Editörler : F16 Gökçen
02 Mart 2015 15:14

zıraat banko görevlisi

arkadaşlar kimse mülakata girmedimi neden kimse paylaşmıyor lütfen yardımcı olalım birbirimize mutlaka bu zamana kadar girenler oldu biraz paylaşımda bulunalım

myimmortal88
Aday Memur
02 Mart 2015 18:34

bnmde mulakat nisanda ama bankocular çok sessiz maalesef...

13Deniz13
Aday Memur
03 Mart 2015 12:28

evet kimseden çıt çıkmıyor.

sefakirmit
Şef
06 Mart 2015 06:45

saat 9 da mülakatım var arkadaşlar çıkınca hatırladığım kadarıyla soruları paylaşacağım burda kimse

paylaşımcı değil herkes birbirine rakip ama nasip kiminse o kazanır zaten ha ben biliyormuyyum büyük ihtimal bütün sorulara bilmiyorum cevabını vereceğim ama hayırlısı

myimmortal88
Aday Memur
06 Mart 2015 10:01

@sefakirmit geç oldu ama başarılar hakkımızda hayırlısı paylaşımlarınızı bekliyorum tşk

esrido
Aday Memur
06 Mart 2015 10:08

Arkadaslar dun mulakata girdim kendini tanitla basladik calisabilecegin ilceleri soruyorlar ayrica sözlü yada nişanlı olan varsa bayanlardan yuzuklerinizi cikarin bi kac kisi oyle yapti cunku esin mesleginden dolayi olumsuz gecebiliyor benim nisanlim polis oldugu icin olumsuz baktilar kpss puaninizi soruyorlar bize uc sair sordular basbakan yardimcilarini sordular bize oyle bisey soyleki seni digerlerinden ayirt edelim ekonomiyle ilgili olur bankayla ilgili olur hersey olur dedi iceri girenlerin bazisi yarim saat kaldi bazisi 10 dkda cikti benim kpss puanim ve nisanlimin mesleginden dolayi olumsuz gecti gibi geldi bana ama yinede nolur bilinmz allah herkesin yardimcisi olsun

myimmortal88
Aday Memur
06 Mart 2015 10:17

@esrido paylaşım için çok tşk ederim umarım olumlu olur bekleyip gorucez artık

sefakirmit
Şef
06 Mart 2015 13:35

Arkadaşlar resmen sohbet ediliyor bi kac ta soru benimki gayet guzel gecti bakalim hayirlisi bence yalan soylemin dürüst olun

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi