Editörler : ayşegül bgm
02 Mart 2015 18:51

video cekiyor muyuz??
arkadaslarim ..kardeslerim .. ortaogretim sml adina yapilan calismalar tum hiziyla devam ediyor. Acilan facebook sayfasindanda anlayabileceginiz uzere elimizden geleni sonuna kadar yapiyoruz.Sizlere yeni ve ses getirecegini dusundugum fikrimi paylasmak isterim . Nacizane fikrimdir : butun atama bakleyen ortaogretim saglikcilar hepimiz siyah tsortlerimizi giyip 5 sn lik "ATAMA BEKLIYORUZ" videosunu cekelim en sonunda videolari birlestirip ses efektleri vs uygulamalarla sesimizi daha cok duyuracagimza supem yoktur. Unlulerin sigarayi birakma videolari gibi hatirlarsaniz eger.. dusuncelerinizi bekliyorum . sozler degilde , dusuncelerimizi yeni yuzlerle duyuralim Ne KAYBEDERSINIZ???

80bck
Daire Başkanı
02 Mart 2015 18:58

Fikirlerinizi bekliyorum...

80bck
Daire Başkanı
02 Mart 2015 19:40

.

80bck
Daire Başkanı
02 Mart 2015 19:51

.

karabasan17
Yasaklı
02 Mart 2015 19:58

Beyzadeler bir twit atmaya gelmiyorlar hocam bunu yapacak adam bulamazsın bizim ülkede. Ama güzel fikir

80bck
Daire Başkanı
02 Mart 2015 21:47

sende haklisin arkadasim yorumlardanda anlasilacagi uzere .........

80bck
Daire Başkanı
03 Mart 2015 01:12

bu milletten bi cacik olmaz .

80bck
Daire Başkanı
03 Mart 2015 01:22

ya neyinize guveniyosunuz soylesenizle?? yorum yapma zahmetinde bile bulunamayan arkadaslar size diyorum neyinize guveniosunuz????!!!! ne saniosunuz surda 3 5 ay kaldi mi kesin atanacaginizi dusunen arkadaslar neyinize bukadar eminsiniz! siz anca evde pinekleyin tamam mi birileri ciksinda atasin diye.
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi