Editörler : Pangaea
25 Şubat 2015 23:06

sosyal bilgilerde en iyi alan kitapları

arkadaşlar sosyal bilgiler öabt de en iyi soru bankası denemeler hangi yayınlar sizce tavsiye edeceğiniz yayın hangisi yardımcı olursanız sevinirim . ben lider yayınlarını çözdüm tavsiye ederim beyaz kalem çözdüm tavsiye ederim. diğer kaynakların soruları nasıl yardımcı olursanız sevinirim

oskurrr
Yasaklı
27 Şubat 2015 10:16

Konu anlatımlı olarak en çok soru barındıran İhtiyacın konu anlatımlı seti...

Lider yayınları gayet iyi...

Murat yayınlarının soru bankasını tavsiye ederim.

leonnx
Aday Memur
08 Mart 2015 22:13

arkadaşlar kitapseçten 30 sosyal alan deenemesi aldınızmı nasıl soruları ihtiyaç yarğg öabt denemeleri nasıl çözdunuzmu

erdemakkurt
Aday Memur
09 Mart 2015 11:27

Sosyal soruda 657 yayınevinin orta boy 750 sayfayı aşkın bir soru bankası var. ben coğrafya hariç tüm kısımlarını çözdüm. coğrafyayı da mayıs gibi çözeceğim. siyaset, ekonomi gibi kısımlar özellikle hoşuma gitti. konu işinde de ihtiyac çok hoşuma gitmişti. kullanışlı ve kafa karıştırmayan bir konu anlatımı olmuş. bu ikisi iyi bir kombin olur.

senausams
Aday Memur
10 Mart 2015 10:36

muratın soru bankası ve konu anlatımı iyi, incelemende fayda var karar senin.

denizhocaa
Aday Memur
11 Mart 2015 10:31

Zümrelerim selamlar.

657 nin soru bankasını bende çözdüm. çözdüm ama bir sorun nasıl bitti. tam bir ay sürdü. çok hacimli ve çok sorulu bir kaynak. muratın soru bankasını şu an yarıladım. ikisini de önerebilirim. denemede ise yediiklimin 15 denemesini ve kitapseçin full akademikini çözeceğim. masamda beni bekliyorlar. bildiğiniz ücretsiz pdf kaynakları varsa paylaşalım.

oguz6177
Aday Memur
11 Mart 2015 23:06

data soru bankası iyi arkadaşlar

raniş
Memur
12 Mart 2015 23:25

ArkadaAYlar lA¼tfen bana sosyal alan da gA¼zel bir konu anlatA±m sAyleyin :((

oskurrr
Yasaklı
12 Mart 2015 23:54

BEn ihtiyacın konu anlatımlı kitabını beğendim açıkcası bol sorulu etkinlikli kaynak. Murat yayınlarıda mevcut pegemide detaylı inceledim. En detaylısı pegem. acıkcası ben detay aramıyorum bol soru olsun istiyorum. 1 kaynaktan konuları çalışın 2-3 kaynaktan soruları çözün detayları zaten soru çözümünde yakalayacasınız

raniş, 9 yıl önce
ArkadaAYlar lA¼tfen bana sosyal alan da gA¼zel bir konu anlatA±m sAyleyin :((

raniş
Memur
13 Mart 2015 00:08

Bende pegem le ihtiyaA§ arasA±nda kalmA±AYtA±m hocam ihtiyaA§ alA±p A§ok soru A§Azmek bence de mantA±klA± geA§en yA±l yargA± calismistim

oskurrr
Yasaklı
13 Mart 2015 00:12

Hangi kaynaktan çalışırsanız çalışın mutlaka 2-3 farklı kaynagın sorularını çözün hocam. Bizim bölümde herşey okuyarak akılda kalmıyor. Özellikle çözümlü soru kitaplarını bilgi bankası gibi kullanarak detayları hatırlamak kolaylasıyor...

Ben sorulardan öğrendiklerimi asla unutmuyorum.

raniş, 9 yıl önce
Bende pegem le ihtiyaA§ arasA±nda kalmA±AYtA±m hocam ihtiyaA§ alA±p A§ok soru A§Azmek bence de mantA±klA± geA§en yA±l yargA± calismistim

leonnx
Aday Memur
13 Mart 2015 11:52

teşekurler arkadaşlar çok sağolun. yardımcı oldunuz . ben de sizleri lideri tavsiye diyorum cçözmediyseniz güzel bi seoru bankası sorular güzeldi

leonnx
Aday Memur
13 Mart 2015 11:53

soruları açıklamalımı arkadasım

erdemakkurt, 9 yıl önce

Sosyal soruda 657 yayınevinin orta boy 750 sayfayı aşkın bir soru bankası var. ben coğrafya hariç tüm kısımlarını çözdüm. coğrafyayı da mayıs gibi çözeceğim. siyaset, ekonomi gibi kısımlar özellikle hoşuma gitti. konu işinde de ihtiyac çok hoşuma gitmişti. kullanışlı ve kafa karıştırmayan bir konu anlatımı olmuş. bu ikisi iyi bir kombin olur.

denizhocaa
Aday Memur
13 Mart 2015 17:33

leonnks hoca, 657 yayınevinin sosyal soru bankasının sorularının tümü çözümlü. onun için oku oku bitmiyo, ama çözümler olunca öğretici oluyor. ben de öneririm. bir çok arkadaş yediiklimi de öneriyo. bakcaz.

oskurrr
Yasaklı
13 Mart 2015 23:54

TArih hocamız Yedi iklim harici ne alırsanız alın dedi haberiniz ola :)

denizhocaa, 9 yıl önce

leonnks hoca, 657 yayınevinin sosyal soru bankasının sorularının tümü çözümlü. onun için oku oku bitmiyo, ama çözümler olunca öğretici oluyor. ben de öneririm. bir çok arkadaş yediiklimi de öneriyo. bakcaz.

alis1903
Memur
13 Mart 2015 23:57

sosyalde hiçbir alan kitabı işe yaramaz. açık öğretimden çalıştım 79 aldım 80 kişi kaldı önümde nisanda atama olursa gideriz olmazsa ya nasip deriz...

oskurrr
Yasaklı
14 Mart 2015 00:04

Geçen sene hangi alan kitaplarından çalıştınız hocam ?

alis1903, 9 yıl önce

sosyalde hiçbir alan kitabı işe yaramaz. açık öğretimden çalıştım 79 aldım 80 kişi kaldı önümde nisanda atama olursa gideriz olmazsa ya nasip deriz...

denizhocaa
Aday Memur
14 Mart 2015 19:44

Arkadaşlar, deneme işinde bir takdik geliştirdim. bir kitapseç ful akademik deneme çözüyorum, bir yediiklim sosyal alan deneme. 4 er deneme ikisinden de çözdüm. yediiklimde 33 doğruya kadar çıktım. ama kitapseç full akademikte en fazla 29 u gördüm. kitapseç çok zorluyor. temmuzda hedef 40 net. hayırlısı bakalım.

sosyalci580
Yasaklı
14 Mart 2015 22:28

engelli branşlarında rekoru sosyal bilgiler alır dedim ,,ve dediğim çıktı arkdşlar, engllli 500 atamasında rekor sınfı öğrtemnilği değil yanlış duymadınız sosyal bilgiler öğrtmenliği malesef dkap bile 3 tane almış,, 65 tane kadro vermişler ,,onlara söylicekleiimi yazarsam engel yerim,,,atama sorumlularıınn allah çoluklarından çocuklarındanda getirsin,,,yazıklar olsun,,nisanda bunu telefi etmeliri gerekiyo

sosyalci580
Yasaklı
14 Mart 2015 22:29

bu kadar büyük haksızlık yapımmaz sosyal bilgiler branşına resmen küçük düşürdüler

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi