Editörler : crops35

sinan_teknik70
Aday Memur
28 Şubat 2015 03:00

400 civarı ve 3 derece alır ona göre hesaplayın

ziraat-001, 9 yıl önce

Teknisyen Tekniker ünvanı aldığında maaşa katkısı ne olur? TEŞEKKÜRLER

Bilgisayar_34
Şube Müdürü
01 Mart 2015 01:06

Arkadaşlar Benim Durum biraz karışık 2014 yılında bilgisayar mühendisliğini bitirdim ve kuruma didiplomamı verdim.Kurumum 2015 yılında ünvan değişikliğini açtı ve derecemden dolayı mühendislik yerine sınava bilgisayar teknisyen olarak girdim.Çok şükür sınavım iyi geçti.

Soru, teknisyen olarak atanırsam Mühendisliğin hangi haklarından yararlanabilir miyim?

birde okulu teknisyen olmadan önce bitirmem sorun olur mu mühendislik maaşı almam açısından?

tacky
Kapalı
06 Mart 2015 05:23

teknisyen olarak görev yapıyorum. tef mezunuyum. şubatta da mühendislik bitirdim. maaşta nasıl bir fark olması gerekiyor. sadece özel hizmet mi değişiyor. bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi? teşekkürler...

dhunter
Aday Memur
12 Mart 2015 10:19

benim durumum da aynı bana herhangi bir artış olmaz dediler. bu konuda bilgisi ve belgesi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

tacky, 9 yıl önce

teknisyen olarak görev yapıyorum. tef mezunuyum. şubatta da mühendislik bitirdim. maaşta nasıl bir fark olması gerekiyor. sadece özel hizmet mi değişiyor. bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi? teşekkürler...

umutdursun
Kapalı
12 Mart 2015 11:23

bende arıyorum diplomayı alan bir daha forumlara bakmıyor her halde

ahmet3480, 9 yıl önce

tef mezunu teknisyen olupta mühendislik tamamlama bitiren bir arkadaş varmı acaba.

umutdursun
Kapalı
12 Mart 2015 11:27

mühendislik tamamlama yapınca tef diploması iptal olmuyor . iki diplomalı olunuyor . yani kişi isterse tef diplomasıyla öğretmen olarak atanır.

YUSUF YILDIRIM, 9 yıl önce

Bence nasıl tekniker mühendislik bitirdiğinde mühendis zam ve tazminatlarını alıyorsa tef mezunu da mühendislik bitirdiğinde mühendis zam ve tazminatlarını alır. Bildiğim kadarıyla mühendislik tamamlama yapınca TEF diplomanız iptal olmuyor Hem TEF mezunu hem de Mühendislik mezunu sayılıyorsunuz. Eğer öyleyse bu durumda hem TEF'ten dolayı ek gösterge hem de mühendislikten dolayı mühendis zam ve tazminatlarını almalısınız. Benim mantığıma göre böyle. Ancak eğer tamamlama yapınca artık TEF mezunu kabul edilmeyecekseniz yani TEF eğitiminiz yok sayılacaksa ek göstergeniz iptal edilmeli ama mühendisliğin haklarından yararlanmalısınız.

kophele
Memur
20 Mart 2015 15:20

arkadaşlar kurumum yöke görüş sormaya karar verdi,makine mühendisliği bilgisayar teknisyenliğinin üst öğrenimi midir diye. tabi cevap olumsuz yönde olacak. ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

tilsim71
Aday Memur
23 Mart 2015 13:14

Bem mahkemeye verdim aynısını tavsiye ederim görüşebiliriz mail hatta telefonunu gönder ararım

alican_500
Aday Memur
24 Mart 2015 09:06

http://www.sagliksen.org.tr/haber-detay-onbinlerce-saglik-calisanina-ust-ogrenim-mujdesi-238.html

gsmiy
Memur
01 Mayıs 2015 21:23

üniversitelerde de aynı durum var mı acaba? kadroya geçmeden özlük haklarından yararlanılabilir mi?

yuksek_teknisyen, 9 yıl önce

adliyede teknisyen kadrosunda görev yapan teknisyenim.

mühendislik bitirirsem maaşımda ve

özlük hakllarımda ne gibi bir değişim olur.

biliyosunuz adalet bakanlığı hiçbir hak vermiyor.

boşuna mühendislik okumak istemiyorum.

jakjak
Aday Memur
01 Temmuz 2015 11:43

teknısyen kadrosunda calısıyorum ve ust ogrenım olarak muhendıslıgı bıtırmeme ragmen ozel hızmet tazmınatını alamıyorum

jakjak
Aday Memur
01 Temmuz 2015 11:46

ozel hızmet tazmınatının muhendıslıge gore hesaplanması gerekıyor. o da sana 200 tl fazladan yapar. ben bıtırdım ama kurumum ozel hızmet tazmınatını vermıyor..

dhunter, 9 yıl önce

benim durumum da aynı bana herhangi bir artış olmaz dediler. bu konuda bilgisi ve belgesi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi