Editörler : Pangaea

Yasaklı
25 Şubat 2015 12:13

Çok kararsız kaldım KADRO yakmiyimm
urfaDSİ ye atandım ama daha merkezi bir yere evimin hemen yanbinasında baska bir kurum var nisanda tercih yapsam muavfakiyet verirler mi?

onuncuköydenim
Aday Memur
25 Şubat 2015 12:36

Ah troller vah troller...

Meriç kağan
Şube Müdürü
25 Şubat 2015 17:04

vermezler kardeşim geçmiş olsunnn

yesil92
Aday Memur
25 Şubat 2015 17:49

ya kardesim bi git isine

Xdll
Kapalı
27 Şubat 2015 04:39

hay senin

27 Şubat 2015 10:19

arkadaşlar konuyu açan bu şahıs daha öncede aynı şeyi yaptı.lütfen itibar etmeyin.benim nickime benzer nickle üyelik açıp oraya buraya yazıyor.şikayet ederseniz sevinirim.Yazıştığı konulardanda bunu anlayabilirsiniz.Hasta olduğunu düşünüyorum bu kişinin. Daha önce de engellendi benzer nickle

Meriç kağan
Şube Müdürü
27 Şubat 2015 13:26

merak ettıgım bu arkadas sana neden bu kadar bulastı yaaa ..

27 Şubat 2015 13:51

valla hocam bende bilsem keşke bir insanın neden bu kadar boş işlerle uğraştığını.Forumda aylar önce biriyle tartışmıştık kendisini bozmuştum.Bu şahsiyet insanlara çamur atma peşindeydi yani troll.Bu yüzden hedef olarak beni seçiyor.Kimse cevap yazmazsa geldiği gibi gider.

Meriç kağan, 9 yıl önce

merak ettıgım bu arkadas sana neden bu kadar bulastı yaaa ..

ozcan-ins
Yasaklı
27 Şubat 2015 14:18

Boşuna insanlara çamur atma sen beni belki o kocakafanı çalıştırsan bulabilirsin ama senin kafan hinliğe calışıyor meslektaşını arkadan vurmaya calışıyor. Face de ilan paylaşıp göz boyama nerde ne konuştuğuna dikkat et. Yerin kulağı var ve niyetini ortaya cıkardıkça yolların kapanıyor hiddetleniyorsun. Burda tercih yapmucam diyip ilerde listelerde yer alacağını söyleyince afişe ettim seni buna kuduruyorsun. Allah büyük davalar yolda. Sizin gibilere.
27 Şubat 2015 14:40

yemin ederim hastasın sen :) lan karayollarına başvurcam dedin benim ismimle yazdın ordan burdan.ne oldu hani neden göremedik listede ? sen forumda tartıştığm kişisin belli.yediremedim kendine değil mi bazı şeyleri.sahte hesaplarla insanlara çamur atmak adiliktir.

ozcan-ins, 9 yıl önce
Boşuna insanlara çamur atma sen beni belki o kocakafanı çalıştırsan bulabilirsin ama senin kafan hinliğe calışıyor meslektaşını arkadan vurmaya calışıyor. Face de ilan paylaşıp göz boyama nerde ne konuştuğuna dikkat et. Yerin kulağı var ve niyetini ortaya cıkardıkça yolların kapanıyor hiddetleniyorsun. Burda tercih yapmucam diyip ilerde listelerde yer alacağını söyleyince afişe ettim seni buna kuduruyorsun. Allah büyük davalar yolda. Sizin gibilere.

ozcan-ins
Yasaklı
27 Şubat 2015 16:28

Her adımını takip ediyorum, her hareketin her boşboğazlığın ve her kadro yakma terbiyesizliğini teşhir edeceğim. Ben tepende olduğum sürece hiçbirlere basvuramayacaksın. Kgm de olduğu gibi...

gRte
Aday Memur
27 Şubat 2015 18:23

Ağırolmuş!
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi