Editörler : supporters.

mermaiden
Aday Memur
27 Mayıs 2015 10:26

Savaş'ın 22 *30 iktisat denemesi iyi değil Murat'ın 12 li denemesinin ilk 2 sini çözdüm zordu ihtiyaç 10lu ben beğendim diğerlerini de çözdükçe yorumlarım
27 Mayıs 2015 11:55

Arkadaşlar 2015 kpss ile ilgili hocamızın hazırladığı güzel soruları paylaşmak istedim

umarım faydası dokunur

http://www.guncelkpssbilgi.com/gorsel-guncel-sorular-5/

kpsssinavikpss
Aday Memur
28 Mayıs 2015 12:33

kpss için bir çok soru ve deneme çözülmeli ama muratın denemeleri kesinlikle çözülmeli

29 Mayıs 2015 00:55

Hocam diğer yayınlar için de yorumlarınızı bekliyoruz. Temin ettiğiniz denemeleri 5 üzerinden derecelendirme yapıp bir sıralamaya dökebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim...

mermaiden, 9 yıl önce
Savaş'ın 22 *30 iktisat denemesi iyi değil Murat'ın 12 li denemesinin ilk 2 sini çözdüm zordu ihtiyaç 10lu ben beğendim diğerlerini de çözdükçe yorumlarım

mermaiden
Aday Memur
29 Mayıs 2015 11:02

5 üzerinden dereceleme yapcak yeterliliğe sahip Değilim :) ama Yargıyı da çözmeye başladım bence gayet iyi muhasebesi biraz kolay murat dershane denemlerine de giriyorum yine çözdüklerimin içinde en zor olanı muratınkiler diyebilirim yediiklim 10 lu ilk deneme cok iyi değildi

Iron Maiden
Şube Müdürü
30 Mayıs 2015 18:19

22x30 denemeleri çözümlü değil sanırım cevaplı değil mi ? Lider yayınlarının her ders için 15'li denemeleri nasıl biliyor musunuz arkadaşlar ?

cicocuk, 9 yıl önce

savaş kitabevinin 22*33 denemeleri pegem denemeleri ve ihtiyaç denemeleri

31 Mayıs 2015 15:44

Anladım hocam,teşekkür ederim.

1-2 hafta içinde yargıyı da alabilirim.

Bu arada çıkmış sorular almak istiyorsanız Pegem'in alın çünkü işletmenin soru ve çözümlerini eklemişler. Ama Murat,işletmeyi eklememiş. O yüzden çıkmış sorular için Pegemi tavsiye ederim.

mermaiden, 9 yıl önce
5 üzerinden dereceleme yapcak yeterliliğe sahip Değilim :) ama Yargıyı da çözmeye başladım bence gayet iyi muhasebesi biraz kolay murat dershane denemlerine de giriyorum yine çözdüklerimin içinde en zor olanı muratınkiler diyebilirim yediiklim 10 lu ilk deneme cok iyi değildi

juniorMemur
Aday Memur
31 Mayıs 2015 16:08

www.kalitelitest.com KPSS hazırlık testleri. Akıllı telefon destekliyor.

juniorMemur
Aday Memur
31 Mayıs 2015 16:16

http://www.kalitelitest.com Tarih soruları yüklenmiş. Soruları Tamer Hocamız hazırlamış. Diğer dersler yakında yüklenecek ama bazı senelerin KPSS çıkmış sorular var.

karşıyaka111
Aday Memur
27 Haziran 2015 14:45

internete konulup herkesle paylaşılan özgün sorular harika. Emeklerine sağlık faydalı oluyor

hemen hemen bütün yayınların denemelerini çözdük forumlardaki bazı yüklenmeler haksız bence beyaz kalem pegem vs... hepsinin farklı bir yaklaşımı var murat için alma diyenler hazsızlık yapıyor ben çözdüm tavsiye de ederim seviye biraz yüksek ama kolay denemelerde bi noktadan sonra yanıltıyor. sonuç olarak konu çalışmayı bitirenler bütün denemeleri görüp çözmeye çalışmalı. Sınav maratonunda herkese kolay gelsin

cankrkut
Aday Memur
27 Haziran 2015 14:59

muratın denemeleri tavsiye ederim

mülkiyelii
Aday Memur
29 Haziran 2015 21:53

Pegemin denemeleri güzel ama kurum sınavlarına daha yakın bence çünkü kpss uzun ve çeldirici soruları seviyor. Çözülmesini tavsiye ederim ama kpssnin biraz daha zor olacağı gözden kaçırılmasın

kastama
Aday Memur
12 Eylül 2015 13:29

bende bir katkıda bulunayım..kışını yaza çevirir......:)

karamandere, 9 yıl önce

Murat ın denemeleri zordur. Ama kara kışa hazırlar seni

vyslbankpss
Aday Memur
19 Eylül 2015 14:17

deneme ve soru bankası açısından murat yayınlarını kesinlikle çözülmeli

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi