Editörler : Pangaea

lkaral
Aday Memur
25 Ocak 2015 12:35

evet bende mulakata kaldım ama hayırlısı bakalım bılgısı olan arkadas paylasırsa forumda mulakat tar

lkaral
Aday Memur
25 Ocak 2015 12:40

ne kadar maas alır buro memuru bılgısı olan yada asagı yukarı tahmını olan

gln.srn
Aday Memur
25 Ocak 2015 14:33

kartalll asil siz beni yanlis anlamissiniz. tuzu kuruluktan kastim halihazirda isiniz olmasi ayrintilara hakimiyetinizden kastim ise bu kadar bilgi almanizin iyi birsey oldugu. kimsenin hakkini almak istemem. duygu sembolleri yeterli olmuyor maleswf.

gln.srn
Aday Memur
25 Ocak 2015 15:34

ikaral daimi isci maaslarina bir bak internetten. memur olarak degil isci alimi olarak geciyor bu ilan

kartaaaal
Aday Memur
25 Ocak 2015 18:55

maaşları 1500 tlden başlıyormuş o yüzden bilmiyorum halihazırda işim yokta 82 küsür puanla merkezi atamalarda atanabilriz die düşünüyorum en azından maaşı daha iyi olur.çünkü memur maaşları artmaya işçi maaşları azalmaya başladı.en azından düz memur 2000 üstü alıyor

kartaaaal
Aday Memur
25 Ocak 2015 18:57

gereksiz polemiğe girmenin anlamıyo artık sonucta hepimiz aynı gemideyiz. eğer bilgim olursa paylaşırım.

gln.srn, 9 yıl önce
kartalll asil siz beni yanlis anlamissiniz. tuzu kuruluktan kastim halihazirda isiniz olmasi ayrintilara hakimiyetinizden kastim ise bu kadar bilgi almanizin iyi birsey oldugu. kimsenin hakkini almak istemem. duygu sembolleri yeterli olmuyor maleswf.

kartaaaal
Aday Memur
25 Ocak 2015 19:14

birde biz burda çalısmaya başlarsak öncelik hakkımız gidiyomu yani tercihte bulunabiliyomuyuz merkezi atamalarda. kafamı karıştıran ilanda buna benzer bir yazı vardı. bilginiz var mı?

gln.srn
Aday Memur
25 Ocak 2015 19:23

malesef bu konuda bilgim yok.

gln.srn
Aday Memur
03 Şubat 2015 13:02

kagitlariniz geldi mi arkadaslar?

lkaral
Aday Memur
04 Şubat 2015 23:40

benım henuz gelmedı kagıt falan beklemekten sıkıldım ne zaman gelecek :(

kartaaaal
Aday Memur
29 Mart 2015 00:13

Gülin hanım hayırlı olsun öncelikle.

Temsan bizden devlet hastanesinden sağlık raporu istiyor.

Nasıl alırız bu belgeyi, kaç günümüzü alır. Bu konuda bir bilginiz var mı?

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi