Editörler : swat3410
12 Nisan 2015 16:28

acil göndereceğin belgeye ihtiyacım var abi göndermeni beklyorum lütfen müsait olduğunda acilen gönderebilir misin ? mailim "[email protected]" bekliyorum acil şimdiden çok teşekkür ederim...

12 Nisan 2015 22:28

merhaba Abedir

e ait kararları bana da gönderebilir misiniz mailim [email protected] acil bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

adana01-80
Aday Memur
12 Nisan 2015 22:52

arkadaşlar bi zahmet bana da yollarsanız sevinirim [email protected]

14 Nisan 2015 22:52

ABİ ACİLEN MAİLİNİ BEKLİYOM [email protected]

eolmez1
Aday Memur
15 Nisan 2015 00:12

polizie abi emsal kararı bana da gönderebilirmisin? [email protected]

polizie
Memur
16 Nisan 2015 13:49

Arkadaşlar dosya biraz büyük evde internet yok. İş yerine gittiğimde ilgilenecem.

adana01-80
Aday Memur
16 Nisan 2015 15:19

[email protected] arkadaslar bana da gonderir misiniz

ressam_gsf
Aday Memur
16 Nisan 2015 21:55

6 yılını doldurmadan geçişler ile ilgili galiba halen bir emsal yok. Anladığım kadarıyla bu şekilde geçenler büyük referanslar ile geçtiği için emsal olmak istemiyorlar. Duyumlarla bir yere varamıyoruz, inşallah bu konu hakkında vicdanlı biri çıkıp bizimle paylaşımda bulunur. Konu başlığını açtığımda çok ümitliydim ama galiba bu ümidim hüsrana uğrayacak.

Eğer bilgi belge paylaşımı yapan olursa bana da gönderirse sevinirim; [email protected]

polizie
Memur
18 Nisan 2015 00:26

Kurumlararası geçişim ne

zaman onaylanacak?

Merhaba Ben emniyet mensubuyum. 2012 yaz aylarında Nüfus Müdürlüğüne geçiş için başvuruda bulundum tüm işlemler olumlu sonuçlanarak bir ay evrağım İç İşleri Personel Kadro Şubeye ulaştı. Ve o tarihten bu tarihe burada sanki kayboldu gitti. Arayıp sorduğumda"Şubede beklemede" cevabını veriyorlar. Geçen yıl gidip yüzyüze sorduğumda Amirlerinin takdiri ile onay yapıldığını bunun içinde hatırlı tanıdık (amca-dayı) cevabı aldım ve hala bekliyorum. Bu nereye kadar gidecek böyle bilen arkadaşlarım var mı? Lütfen bana yardım edin

Yukarıda alıntı yaptığım arkadaş Emniyetten muvafakat almış. Başvurduğu Kurum İç İşleri Bakanlığı Personel Şubeye atama onayını yazmış ve hala atama onayı bekliyor. Ağustos ayında 3 sene olacak, 3 senedir bekliyor. Kurumlararası geçişte her sene önce Kaymakamlar, Gelir Uzmanı,Uzman Yardımcıları,Müdürler vs...(A Grubu Kadro) lar önceliktedir. Daha sonra bizim gibiler.

Demem o ki Emniyetten muvafakat almak sadece dereyi geçmek Ama Atama Onayı alıp atanmak okyanusu geçmek gibi. Kurumundan muvafakat alıp atama onayı bekleyen 4000-5000 kişi var.

Kısacası işleri takip edecek hızlandıracak referansınız yoksa çok zor. Biz muvafakat almak için o kadar uğraşıyoruz. Aylardır, yıllardır mahkemede uğraşan arkadaşlar var.

Bu yazdıklarımın hepsi referansı olmayan arkadaşlar için geçerli ne yazık ki. Referansı olanlar tüm bu işlemleri 1 hafta içinde halledip yeni yerinde işe başlıyor.

Ama, KPSS yi kazanıp atanarak kurum değişikliği daha kolay size tahsis edilmiş bir kadro var. Mahkeme kanalıyla da olsa eninde sonunda geçersiniz.

mşk37
Kapalı
18 Nisan 2015 16:54

6 yıldan önce gecen var ama geri geldi 2 yıl sonra ne yazıkki

mşk37
Kapalı
18 Nisan 2015 16:55

danıştay kararı ile

18 Nisan 2015 19:29

6 ay önceden istifa etmeden kpss ile öğretmenliğe geçen yada geçenleri bilen var mı ? lütfen varsa yazın. nezaman hangi tarihte geçtiğinizi de yazabilirseniz çok sevinirim. Acilen cevaplarınızı bekliyorum...

18 Nisan 2015 19:33

6 ay önce istifa etmeden öğretmenliğe geçen varsa BU KONUDA BİLGİ BELGESİ OLAN BANA ATABİLİR Mİ acilll [email protected], [email protected]

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi