Editörler : ayşegül bgm
15 Ocak 2015 11:25

İl dışı tayin lütfen cevap

Arkadaşlar ben kocaeline yeni atandım. iki yıl şartımı tamamladıktan sonra istanbula il dışı tayin isteyebilir miyim. kocaeli ve istanbul 1. bölge d grubundalar . aynı grupta olmaları bir sorun olur mu lütfen cevap versin bilen varsa

tıpçı
Aday Memur
15 Ocak 2015 14:47

bölge grupları sadece alt bölge tayinleri için geçerli iki yılınız dolduğunda istediğiniz yere tercih yapabiliyorsunuz

Heureux
Aday Memur
15 Ocak 2015 16:58

çok sağolun çok sevindim cevabınıza

tıpçı, 9 yıl önce

bölge grupları sadece alt bölge tayinleri için geçerli iki yılınız dolduğunda istediğiniz yere tercih yapabiliyorsunuz

elifcan31
Aday Memur
16 Ocak 2015 12:17

hayirli olsun heureux.memnun musunuz tsm den tavsiye edilir mi

Heureux
Aday Memur
17 Ocak 2015 10:53

tesekkür ederim elif ben tsmde değilim halk sağ. müd.deyim yeni olduğum için bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama oturmaktan başka bi iş yok . diğer yerler kurumlar nasıldır bilmediğim için kıyas yapamıycam ama burası böyle. kişiye göre değişir kimisi rahat der kimisi sıkıcı der.

elifcan31
Aday Memur
18 Ocak 2015 22:20

Rica ederim

Dogru soyluyorsun bir arkadasimda ayni seyi soylemisti is yuku cok olmayinca.ama yine de iyi bir yerdesindir insallah

Bir yerlerden baslamak iyidir aslinda bos bos bekliyoruz

Bende arastiriyorum halk sagligi TSM tarzi yerlerde calisabilirimsanki bayan icin daha uygun gibi.

Tekrardan kolay gelsin hayirli gelir insallah

Heureux
Aday Memur
19 Ocak 2015 09:47

allah razı olsun allah gönlüüne göre verir inşallah . bekle memnun mutlu olacağın yere git acele etme sabır iyidir

elifcan31
Aday Memur
22 Ocak 2015 21:25

senden de Allah razi olsun kolayliklar dilerim inşallah..

Heureux
Aday Memur
25 Ocak 2015 07:26

aminn

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi