Editörler : E.Kayı Han
01 Mart 2015 11:51

Sözleşmeli İkm.

Merhaba iyi günler. Sözleşmeli ikm hakkında merak ettiğim ve genellikle merak edildiğini düşündüğüm soruları sizlerle paylaşmak istedim, gerek bu görevde çalışan, gerekse araştırmaları sonucunda bilgi sahibi olan arkadaşlarımız bizlere bilgi paylaşımında bulunurlarsa çok sevinirim.
1-) Sözleşmeli İkm de Eğitim söz konusu değildir diyorlar. Bunun doğruluğu nedir?
2-) Eğer eğitim yoksa 2 senede istifa edemiyolardı normal ikm de bunda bu şekilde bir sınırlama var mı?
3-) Sözleşmeli İkm kadrolu İkm arasındaki maaş farkı nedir?
4-) Sözleşmeli olarak işe başladığımızı farzedersek ne kadar sürede kadro gelir?

5-) İlanın yanında ceza evi açılıncaya kadar yazıyor. Eğer iyi ihtimal kazanırsak ceza evinin açılmasını mı beklicez atanmak için?
Sorularının bir kısmını da cevaplasanız kafi olur arkadaşlar. Bütün soruları da bu başlık altında toplayalım konu kalabalığı olmasın. Şimdiden teşekkürler.

ASİ3885
Memur
01 Mart 2015 17:43

EĞİTİM YOK DOĞRUDUR 2.Sİ İSTİFA EDERSEN EĞİTİM ALMADIĞIN İÇİN HERHANGİ BİR TAZMİNAT ÖDEMEZSİN. FAKAT ŞUNU BELİRTEYİM KAFANA YATMIYORSA HİÇ BULAŞMA BELKİ SENİN PUANIN YÜKSEKTİR AMA GİRECEK GERÇEK İŞE İHTİYACI OLAN İNSANLARA MANİ OLMA. MAAŞ FARKI 200 TL GİBİ DİYE BİLİYORUM .KADRO EN AZ 1 YILDA GELİR SONRASINDA ASALET 2 YIL ÇALIMA ZORUNLULUĞ U FALAN DERKEN TAYİN İÇİN 3 YIL GİBİ BİR ZAMAN GEÇER.CEZAEVİ AÇILINCAYA KADAR DEDİĞİ ATIYORUM ÖDEMİŞİ KAZANDIN AÇILINCAYA KADAR SENİ KARŞIYAKA YADA İZMİR MERKEZ CEZAEVİNDE GÖREVLENDİRİRLER.BUDA EKSTRA BİR ÇİLE DEMEK AMA İHTİYACI OLAN İNSANLAR HER ŞEYE OKEY DİYOR YİNE SÖYLÜYORUM KAFANA YATMAZSA HİÇ BULAŞMA EĞER 80 VE ÜZERİ PUANIN VARSA MÜBAŞİRLİK ŞOFÖRLÜK VB KADROLARI DÜŞÜN ŞİMDİDEN İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNECEKSEN YADA LİSTEYE GİRİP BOY KİLO ÖLÇÜMÜNE GİTMEYECEKSEN BOYUN KİLON TUTMUYORSA SENİN YÜZÜNDEN GİREMEYEN İNSANLARIN VEBALİNİ ALMA BENİ YANLIŞ ANLAMA AMA GERÇEK BU...HEPİMİZİN HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN..

Kökalp
Aday Memur
01 Mart 2015 19:12

Egitim var nasıl olmaz

sercan92
Kapalı
01 Mart 2015 19:13

Eğitim yok zahmet edip ilanı düzgünce okuyun. Direk işe başlıyorsunuz eğitime göreve başladıktan sonra gidersiniz büyük ihtimal.

ASİ3885
Memur
01 Mart 2015 19:38

İlanı baştan aşağı oku yada sana bir kısayol söyleyim ilanın adlarına bak 200 kişilik alımda ikm öğrenciliği diye ilan çıktı bu sefer direk sözleşmeli ikm diye çıktı kusura bakma biraz ukalalık yapmış gibi olacağım ama uzun lafın kısası senin bildiklerini biz unuttuk...:)))

Kökalp, 9 yıl önce
Egitim var nasıl olmaz

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
02 Mart 2015 11:54

Eğitim almadan , tecavüzcüsü , katili , teröristiyle nasıl başedececeksiniz?

ASİ3885
Memur
02 Mart 2015 18:08

Doğru eğitim var ama hizmet içi eğitim var ekstra yatılı okulu yok...

cancan91
Şef
02 Mart 2015 18:37

Slayttan teorik ve uygulamalı hizmet için eğitim var. Çalışırken eğitim alınacak.

İsmi Lazım Deil, 9 yıl önce

Eğitim almadan , tecavüzcüsü , katili , teröristiyle nasıl başedececeksiniz?

nejdet38
Aday Memur
03 Mart 2015 15:42

boyu kilosu tutmayıp yada gitmeyeceği halde tercih yapanların yedi sülalesini şimdiden kalaylıyorum

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi