Editörler : crops35
25 Şubat 2015 17:08

Tayin, kurum değişikliği konularında yardıma ihtiyacım var.

slm arkadaşlar ben ogm de 1 yıldan fazladr memurum, önlisans mezunuyum ikamet ettiğim bir ilin uzak bir ilçesinde görev yaptığmdan ve tercih yaparken kodlarda yazmamasına rağmen atandıktan sonra evrak verirken 5 yıl tayin isteyememe gibi bi dilekçe imzalatmıştılar bize tekrar sınava girdm 88 küsür puan aaldm 1480 lerde sıralamam Nisandan sonra önümden gidenlerin durumuna göre istifa etmeyi düşünüyrm 657 ye tabi olduğumdan istifadan sonra 6 ay beklemeli tekrar 657 li biryere atanmak için.. veyahut muvafakat alabilirmiyim istifa etmeden atandığım kuruma başlamak için ne şartlarda muvafakat verilebilir

eylul0909
Kapalı
25 Şubat 2015 23:10

Bende aynı durumdayım sınava girmeden araştırmasına kendi kurumunda muvafakatla gidebileceğiniz söyl

tirabzn
Aday Memur
26 Şubat 2015 10:09

tekrar yazarmısın kardeş anlaşılmıyor

can-kpss
Şube Müdürü
26 Şubat 2015 13:27

muvafakat konusunda bana danısabilirsiniz 05318596608

egeaslan
Kapalı
26 Şubat 2015 14:27

harika haberler bunlar memur olupta boyle handikaplar icinde bogulanlari nisan atamasinda gormeyecegim icin cok mutlu oldum ilk defa memur olmayi bekleyen adaylar adina..

tirabzn
Aday Memur
26 Şubat 2015 14:53

:D bu kural zaten vardı arkadaş memurluğun yakınından geçemediği için haberi yok çok sevinmiş herhalde, Senin mutlu olduğun sınavı ben 3 kere kazanmışım sen naber

egeaslan
Kapalı
26 Şubat 2015 14:56

yok yok haberim var kardeşim büzüğününz yemediği için hala istifa veremediğinize bu sevincim :)))

tirabzn, 9 yıl önce

:D bu kural zaten vardı arkadaş memurluğun yakınından geçemediği için haberi yok çok sevinmiş herhalde, Senin mutlu olduğun sınavı ben 3 kere kazanmışım sen naber

tirabzn
Aday Memur
26 Şubat 2015 16:08

garibanlar bi atansın nisanda dedm ben nası olsa atanırım zatn ;) neyse konu dağılmasn farklı bi önerisi olan varsa yazsın

adalet0568
Şef
26 Şubat 2015 16:37

399 kit sözleşmeli yazabilirsin, istifaya gerek yok onda

adalet0568
Şef
26 Şubat 2015 16:38

istifaya demişim, beklemeye gerek yok, istifa et hemen geç

Mutemadiyen
Memur
26 Şubat 2015 16:49

Başvuru şartları dışında imzalatılan evraklar ne kadar hukukidir? Madem 5 yıl tayin istememen için imzan alınıyor, bunu başvuru öncesinde neden belirtmiyorlar? Koskoca devlet kurumları hala net olmayı öğrenemediler.

tirabzn
Aday Memur
26 Şubat 2015 17:57

kit lerde bekleme süresi yok onu biliyormda bu atamada kit gelmez zaten bana, evet kurumlarn saçma sapan işleri ondan sonra benm gibi sınava girip kurum değiştiriliyor adam gibi şartları yazarsın çalışacağı ilçeyide yazarsn adam ona göre seçer sende memurundan olmazsn ama nerde

Bunyamin91
Memur
26 Şubat 2015 18:08

Bildiğim kadarıyla KPSS ile yerleşirsen kurum muvafakat vermek zorunda.

Ben tayinin en zor olduğu yerdeyim üniversitede burada öyle.

OGM sitesinde insan kaynakları yönergesi gibi birşeyler var mı bir araştır bakalım orada yazar.

tirabzn
Aday Memur
26 Şubat 2015 20:04

Bi kaç ay önce yönerge çıkmıştı 5 yıl şartı bölgeler arası için geçerli diye ama sonuçta o dilekçeyi göstererk beni il içi tayin yapmayabilir nasip artık

rüvyda
Kapalı
27 Şubat 2015 13:01

Bunyamin91 size msj attim bi bakabilir misnz bir şey sorcktm

Bunyamin91, 9 yıl önce

Bildiğim kadarıyla KPSS ile yerleşirsen kurum muvafakat vermek zorunda.

Ben tayinin en zor olduğu yerdeyim üniversitede burada öyle.

OGM sitesinde insan kaynakları yönergesi gibi birşeyler var mı bir araştır bakalım orada yazar.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi