Editörler : oto-danisman-expert
29 Ocak 2015 19:46

memurum mersedes alsam mi diyorum...??

sıfır bir araba almaktansa 2.el bir mersede nasıl olur fikri olan varmı acaba...en çokda yakıt sarfiyatını düşünüyorum..

29 Ocak 2015 20:22

Aslan besliyen yemini düşünmez hocam...

Hukuk10
Genel Müdür
29 Ocak 2015 20:44

2000 model üstü yeni kasa c200 kompresörlere bak temizini bulursan yapıştır gitsin :)

hakkurt64
Şef
29 Ocak 2015 20:57

40 bine bile mersedes var ya şaşırdım ama değer mi bilmiyorum

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
29 Ocak 2015 20:58

servis parça bakım maliyeti ?

mercedes alan adamın cukkası sağlam olmalı.

kapı önünde yatırmaya değil binmeye alacaksın

seneler önce ben de bu konuya kafa takmıştım ama zenginin sefasını sürüp cefasını kakalayacak adam aradığı vakit o ben olmamalıyım dedim.

alacağın mercedes kaç model kaç kmde olacak ? kim nasıl kullandı kaç el değişti ? zengin adam memur gibi arabasına pek titremez acımaz hor kullanır sonra da satar yenisini çeker. istisnalar hariç tabi.

tüm bunları düşününce gidip d segmenti sıfır araç almıştım iyi ki de almışım diyorum .

tabi tercih meselesi. illa alacaksanız da kompresör tavsiye ederim. 2.0 motor ve üstünü almayın lpgde bile cep yakıyor.

Türkçeci_7
Müsteşar
30 Ocak 2015 00:43

Bu soru hepimizin aklını zaman zaman kurcalamıştır ama hep mantığımız engelliyor. Ama ben olsam 0 c sınıfı almaktansa 2009 civarları bir c200 alır mersonun da tadına bakardım :)

hafif_manyak
Müsteşar Yardımcısı
30 Ocak 2015 10:27

Yakıtı hiç düşünmüyeceksin böyle araç alıcaksan.

Düşünülmesi gereken bir yerden arıza verirse acaba onun parasını karşılayabilir miyim ve senelik bakım ücretleri...

Bu ikisi tamamsa arabada temizse bence alınır.

Kimi arkadaşlar da C200'den örnek vermişler ya. Uf yemede yanında yat. Şöyle yeni kasa... 80 bin ve üstü :D

hakkurt64
Şef
31 Ocak 2015 21:02

C Serisi D serisi vs ..hangisinin özelliği nedir bilemiyorum

konfor ve sağlamlık diyorum yol tutuşu yol güvenliği ,ikide bir servise tamirciye gitmem diyorum yakıtı ve parçasının pahalı olması da buradan dengelenir diye düşünüyorum .. ama ...yeterli bilgim yok

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi