTS de 40. olan arkadaş haziranda yapılan 4. atamada atanmış.

treasure__26
Aday Memur
25 Aralık 2014 23:24

hımm anladım sonuç olarak atananlar bu siteye girmiyor bu anlaşılıyor.

P3UZMANOLMAZ, 9 yıl önce

Merkezi atamada kimse atanmadı. Şimdiye kadar sadece tika'nın sonuçları açıklandı kazananların bölümleri ne bilmiyoruz. Onun dışında genel çıkan ilanlarda atanan varsa onu da bilmiyoruz. 10 tane öğretmen alındı kaçı rts kaçı elektronikçi onu da bilmiyoruz. Diğer soruya gelirsek 2012 kpss ile yapılan 3 atamada sırasıyla 6-3-1 toplam 10 kişi atandı. Haziranda yapılan 4.atamada 16 kişilik ortak kadro verildi tam sayıyı bilmiyoruz ama çoğunluk rts den atanmıştır diye tahmin ediyoruz. Forumda duyduğuma göre 2012 kpss de RTS de 40. olan arkadaş haziranda yapılan 4. atamada atanmış.

treasure__26
Aday Memur
04 Ocak 2015 22:43

ptt alım yapılacağına dair haberler çıkmaya başladı.biliyorsunuz geçen sene iletişim fakülteleri bölümlerinin hepsi alınırken sadece bizim bölüm es geçtiler mail atalım([email protected])ben attım sizlerde atarsanız belki yararı olabilir

kazansak da gitsek
Aday Memur
05 Ocak 2015 01:20

rts yok muydu aklımda var diye kalmış ama öyleyse atalım hemen

treasure__26, 9 yıl önce

ptt alım yapılacağına dair haberler çıkmaya başladı.biliyorsunuz geçen sene iletişim fakülteleri bölümlerinin hepsi alınırken sadece bizim bölüm es geçtiler mail atalım([email protected])ben attım sizlerde atarsanız belki yararı olabilir

treasure__26
Aday Memur
05 Ocak 2015 10:56

yok hocam ya geçen seneki ilanı bir daha okudum kaynak okullarda sadece bizim bölüm yoktu.Ben başvuramadım geçen sene ordan biliorum.Atın mail zaten hiçbir yer almıyor burası olunca birkaç kişi gider belki.

kazansak da gitsek, 9 yıl önce

rts yok muydu aklımda var diye kalmış ama öyleyse atalım hemen

P3UZMANOLMAZ
Daire Başkanı
05 Ocak 2015 11:01

Haklısın yine üvey evlat bizdik.

treasure__26, 9 yıl önce

treasure__26
Aday Memur
05 Ocak 2015 11:20

ewet hocam onun için mail atalım bali siz es geçmeyin uğraşalım

P3UZMANOLMAZ, 9 yıl önce

Haklısın yine üvey evlat bizdik.

kazansak da gitsek
Aday Memur
05 Ocak 2015 11:46

evet atalım işe yarar belki

treasure__26, 9 yıl önce

ewet hocam onun için mail atalım bali siz es geçmeyin uğraşalım

P3UZMANOLMAZ
Daire Başkanı
05 Ocak 2015 11:49

Ben gönderdim mail.

bunedunya
Aday Memur
05 Ocak 2015 14:43

tikaya girenlerden biri byegmde eski bi uzmn yrdmcısıymış. önünüzden adam gitmedi yani

P3UZMANOLMAZ
Daire Başkanı
05 Ocak 2015 17:48

Şimdi kontrol ettim geçen yıl byegm'yi kazanmış. Gökhan keser. Bu yıl tika. Aynı kişi heralde bu kadar isim benzerliği olmaz.

bunedunya, 9 yıl önce

tikaya girenlerden biri byegmde eski bi uzmn yrdmcısıymış. önünüzden adam gitmedi yani

fleminx
Daire Başkanı
05 Ocak 2015 18:43

tika sarmazsa seneye de baska yere gider herhalde.

treasure__26
Aday Memur
05 Ocak 2015 20:23

insan kendinden şüphe ediyor böyle tipler girdikleri her mülakatı geçiyorlar insanda ister istemez ben malım galiba diyor kaç tane mülakata girdim hiçbirini geçemedim:D

fleminx
Daire Başkanı
05 Ocak 2015 20:57

mulakatin bilgi birikimle vs. ilgisi yok hocam rahat ol. torpili guclu olan kazaniyor :)

treasure__26
Aday Memur
05 Ocak 2015 21:05

ohh rahatlattın beni:))) bende kendimde sıkıntı var diyordum.

fleminx, 9 yıl önce
mulakatin bilgi birikimle vs. ilgisi yok hocam rahat ol. torpili guclu olan kazaniyor :)
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi