Editörler : crops35
02 Ocak 2015 21:48

15.01.2015 Saat 12:00 Devlet Personel Başkanlığı Önünde Basın Açıklaması Hazırlığı Hk.

kardeşlerim yuksek katilimla guclu ve kararli oldugumuzu gösterelim bu baslik altında görüşlerinizi taleplerinizi paylasmanizi bekliyoruz ayrıca katilacaklar bana ve editöre iletişim bilgileri ile mail olarak dönebilirler. alimlar yuksek ve yilda iki kere olmali bunu çok gür şekilde dillendirecegiz.

Not: Basın toplantısı Turhan İÇLİ'nin katılımı ve önderliğinde yapılması planlanmaktadır.

rttr
Kapalı
02 Ocak 2015 22:37

aslan u numaramı mesajladım

tarih bana uygundur :)) haber edin yeter

DENİZDEVRİ
Kapalı
02 Ocak 2015 22:43

Çok güzel arkadaşlar

ender 28
Daire Başkanı
02 Ocak 2015 22:53

stk lara ve derneklere haber verilmeli onlarında katılımlarıyla sayı daha da yükselecektir arkadaşlar beni maruz görün kursa gidiyorum ayrıc dersden kafayı kaldırmıyorum desem yeridir ygs ye gireceğim de bu geçtiğimiz 2 haftadır derslere yoğunlaştım

ugurcvk
Şef
02 Ocak 2015 23:23

Ben zaten orda olacagim ama yanimda Kac kisi getirebilirim onu ayarlamaya calisiyorum

ugurcvk
Şef
02 Ocak 2015 23:26

ankaradan arkadaslarimda var toplaya bildigimiz kadar insan toplayalim ve bu haberi her yere yayalim tarihi saati ve adresi duymayan kalmasin gelemiycek durumda olanlar lutfen her yerde tarihi saati ve adresi yaymaya calissin

aslan u
Şube Müdürü
02 Ocak 2015 23:59

kardeAYlerim kadro isteyen yokmu destek olmadan bu is olmaz.

gakkos3535
Şef
03 Ocak 2015 00:06

Maddi manevi elimden ne geliyorsa hazirim yapmaya herkes hatirlasin 4 cesur yürek grev yaptı bakan geldi hele bu seçim arifesinde yapilsin enaz 7 bin kadro hem bu herkesin davasi bu dernekciler de aransin onlarda bi zahmet etsin varsa tanidiginiz dernek verin bana no arim Ben bakin neler soylim neyse Rabbim büyük Allah YARDIMCINIZ olsun hayirli kandiller

kartal3127
Şef
03 Ocak 2015 10:51

gncl

kartal3127
Şef
03 Ocak 2015 10:54

ben destek sonsuz ama diger engelli arkadaşlarımıza ulaşalım burada organize olalım

sahalp
Aday Memur
03 Ocak 2015 12:16

Benim eşim çalışıyor onun adına ben katılabilirim.konyadan geleceğim tam tarih belli olursa.

aslan u
Şube Müdürü
03 Ocak 2015 12:21

katilacak arkadaAYlar bana mail ile iletiAYim bilgilerini yazip dAnsA¼n.
03 Ocak 2015 12:31

kardeşim benim özel attığım mesajlar gelmiyor mu

aslan u, 9 yıl önce
katilacak arkadaAYlar bana mail ile iletiAYim bilgilerini yazip dAnsA¼n.

veliler44
Aday Memur
03 Ocak 2015 12:40

arkadaşlar artık yeter bu istihdam konusu bu kadar yavaş olmamalıdır.

kartal3127
Şef
03 Ocak 2015 14:18

ben elimden geldikce sosyal medya duyurmaya calışıyorum herkez elnde geleni yapsın

ugurcvk
Şef
03 Ocak 2015 14:56

bakin gorun eylem yapilsin diyenler Nerde ? sonuna kadar destek olucam diyenler Nerde ? Nerde atanmak istiyenler ? yok yok yok her zamanki gibi Geri cekildiler yorum yapanlar herzamanki destek olan kisiler en fazla 10 kisi disinda kimse yok ! yaziklar olsun 120bin kisiden 10 15 kisi mucadele ediyor Ben kesinlikle hakkimi helal etmiyorum destek vermeye katA±lmaya gucu olupta sessiz kalanlara Ben nasil olsa birileri benim icin ugrasiyo diyenlere hakkimi helal etmiyorum !

rttr
Kapalı
03 Ocak 2015 15:25

Doğru diyorsun kardeşim de biraz sakinn

Başlık daha dün açıldı, insanlara biraz zaman ver. Belki forumu haftalık açıyodur bahsettiğin kişiler?

Bu basın açıklaması olacak abi, on kişide olsa olacak yani, aslan u zaten listeyi tutuyodur.

Bize düşen son güne dek ankara ya gelecek gelmeyecek herkes den destek istemek.

byby2
Şef
03 Ocak 2015 15:27

Bu forum sitesindekiler böyledir gaz verir köşesine çekilir olan biteni izler.klavye başında aslan kesilirler iş sahaya çıkmaya gelince engellerinden utanırlar.maddi destek çıkan da var bir tanesi demiyor ki benim maddi gücüm yok gelmeye o desteği bana sağlarmısınız.hakkı olanı almaya aciz başka bir grup varmıdır engelliler kadar.nasıl olsa engellier hayal kırıklığı yaşamaya alışmış inşallah bu defa da hayal kırıklılığı olmaz.

kartal3127
Şef
03 Ocak 2015 15:30

ugurcvk kardeşim biraz sakin ol mücadele 1 kişilerde olur bin kişiylede önemli olan sonuc gerekirse tek başımıza aksayarda önünde acıklık grev yapacagız tüm engelli kardeşlerimiz icin herkeze hakkımız helal ederim kırıcı olmayarım inşallah 2015 engelliler yılı olur veya olduracagız

03 Ocak 2015 16:05

kardeşim kimse köşesine çekilmiş değil.elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.biliyorum ki herkes elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyor.benim tek ricam bu başlık altında daha aktif olmamız gerekiyor.mümkün olduğunca bu işe öncelik verelim ve gündem oluşturalım.

byby2, 9 yıl önce

Bu forum sitesindekiler böyledir gaz verir köşesine çekilir olan biteni izler.klavye başında aslan kesilirler iş sahaya çıkmaya gelince engellerinden utanırlar.maddi destek çıkan da var bir tanesi demiyor ki benim maddi gücüm yok gelmeye o desteği bana sağlarmısınız.hakkı olanı almaya aciz başka bir grup varmıdır engelliler kadar.nasıl olsa engellier hayal kırıklığı yaşamaya alışmış inşallah bu defa da hayal kırıklılığı olmaz.

03 Ocak 2015 16:15

arkadaşlar bundan önceki eylemde gerçekten büyük bir coşku vardı.hem sosyal medyada hem televizyonda gündem oluşmuştu ve yetkililer buna kayaıtsız kalamadı.çalışma bakanı faruk çelik geldi ve sözüde var hatırlarsanız şubatta ve haziranda iki atama daha yapacağız diye söz vermişti.işte şimdi o ilk eylemden kat kat daha fazla gayret göstermeliyiz.gündem oluşturmak zorundayız çünkü çok az bir zaman kaldı.10 gün sonra belkide herşey netleşir ve hiçkimse memnun olmaz onun için lütfen her işimizi bırakalım buna yoğunlaşalım.

Toplam 212 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi