Editörler : swat3410E.Kayı Han
30 Ocak 2015 16:20

3. yedek planlaması için tahmin

arkadaşlar tecrubeli arakadaşlar kaç tane yedek arkadaş çağırılacağını tahmin edebiliyorlar mı? Duyum alan var mi konu ile ilgil

Emınshop
Aday Memur
30 Ocak 2015 16:33

Ögretmen atama kadroları acıklanmasına ragmen 68 erkek yedek alması ılgınc. Burda 2 ıhtımal var.

1) Cok az öğretmen Pomem'ı kazandı sanırım. 6500 asıl aday ıcınden %2 lık bır kısım ögretmen olarak pomem'e gırdı

2) Kadroları boş bırakıp 2013 Yedek davasını kazanan arkadasları bu kadrolara yerleştırmek.

Ikısıde sadece benım tahmınımdır.

fenurdu
Aday Memur
30 Ocak 2015 17:12

şimdi geriye iki durum var birincisi saglık raporu somuçları ikincisi ise güvenlik soruşturması bu iki durumdan elenen olursa ki olacak bnm tahminim 200 falan ama tabi bu kadar kişinin çagrılması için şu bir hafta kuralının ihlal edilmesi gerek...

bayvonali
Aday Memur
30 Ocak 2015 18:41

Benim bildigim suana kadar sadece gelmeyenler ve birakanlarin yerine alindi ki.Bugun aciklamadan sonra yine birakan olmus okuldan arkadasim soyledi.Saglik icin elenenlerin kurun karari olarak daha bugun bitti.Yani hala sagliktan elenenlerin yerine bir alim olmadi.Bence yarinda alim olacak

pomem 01
Aday Memur
30 Ocak 2015 19:50

Arkadaşlar bana göre bu 70 kişilik alım normal bir alım yani öğretmen atamalarıyla ilgisi yok çünkü 6000 kişiden 70 öğretmen çıkması imkansız bana göre en az 200 öğretmen çıkması gerekirdi. Sağlık raporundan geçen sene 3000 alımda 200 civarı kişi elenmişti bence bu sene 300 civarı elemen olması gerekir normal şartlarda yani bu son alım çok kişiyi kapsayacak .Zaten son yedek çağrımı her zaman yüksek miktarda olmuştur. 1 şubat olayını takmayın makam oluruyla istedikleri zaman yedek çağırabilirler.

eecan
Aday Memur
30 Ocak 2015 20:35

badi bu klavyede hesap yaparak olmuyor olursa gidersin ümit vermeye gerek yok.olmazsa seneye ( yaş tutuyorsa) şansını denersin yalan bi duyum bile olsa insan ümitleniyor

bayvonali
Aday Memur
30 Ocak 2015 20:40

gecen seneden hatirlayan var mi hafta sonu aciklama yapilir mi ?

alsancakbayrak
Aday Memur
30 Ocak 2015 21:02

gecenin bir yarisi bile aciklama gelebilir. tahminim 320 kisi saglik tan elenir

PUSAT88
Aday Memur
30 Ocak 2015 21:32

Yarin veya pazar gunu aciklama yapilir arkadaslar

erkanii
Aday Memur
01 Şubat 2015 19:08

saglık bitti cuma gün artık alım yok

bayvonali
Aday Memur
01 Şubat 2015 19:22

Bazi arkadaslar bilip bilmeden yorumlar yazip insanlarin umitlerini kiriyo buna hakkiniz yok.Saglik genel olarak bitti ama kurul onaylari verilmedi henuz.Yani sen sagliktan elendin git denmedi.Mesela hepatit cikanlari karabuk icin soyluyorum yarin Ankaraya goturucekler orda tekrar bi test yapicaklar.Benim tahminim yarin birakanlar icin 3. Alim olur.Daha sonra saglik icin eleme fazla olduysa 4. Alim olur

Polisolcaz.
Aday Memur
01 Şubat 2015 19:32

Daha sağlık sonuçlarının kesin bir şekilde sonuçlanması sonucunda açıklamada gelebilir.birde öğretmen ataması var eğer atamada çok sayıda kişi pomemden istifa ederse burdaki ihtiyaç için başka yedek planlamasıda yapılabilir.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi