Editörler : swat3410E.Kayı Han
30 Ocak 2015 23:32

Yarım puanla yedek kalıp kaybetmek

Bu sene yapilan bu puan sistemindeki haksizlik 13 dönemde olmadida bize denk getirldi 13.dönem yedeklerini 150 puanlarda alip asil yaptilar şimdi bizi yarim puanlarla eliyolar hić bi mantikk kabul edermi bunu en azindan benimki kabul etmio bu sende de olmadi zaten yaştan gittik olmadimi olmuyo be kardeşim işte....

Umutlarla dolu bir yil daha bitti bir sonraki hüzünlü elemede buluşmak dilegiyle...

ilbey-zorbey-08
Kapalı
30 Ocak 2015 23:43

benım dusuncem geçen yılın yedeklerı de bu yılın yedeklerı de mağdur olmustur.

gecen yılın yedeklerınde paralel olmaz paraleller zaten kazandı o yedekte olanların bırcogu senın benım gıbı hıcbır sey olmayan masum garıban ınsandır.ne demiş atalarımız kurunun yanında yaş da yanar. olan garıbana oldu kısacası.

bu yıla gelelım pomem tarıhınde boyle yedek puanlaması gorulmemıstır.ılk defa bıze denk geldı paralel gıttı bu sefer 1 puana yenıldık sonuc olarak ıkı donemın yedeklerı de aynı yolun yolcusu aynı kaderı paylasan ıkı dosttur.

son diyecegım ;

Allah cumlemızın yardımcısı olsun Allah cumlemıze hayırlısını nasıp etsın.

snper26
Kapalı
31 Ocak 2015 01:45

Kardeşim geçen yıl 150 puanla kim asil olmuş benim 157.3 puanum vardı en son giren yedek 157.8 le girdi ben en son 190. Yedek olarak kaldım kaybettim ha o yarım puan la kaybetmek üzücü ayrı ama bu her sene oluyor böyle yapacak bişey yok

eecan
Aday Memur
31 Ocak 2015 16:05

kim derdi ki 164,5 la kapatıcak başkası söylese inanmazdım. Ben de yarım puanla yedek olup sıra gelmeyenlerdenim

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi