Editörler : Pangaea

bu da mı ofsayt
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 14:25

657'de de 3 ayda bir arazi parası var 450 TL. 450*4=1800\12=150 TL maaşa eklenince 3250 Tl civarı oluyor. Allah bereket versin ama 3500'ün üstü bari olmalı.

Meriç kağan
Şube Müdürü
29 Nisan 2015 16:39

kamu hastanlerı kurumunda 150 ıle 400 cıvarı degsıen hastaneye gore doner den payda var dıye bılıyorum...

doguştanmemur
Kapalı
30 Nisan 2015 11:25

ek işiniz nedir özel değilse

ferbek, 9 yıl önce

arkadaşlar bu ay bizden 3 kişi belediyeye geçti, sebep 600 TL belediye tazminatı + 400 TL yemek parası + 3 ikramiye = ortalama aylık 1300 TL bizden daha fazla artı ücretsiz servisleri var ve ulaşım her zaman bedava

TRT - Merkez Bankası - PTT gibi kurumlar hatta düne kadar İl Özel İdareler baktığınız zaman ek ödemeler ile birlikte güzel paralar alıyor,, Allah daha çok versin..

Kurum olarak Çevre ve Şehircilikte çalışıyorum bu ay benimde kafamı kurcalamaya başladı ya özelde ek iş yapacağım arık yada bende kurum değiştirmek için uğraşacağım,, Allah yolumu açık etsin diyorum..

Şunu da belirteyim çok şükür aldığım paraya lafım yok (eşim çalışıyor - iki çocuk) 3/3 3470 TL

2007 den beri bir fiil ek işimde var (aylık ortalama 1000 TL)

Gönül ister ki herkes eşit ücret alsın,, aynı işi yapıp hele bizim gibi yüksek rakamlara imza atanları ve her an zimmet çıkma ihtimali olan bir işte çalıştığınızı düşündüğünüzde,, yani riski yüksek bir işte çalıştığınızda insan en azından diğerleri kadar ücret almak istiyor.....

Rabbim olmayanlara versin....

amauri
Şef
30 Nisan 2015 23:39

Meslek: Makina Yük. Müh.

Kurum: Yok

Başvuru: 2 yerle görüşme yapıldı. (Yıldız holding, Siemens) (İK müdürlerinin triplerine ya sabır çekildi. Şöyleki imam hatip ve aof mezunu biri makina mühendisini nasıl değerlendirebilir.)

Durum: KPSS veya ÖYP'den atanma bekleniyor.

Allah yardımcımız olsun .....

çevreci.müh
Aday Memur
08 Mayıs 2015 23:35

+

yesil92
Aday Memur
13 Haziran 2015 15:21

++++++++++++++++

elessar233
Aday Memur
10 Temmuz 2015 18:35

arkadaşlar kamu hastaneleri 657 ye mi tabi? maaşları ne kadardır? derece 5/1

ece1495
Aday Memur
28 Temmuz 2015 19:35

arkadaşlar mke, eüaş ve teiaş maaşlarında hangisi önde?

7Haziran
Şef
29 Temmuz 2015 03:05

Devlette muhendıslerın en guzel mmasları alabılecegı yerlerdır dıl tazmınatını da daha yuksek oranda verır maddı yonden ıyıdır..

ece1495, 9 yıl önce

arkadaşlar mke, eüaş ve teiaş maaşlarında hangisi önde?

jeo2009van
Aday Memur
24 Ağustos 2015 18:28

Tüm belediyeler böyle mi hocam? 600 sds, 400 yemek,ulaşım ve servis imkanı? 3 ikramiye verilmesi? merak ettim hangi il olduğunu hocam? şartlar küçümsenmeyecek kadar iyi bence çoğuna göre ama girmek mesele işte bnm gibi kpss çalına :-D iyi günler.

ferbek, 9 yıl önce

arkadaşlar bu ay bizden 3 kişi belediyeye geçti, sebep 600 TL belediye tazminatı + 400 TL yemek parası + 3 ikramiye = ortalama aylık 1300 TL bizden daha fazla artı ücretsiz servisleri var ve ulaşım her zaman bedava

TRT - Merkez Bankası - PTT gibi kurumlar hatta düne kadar İl Özel İdareler baktığınız zaman ek ödemeler ile birlikte güzel paralar alıyor,, Allah daha çok versin..

Kurum olarak Çevre ve Şehircilikte çalışıyorum bu ay benimde kafamı kurcalamaya başladı ya özelde ek iş yapacağım arık yada bende kurum değiştirmek için uğraşacağım,, Allah yolumu açık etsin diyorum..

Şunu da belirteyim çok şükür aldığım paraya lafım yok (eşim çalışıyor - iki çocuk) 3/3 3470 TL

2007 den beri bir fiil ek işimde var (aylık ortalama 1000 TL)

Gönül ister ki herkes eşit ücret alsın,, aynı işi yapıp hele bizim gibi yüksek rakamlara imza atanları ve her an zimmet çıkma ihtimali olan bir işte çalıştığınızı düşündüğünüzde,, yani riski yüksek bir işte çalıştığınızda insan en azından diğerleri kadar ücret almak istiyor.....

Rabbim olmayanlara versin....

seyay
Genel Müdür
08 Ekim 2015 16:57

allah sabır versin gerçekten ...

tamam özel sektörde çok güzel maaşlar var ama millet hem ağzında kuş tut diyor maaşa gelince 2000 tl desen bile canı gidiyor...

amauri, 9 yıl önce

Meslek: Makina Yük. Müh.

Kurum: Yok

Başvuru: 2 yerle görüşme yapıldı. (Yıldız holding, Siemens) (İK müdürlerinin triplerine ya sabır çekildi. Şöyleki imam hatip ve aof mezunu biri makina mühendisini nasıl değerlendirebilir.)

Durum: KPSS veya ÖYP'den atanma bekleniyor.

Allah yardımcımız olsun .....

ihsansnr
Aday Memur
17 Ekim 2015 12:43

BuyukŞehirBelediye su ve kanalizasyon

ihsansnr
Aday Memur
17 Ekim 2015 12:46

BuyukŞehirBelediye su ve kanalizasyon mühendis maaş 2000 + mesai = (2100-2300)

Toplam 133 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi