Editörler : Lanet
03 Şubat 2015 21:09

Gelir uzmanı veznedar olarak çalıştırılabilir mi

Slm arkadaşlar gelir uzmanına mükeffel memuriyet verilip ki buda ne demek bi türlü mevzuatta karsılıgını bulamadım veznedar olarak çalıştırılabilir mi personelin rızası gerekirmi cevaplarınız için tesekkurler

kamucu48
Aday Memur
05 Şubat 2015 22:44

Bu konuda fikri olan bir allahın kulu yokmu 65 kişi okumus

dvdm-38
Aday Memur
06 Şubat 2015 10:41

birkaç vergi dairesinde veznedar gelir uzmanı tanıyorum.

dvdm-38
Aday Memur
06 Şubat 2015 10:43

gelir uzmanlığı özel sınavı hakkında bilgisi olan var mı?

stuka
Yasaklı
06 Şubat 2015 14:04

mükeffel dedigi kefaletli görev, maasınızdan bir miktar kefalet kesintisi yapılır,görev bitince ilerde geri alırsınız.gib deki memurların çogu özel sınavla gelir uzmanı oldugu icin eger adam yoksa amir ic görevlendirmeyle veznedarlık görevi verebilir. sizinki de böyle galiba?

dellydolly
Memur
09 Şubat 2015 10:02

gelir uzmanı her yerde görevlendirilebilir. gelir uzmanının ben bu işi yapamam deme hakkı yoktur. yönetmeliğinde görev tanımı "amirlerinin emrettiği şeyleri yapmak" olan bir kadrodur. duvar boya diye emir verse yapmak zorundadır. yeni değişen yönetmelikte şef'in altında görev yapması zorunluluğu getirildi. gelir uzmanı, maliyenin köpeğidir. 'otur' gelir uzmanı, 'kalk' gelir uzmanı 'koş kemiği getir' gelir uzmanı. zaten durumumuzun bir tık altı düz memurluktur. o da yavaş yavaş olmaktadır. müsteşar, milletvekili seçilip plan bütçe komisyonu başkanı olursa gelir uzmanlarının haklı talepleri çok uzun zaman gerçekleşmeyecektir.

HeRGeLee
Aday Memur
13 Şubat 2015 12:05

Aynen öyle. Unutmayınız ki Vezne çalışanı mükeffel memular arasından seçilir.Yani sizden kefalet kesiliyorsa veznede çalışabilirsiniz.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi