Editörler : supporters.
01 Mart 2015 10:21

Kitap yardimi

Arkadaslar bugun guy oldu calismayi birakmicam ama ahdim vardi bir yer olunca kitaplarimi bagislicam sonra tekrar alicam diye :) Kitaplarim ucretsizdir beyler

1- idare hukuku : Idari yargi hakimligi hedefim oldugu icin en zengin kaynaklarim idare hukukundan :)

Kemal Gozler idare hukuku dersleri

Oguz Sancakdar idare hukuku teorik + pratik calisma kitaplari (tek gecerim Oguzu)

Codex idare hukuku (kpss icin yeterli)

Seref GGozubuyuk idare hukuku Arkadaslar sadece kpss ye hazirlananlara gozler ve sancakdari onermiyorum kisa vadede vakit kaybi olur sizin icin.

2- idari yargilama hukuku

Ahmet Nohutcu idari yargi

3- Yuksel Bilgili Mikro ve Makro iktisat

4- Analiz iktisat konu anlatim (butun.konular)

5- insan haklari ve demokratiklesme Ahmet Nohutcu

6- 657 yayinlari konu anlatimli kaymakamlik sinavlarina hazirlik (acik uclu sorularla birlikte)

7- ikinci sayfa yayinlari.Maliye soru kitabi

8- Classic's maliye

9- Cengizhan dogruyol.maliye konu anlatim

10- izzet ozgenc ceza hukuku konu anlatim

Hukuk kitaplarim gunceldir:) Ozelden ilk yazan arkadaslara kitaplari vericem.Ama lütfen ihtiyacımız olan disindakileri talep etmeyelim ki baska arkadaslar da nasiplensin:)

01 Mart 2015 10:53

Insan haklari

657 kaymakamlik

Oguz sancakdar idare hukuku

Ahmet nohutcu idari yargi

Kemal gozler bazi arkadaslara verildi simdiden haber veriyim dedim.

Diger kitaplara ihtiyaci olan arkadaşlar ozelden yazabilir bedel istemiyorum :)

01 Mart 2015 11:09

Seref gozubuyuk ve Izzet Ozgenc ceza hukuku da bazi arkadaslara ayrildi

01 Mart 2015 12:10

kaymakamliga hazirlanmaktan vazgectin galiba ? :)
01 Mart 2015 12:21

Hazirlaniyorum tekrar alicam kitaplari zaten :) maksat bir yer kesinlesti insanlara az cok yardimimiz dokunsun :) Çünkü gercekten maddi manevi zor sartlar altinda bu surece girdim,hakettigimin en asgarisini almak da birsey :) senelerce hicbir sey elde edemeyenler var.5. mulakatim bu sene oldu cok sukur :) ozeline bakarmisin

bende de 5 as var, 9 yıl önce
kaymakamliga hazirlanmaktan vazgectin galiba ? :)
01 Mart 2015 12:26

Arkadaslar dagitilmayan/ayrilmayan analiz iktisat kaldi.

Codex idare hukukunu isteyen arkadas sana ozelden yanit veremiyorum mesaj almayi kapatmissin sanirim görürsen ac mesaj almayi :)

lionx1905
Memur
01 Mart 2015 12:55

Senin gibi kardeşlerin olması gerçekten takdire şayan ben de kitap dağıtmak isterim ama hep eski baskı ve o kadar kaliteli kitaplar değil sonra ah almayayım 😊 ama senin kaynaklar guzel faydalı olurlar tekrardan adımıza çok çok hayırlı olsun kardeşim

01 Mart 2015 13:11

Cok saol hocam utandiriyosun beni:) Kazandigimi senden ogrendim o da ayri bir guzellik oldu sabah sabah zorunlulugun yokken o kadar ugrastin bana haber vermek icin.Allah senden razı olsun ve hakkimizda hayirli olsun :)

lionx1905, 9 yıl önce

Senin gibi kardeşlerin olması gerçekten takdire şayan ben de kitap dağıtmak isterim ama hep eski baskı ve o kadar kaliteli kitaplar değil sonra ah almayayım 😊 ama senin kaynaklar guzel faydalı olurlar tekrardan adımıza çok çok hayırlı olsun kardeşim

herony
Memur
01 Mart 2015 20:23

kalan kitap varsa alabilirim

oocean
Aday Memur
01 Mart 2015 20:47

öncelikle hayırlısı olsun allah bize de nasip etsin ben de alabilirim kalan kitap varsa

cakalaga
Genel Müdür
01 Mart 2015 21:11

bu çocuğu severek takip ediyorum :)

selcuklu12
Memur
01 Mart 2015 21:57

İhtiyacım yok ama Allah Razı olsun çok hayırlı bir iş yapıyorsun...

AnneBenUzmanOldum, 9 yıl önce

Insan haklari

657 kaymakamlik

Oguz sancakdar idare hukuku

Ahmet nohutcu idari yargi

Kemal gozler bazi arkadaslara verildi simdiden haber veriyim dedim.

Diger kitaplara ihtiyaci olan arkadaşlar ozelden yazabilir bedel istemiyorum :)

FightForHonor
Daire Başkanı
02 Mart 2015 21:26

kardeş ALLAH RAZI OLSUN seni tebrik ederim herkes keşke böyle davransa

nutfe07
Aday Memur
03 Mart 2015 22:40

Merhabalar; Cemal Altınkeser'in Kpss-A için hazırladığı;

Kpss A Muhasebe Konu Anlatımlı ( Genel Muhasebe, Mali Tablolar Analizi, Ticrai Aritmetik, İhtisas Muhasebeleri) Ve

Kpss A Muhasebe Soru Bankası Kitaplarım satılıktır. Kitaplar İyi Durumda Aldığım günki gibi duruyorlar. Antalyadayım.

homurito
Aday Memur
07 Mart 2015 14:06

ben hayrına dağıtmak isterdim ama yapamıyorum. eşşek yüküyle para verdim zamanında. ankara'da yaşıyorum. satın almak isteyen arkadaşlar olursa görüşebiliriz. kitaplar son baskı çoğunlukla. ve de sıfır. seçerek aldım, en kaliteli yayınlardan en iyi hocalardan.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi