Editörler : Lanet

Kapalı
29 Ocak 2015 19:59

acil yardım

Arkadaşlar sizlerden ricam beni yanlış anlamamanızı istiyorum ben imam olarak kastamonuda beş yıldır görevliyim. Bende dalak karaciğer büyüme rahatsızlığı var birçok kere doktora gittim ancak bir çözüm bir tedavi bulunamadı bu rahatsızlığım bana özellikle yoğun tempolu zamanlarda yani teravih, ramazan ve cenaze gibi durumlarda baya rahatsız ediyor Teravih namazlarında neredeyse düşecek kadar halsiz kalıyorum Allahtan cemaatim az olan bir yerdeyim yoğun olan yerde çok zor idare ederdim bu yüzden kurum değiştirmek istiyorum boş olan kadro varsa başvurmak istiyorum lütfen yanlış anlamayın hiç olmazsa vebale girmektense memurluğa devam etmek istiyorum

dvtclk
Aday Memur
31 Ocak 2015 21:43

allah acil AYifalar versin hocam. yanlis anlama ama burada sana yardim edecek ya da bu konuda dogru bilgi verecek kisi zor bulursun. hastaligini belgeli bir sekilde muftuluge ya da diyanete ispatladigin zaman onlar gerekeni yaparlar diye dusunuyorum yine diyanete bagli bir kurumda masa basi is vs. tabi yinede siz bilirsiniz. allah yardimciniz olsun
Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi