Editörler : Pangaea
16 Ocak 2015 13:17

belediyelerin merkezi atama ile mühendis alması (tüm mühendisler)

Arkadaşlar makine mühendisiyim kpss 96 puanım var.

Yds den 78 puanım mevcut ama gel görki biz giremiyoruz. Adam bulmak gerekiyor.

Bu konuyu TÜm mühendisleer olarak dile getirmemiz gerekli.

İBB,İSKİ,İETT,ASKİ VE İLÇE BELEDİYELERİ.

MERKEZİ ATAMA İÇİN TÜM MÜHENDİSLER

16 Ocak 2015 13:50

Ülke günden güne hakkaniyet namına geriye gidiyor. Siz 96 puanla ilk atamalarda neden gitmediniz? Bilmiyorum benim de 90 puanım var ama çok karamsarım gelecek için.
16 Ocak 2015 16:39

Belediyelere girmek için kpss ye girmene gerek yok.

bortorik
Aday Memur
16 Ocak 2015 16:43

belediyeler kpss ile de alım yapıyorlar.örnekleri var iski,ibb kaç adat mühendis almış

The Last Vigilante, 9 yıl önce

Belediyelere girmek için kpss ye girmene gerek yok.

16 Ocak 2015 16:48

eskiden di o artık pek alım yapmazlar.

ceyda.mühendis
Aday Memur
16 Ocak 2015 17:58

96 ve 90 puan alıp atanamadığınızı belirtiyorsanız bnce atıyorsunuz.Bu kadar sallamanıza gerek yok.

16 Ocak 2015 18:40

bana bak orda boş boş konuşma. bulunduğun yere nasıl girdiğin belli. çok biliyorsan bu işleri bize de gönder sana torpil yapanı.

ceyda.mühendis, 9 yıl önce

96 ve 90 puan alıp atanamadığınızı belirtiyorsanız bnce atıyorsunuz.Bu kadar sallamanıza gerek yok.

ceyda.mühendis
Aday Memur
16 Ocak 2015 18:49

Çekemiyorsan çatla bence :)

bana bak orda boş boş konuşma. bulunduğun yere nasıl girdiğin belli. çok biliyorsan bu işleri bize de gönder sana torpil yapanı.

16 Ocak 2015 18:55

150. Okumaya 8 yorum. Nah alırız biz hakkımızı böyle. Memurlar.netin haber yapmasını sağlamalıyız
16 Ocak 2015 19:23

Asıl boş sensin, dolu olsan torpille girdiğin kadronun maaşını paylaşmaya utanırdın. Branşta 150.yim. Kasım olmadı böyle giderse haziranda meçhul. Ama torpili bırak hakkımız olan mülakatlarda 10 puan altımızdakileri almasalar razıyım.

16 Ocak 2015 19:33

seni mühendis yapanın ben ta bilmemnesini. Ülke kimlere kaldı.

civilyawuz
Aday Memur
16 Ocak 2015 19:42

Ben Bursa'da oturan inşaat mühendisiyim kpss den 85.379 aldım. Bursa Büyükşehir belediyesi Ocak 2015 te ilana bile çıkmadan mühendis aldı. Nerden mi biliyorum çünkü yakın bir arkadaşım girdi. Ne kpss istediler ne ilan verdiler. Önemli olan sadece torpil sadece ama sadece torpil. Türkiyede 919 belediye var kaç tanesinin ilanını gördünüz. İsteyen düzenli olarak devlet personel dairesi başkanlığından kontrol edebilir ayda en fazla 1 belediye ilana çıkıyor. Burda öenmeli olan parti ayrımı yapmadan tüm belediyelerin aynı olduğunu bilmek chp akp mhp bdp hepsi aynı ve hiçbirinin birbirinden farkı yok. Ben bimere şikayet ettim durumu. Sonuç alırmıyım bence alamam ama en azından ugraştım. Başbakana da sürekli twit atıyorum sonuç değisir mi bilmem ama ugraşıyorum. Sende uğraş bir twit de sen at bir yazıda sen yaz bimere arkadaşım. Bu kadar belediye ne zaman hangi ilanla alıyor. Denizlinin çiğril belediyesi ki adını ilk kez duydum ilana çıkarken Bursa İstanbul İzmir Ankara inşaat mühendisi almıyor ki bu belediyeler Kentsel dönüşüm birimleri kurdular nerden geldi bu mühendisler buraya ne zaman alındı. Komik aslında herkezin bu durumu bilipte göz yumması İmo'dan medet umma sen birşeyler yap artık. İmo kendi rantının peşinde evrak almaya git hem aidat alır hem evrak parası.

16 Ocak 2015 19:49

http://forum.memurlar.net/konu/2089462/son.sayfa#SayfaSonu

utanman varsa yukarıyı tıklayıp okursun tabi varsa.

ceyda.mühendis
Aday Memur
16 Ocak 2015 20:21

Çalıştığım yeride aldığım maaşıda sonuna kadar hakediyorum.Gerek kpss gerek üniversite hatta lisede fazlasıyla emek harcadım.Bundan dolayı içim oldukça rahat.Sizlere de kıskanmak düşüyor.

http://forum.memurlar.net/konu/2089462/son.sayfa#SayfaSonu

utanman varsa yukarıyı tıklayıp okursun tabi varsa.

adere61
Daire Başkanı
16 Ocak 2015 21:08

Allah yardımcımız olsun..

16 Ocak 2015 21:13

Bize kıskanmak değil hakkımızı haram etmek düşer. Sonuçta maaşını beyt-ül maldan alıyorsun, 77 milyonun payından. Öbür taraftada böyle kinayeli nispetlerinin devamını bekleriz. En azında sus da köşene çekil bari, günahını meşrulaştırmaya çalışma.

Çalıştığım yeride aldığım maaşıda sonuna kadar hakediyorum.Gerek kpss gerek üniversite hatta lisede fazlasıyla emek harcadım.Bundan dolayı içim oldukça rahat.Sizlere de kıskanmak düşüyor.

jeologsdü1
Kapalı
16 Ocak 2015 21:32

arkadaşlar açıktan atamalar için devlet personel başkanlığı ve bimere yoğun şikayette bulunun. ben yazdım. belki yoğun bir şekilde şikayet edersek bir sonuç alabiliriz. bunuda memurlar.net haber yaptıralım.

jeofizik34
Şef
16 Ocak 2015 21:43

Adminler bu yazacaklarımdan ötürü ceza versinler umurumda değil.

Fuhuş yapmak bile torpil yapmaktan daha onurlu bir davranıştır.

En azından kimsenin hakkını yememiş olursun.

Birinde vücudunu diğerinde onurunu şerefini haysiyetini oyunu satıyorsun.

Ben vücudumu satmayı tercih ederdim şerefimi satıp insanların haklarını yiyeceğime.

Bazen kendi kendime soruyorum. Para gerçekten bu kadar büyük bir güç mü? Para gerçekten insana her şeyi yaptırtabiliyor mu?

16 Ocak 2015 22:16

Sanki biz emek harcamadık. Yeter artık senin gibi satılıklarla uğraşamam. Sen farklı bir boyutta yaşıyorsun çoğu öğretmenin yaşadığı gibi.

16 Ocak 2015 22:18

Arkadaşlar siz de bu asalakla ilgilenmeyin. Vaktinize yazık. Bu türler fırsatını bulsa ülkeyi bile satarlar.

ceyda.mühendis
Aday Memur
16 Ocak 2015 22:28

Hepinizin İşsizlik başına vurmuş.Yazık acıdım doğrusu.Belki bu kadar haset olmasanız sizinde işiniz gücünüz rast gider.Hakdan bahsediyorsunuz ama fırsatını bulsanız hemen kapak atarsınız.Biraz samimi olun.

Toplam 78 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi