Editörler : E.Kayı Han

faruk7077
Şef
04 Mart 2015 20:47

30 müktesep aranıyormu peki?

elimmam
Aday Memur
04 Mart 2015 20:51

Maalesef hocam Sınavdan sonra yazdım, o halde alamayız, mı yoksa başka yolu var mı?

Theimam50
Şube Müdürü
05 Mart 2015 13:10

Editörüm linkteki sayfada yazılanlara katılmamak mümkün dedil. 8-9 ay olmuş sanki yeni çıkmış gibi haber yapılıyor. Farkına varmayan veya laf olsun diye arkadaşlarda pişirip pişirip dağıtıyor. Bizim iş 40 akıllı işine dönüyor. Pazartesi günü hizmet içi kurs başlıyor inşallh o gün müftülükten aslı nedir öğrenir bilgi veririm. Müftü beyde yazı geldi puanlama sistemi değişmiş demişti ama yazıyı bulamadı o anda sonrada konu değişti unuttuk.Hayırlısı inşallah

Theimam50
Şube Müdürü
05 Mart 2015 13:34

Birde aklıma takılan daha önceki aylarda ikys üzerinden nakil sınavına baktığımızda münhal kadroları görebiliyorduk yada giriş aşamasında yazısı çıkıyordu ve önceki ayların münhal kadrolarını takip edebiliyorduk şu an bunlar yok.Yada ben göremedim.

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
05 Mart 2015 16:27

Hocam öncesinde geriye dönük aylara ait münhal kadroları görebiliyorduk ve başvuru süreleri içinde dahi olmasa bile münhal kadroları görebiliyorduk.

Şimdi sadece başvuru süresinde münhal kadrolar görünüyor ve başvuru süresinin bitimi ile birlikte ilanlar kaldırılıyor.

Sistemi bu şekilde yapanlar ilanların kısıtlı süre içinde yayınlanmasını gerçekleştirenler neyi amaçlıyor doğrusu merak ediyorum

Theimam50, 9 yıl önce

Birde aklıma takılan daha önceki aylarda ikys üzerinden nakil sınavına baktığımızda münhal kadroları görebiliyorduk yada giriş aşamasında yazısı çıkıyordu ve önceki ayların münhal kadrolarını takip edebiliyorduk şu an bunlar yok.Yada ben göremedim.

elimmam
Aday Memur
05 Mart 2015 18:08

Hocam dilekçeyi sınava girip geldikten sonra vermiştim. Nedeni ise sınavdan önceki mesai haftalarında görev yerimde değil de hizmetiçi kk kursu için eğitim merkezinde idim.yani gelerek izin ve yolluk dilekçesi vermem mümkün değildi.. Sayın Müftü bize ne takdir etti acaba? Yolluğumuzu alamayız mı sizce?

SevkiSevilesin, 9 yıl önce

Sınavdan önce dilekçe yazmış ve idari onay almissaniz yolluk alırsınız hocam

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
05 Mart 2015 18:26

Hocam onay alınmadığı için tam bilmiyorum .

Yanlış bilgi verme istemem.

Bilen arkadaşımız cevaplayabilir mi?

elimmam, 9 yıl önce

Hocam dilekçeyi sınava girip geldikten sonra vermiştim. Nedeni ise sınavdan önceki mesai haftalarında görev yerimde değil de hizmetiçi kk kursu için eğitim merkezinde idim.yani gelerek izin ve yolluk dilekçesi vermem mümkün değildi.. Sayın Müftü bize ne takdir etti acaba? Yolluğumuzu alamayız mı sizce?

heamvivna
Şube Müdürü
05 Mart 2015 18:32

Herşey müftünün insiyatifine kalmış. Geçen sene ki mbsts yolluk dilekçesini çoğu meslektaş arkadaşım sınavdan sonra verdiler ama müftü onaylamadığı için yolluklarını alamadılar. Sizin mazeretiniz var, belkide alabilirsiniz.

elimmam, 9 yıl önce

ahmet90
Memur
05 Mart 2015 20:42

Arkadaşlar 50 puan şartı iki ay müracaat olmayan camiler için kesin alınması gereken bir puan mı.3.ayda 50 puani olan biri müracaat etmezse ne olacak

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
05 Mart 2015 21:27

İki ay üst üste tercih edilmeyen D GRUBU camilere MBSTS den 50 puan almak şartı ile başvurulur.

Başka başvuran olmazsa sizin tayininiz onaylanır.

Birden fazla başvuru olursa puanı yüksek olan alınır

ahmet90, 9 yıl önce

Arkadaşlar 50 puan şartı iki ay müracaat olmayan camiler için kesin alınması gereken bir puan mı.3.ayda 50 puani olan biri müracaat etmezse ne olacak

ahmet90
Memur
06 Mart 2015 00:11

Ama benim 50 puanım yok yinede kimse müracaat etmezse ben başvuru yapabilir miyim

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
06 Mart 2015 06:01

Maalesef hocam

ahmet90, 9 yıl önce

Ama benim 50 puanım yok yinede kimse müracaat etmezse ben başvuru yapabilir miyim

delifirtinam5
Aday Memur
06 Mart 2015 21:32

Sayın Hocalarım. Ben 2 yılımı bir alevi köyünde çoğu sıkıntıyla geçtiği halde doldurdum. Mbsts malum düşük geldi. iki ay boş kalan camiler için çözüm haberi varsa mümkünse paylaşır mısınz. Yada bana tayin için önerisi olacak hocam olursa mutlaka yazsın.

elimmam
Aday Memur
06 Mart 2015 23:29

Bundan önceki mbsts puanları bir işe yaramıyor mu artık acaba? Misal geçen senenin sonucu..

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
06 Mart 2015 23:35

Mbsts sonuçlarının geçerlilik süresi 3 yıldır hocam.Hangi sınava katılmışsanız hesaplayabilirsiniz.

elimmam, 9 yıl önce

Bundan önceki mbsts puanları bir işe yaramıyor mu artık acaba? Misal geçen senenin sonucu..

delifirtinam5
Aday Memur
07 Mart 2015 01:06

il dışı tayin için önerisi olan arkadaş var mı. İşletme mezunuyum. Normal bi mazaretim de yok. 2 yılım doldu mbsts zaten düşük kaç yıldır çalışsam da çalışmasam da değişmedi bi türlü.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi