Editörler : crops35

Kapalı
27 Ocak 2015 16:08

kpss den 90 ve üzeri alanlar tavsiye yayınlar

kpss den yüksek puan alanlar hangi yayınları tavsiye ediyorsunuz en azından 2016 ya iyi hazırlanalım

semsemmm
Şef
27 Ocak 2015 16:51

Ne kadar farklı yayın çözerseniz o kadar iyi olur. Ama bunlar kaliteli yayınlar olmalı. Mesela ihtiyaç akademi kapak satar. Matematiği iyidir ama diğer derslerde başarılı bulmuyorum. Ben yediiklim, uzmankariyer, fem, X yayınları, ihtiyaç, data, tarihin pusulası gb kitaplardan çalıştım. Halen de aklıma gelmeyen yayınlar vardır. Evde kule şeklinde hala bekliyorlar :)

kakacan222
Şube Müdürü
27 Ocak 2015 17:25

89 alan bir olarak tavsiyem, genel yetenek yayın pek fark etmez elinize ne geçerse çözun genel kultur için bol sorunun yanında okumaya onem verin sadece kaynalar yetmez bence, ve en onemlisi de deneme çözmeyi ihmal etmeyin.

Endoplazmikretukulum
Şube Müdürü
27 Ocak 2015 18:54

Lisans düzeyi kaynaklar ve denemeler kullan.Tarihin Pusulası kitabını edin.

Çotanak91
Memur
27 Ocak 2015 19:46

kesinlkle lisans çözün.ben hata yaptım önlisans kaynak çözerek. kaynak olarak beyaz kalem, uzman kariyer, fem bu üçlüden şaşmayın. benim şahsi fikrim ihtiyaç, yargı kesinlikle bi halta yaramaz. fazla vaktiniz kalırsa bunların sadece gk sına bakın. tamamen şişirilme bu kaynaklar. yargı denemelerinde 105 -110 netleri görürken uzman da 80 i zor geçtim hep.

Endoplazmikretukulum, 9 yıl önce

Lisans düzeyi kaynaklar ve denemeler kullan.Tarihin Pusulası kitabını edin.

Çotanak91
Memur
27 Ocak 2015 19:48

puanım 88.59

ümmüha
Kapalı
27 Ocak 2015 20:04

tavsiye için teşekkürler arkadaşlar. ama aşırı detay olduğu için artık zaman öldürmek istemiyorum hani arada fazla bilinmeyen ama detaylı anlatan varmıdır. ben de ihtiyaç ve yediiklim çalıştım konu anlatım çok iyi ama sorular yeterli gelimiyor birde detay vermiyorlar. haliyle buda değerli soruları kaçırmamıza neden oluyor

ümmüha
Kapalı
27 Ocak 2015 20:06

tarihin pusulasını çok duydum ama aklımda bulunsun

togizmir
Genel Müdür
28 Ocak 2015 01:21

nerde ismi duyulmamis yayinevi varsa topla onlara calis. yargi ihtiyac uzak dur. beyaz kalem fem muhtesemdir. dedigim gibi x yayincilik teorem tek agac irem vs gibi cok bilinmeyen kaynaklari kullanin. lisans kaynagi olsun mumkunse. puan 94,23 ;)

hrslan13
Aday Memur
28 Ocak 2015 03:32

Tarihin Pusulasını aldım iki gün önce, iki yılda ezberlerim heralde (418 sayfa).

aslihann06
Kapalı
28 Ocak 2015 15:51

ya peki matematik konusunda nasıl bir calısma önerirsin

togizmir, 9 yıl önce
nerde ismi duyulmamis yayinevi varsa topla onlara calis. yargi ihtiyac uzak dur. beyaz kalem fem muhtesemdir. dedigim gibi x yayincilik teorem tek agac irem vs gibi cok bilinmeyen kaynaklari kullanin. lisans kaynagi olsun mumkunse. puan 94,23 ;)

ümmüha
Kapalı
28 Ocak 2015 16:32

haklısın togizmir ara yayınlar bu konuda daha iyi. matematikten video çalıştım bende mustafa kapuz videoları çok faydasını gördüm 5 matematik yaparken 22 net mat yaptım ama bu seneki mat sourular faklı çıktı herzamankinden şans işte. artık kitaptan çalışmak istiyorum matematik olarak tavsiye yayınınız varsa çok yardımcı olursunuz arkadaşlar

qscae5
Şef
30 Ocak 2015 03:00

Matematik ilk başta temel istiyo .. sonra bol soru çözümü çözülmemisi bir soru tarzı bırakmayın.. Lisans kpss den ygs kaynaklarına kadar çözün çözüm lj alın soru bankalarını... zamanla soru tarzlarını tanicaksiniz şunu diceksiniz bildiğim soru tarzı cozerim geç ...

Harici ben hic mat calismadim 9 sene onceki mat bilgim yetti sukur.. tarih cografya vatandaslik ve turkceye su sekilde calistim ..

Turkceden ilk konular kolay 2 3 soru bankasindan konuyu calisip bol soru cozdum turkcede hem hizlaniyosunizhemde midenjz bulana kadar soru cozdugunuz için diğer derslere bakınca unutma gibi yada yavaşlama gibi bi derdiniz olmuyo ..

Cografya omrunde 9 sene sonea ilk defa sinava giren biri olarak fem moduler set turkce mar cografya ne guzeldir diyim ihtiyac uzman hic bakmadim cografya tek ordan calistim inanin her kaynakta olmayan bilgiler bile vardi ... sonra bol soru çözümü bakın cidden artık bilicek siniz aynısorular diceksiniz o kivama gelmeni llazım ..

Vatandasliktan ise ben surekli video izledim youtubeda uzun saçlı bi hoca uzandim dinledim .. gozumu kapattim öyle not almadım hatta tabi herkes farklı ..

Ve hedef koyun .. şu puani alcam ... bide size manevi destek vericek slkildiginizda bi çay molasi nda sizi rahatlatıcak gelecek güzel gunlerden söz edicek ...

Tarih ise ben hep okudum once temel seyleri ogrendim sonra tarih pusulasina girdim malum lisans sinavi sonrasi ... size ciddi tavsiyem MEB acikogretim tarih ders kitaplari ve Ramazan yetgin bunlardan calisin gerisi gelir ins

Puanim cok yuksek olmasada 90.28 hayirlisi ile yeter ins ... Allah sabir versin 2016 kpss hazirlanan arkadaslarima ...

sergen aycıl
Aday Memur
31 Ocak 2015 21:28

Yediiklim, data piyasada ne kadar yayın varsa hiç üşenmeden sabırlıca çöz Zaman'ın yetmez diye hiç Düşünme yetiyor

Venüsce
Yasaklı
01 Şubat 2015 11:58

Kpssden 90 alanlara tavsiyen

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi