Editörler : F16 Gökçen
03 Mart 2015 00:55

kayıt yenileme 4 marta dek diyor.

malesef sağlık sebebiyle kaçırdım yarın ödesem olur mu :(

POLİSmurat-
Aday Memur
03 Mart 2015 01:06

arkadaşım bende aynı durumdayım unutmuşum yarın olurmu acab

bana esra de lutfen
Aday Memur
03 Mart 2015 01:18

kayıt yenileme bölümünde 23 şub-4 mart diyor buna güvendim ben:( çok üzgünüm ya.notlarım da iyiydi, ne yapıcaz:S

POLİSmurat-
Aday Memur
03 Mart 2015 01:20

esra hanım bilmiyorum benimde son yılımdı çok kötü olacak şimdi

bana esra de lutfen
Aday Memur
03 Mart 2015 01:21

http://www.aofgiris.com/node/474

burada 4 marta dek diyor.aynen ben de ya:(Allahım yardım et. 4 mart yazıyor yahu 4 mart

POLİSmurat-
Aday Memur
03 Mart 2015 01:22

mazaretli imiş o yani banka işlemlerinden sonra tekrar ders eklemek istenildiğinde diyor

bana esra de lutfen
Aday Memur
03 Mart 2015 01:23

https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/BasvuruYeni/BasvuruAnaSayfa.aspx

AÖF kayıt yenileme işlemleri 23 Şubat Pazartesi günü başladı ve 04 Mart Çarşamba gününe kadar devam edecek.

----------------------------------------

o zaman 2 mart yazsalardı ya

POLİSmurat-
Aday Memur
03 Mart 2015 01:25

umarım hakkımız vardır yoksa benim kredi sorunumda var iyice batar der durumu

POLİSmurat-
Aday Memur
03 Mart 2015 01:27

bu link sanırım resmi sitenin linki değil ama bilgi alırsanız lütfen paylaşın benim pek zamanım yok

bana esra de lutfen, 9 yıl önce

http://www.aofgiris.com/node/474

burada 4 marta dek diyor.aynen ben de ya:(Allahım yardım et. 4 mart yazıyor yahu 4 mart

bana esra de lutfen
Aday Memur
03 Mart 2015 08:20

Arkadaslar aradim son gun 4 mart dedi gidin henen ben gidiyorum olur insallah. 444 10 26 aradim son gun 4 mart dedi. Rast gelsin.

Loes
Aday Memur
03 Mart 2015 13:24

Siz nereyi aradınız ben harcı yatırdım ekle sil yapmadan işyoğunluğu nedeniyle vs nereye gidin dednz

Elanorra
Aday Memur
03 Mart 2015 14:17

Bugün yatıran var mı parayı. oluyor mu 4 marta kadar

Loes
Aday Memur
03 Mart 2015 14:44

aöf bürosuna mı gittiniz sonuç alabildiniz mi bilgilendirirseniz sevinirimharcı yatırdım ekle sili yapmamıştım önce yapılacagını bilmediğim için

sizi de bu durum muydu

bana esra de lutfen, 9 yıl önce

Arkadaslar aradim son gun 4 mart dedi gidin henen ben gidiyorum olur insallah. 444 10 26 aradim son gun 4 mart dedi. Rast gelsin.

bana esra de lutfen
Aday Memur
03 Mart 2015 15:27

sabah 8 de 444 10 26 yı aradım kimlik no ma baktı, anlattım 4 marta dek para yatırın vs dedi,

gidin dedim ya hemen yatırın.

kitapları almadım ama baktım kaydınız yenilenmiştir yazıyor.

yarın sabahta büroya gidicem inşallah.

4 mart 23.59 a dek dedi bayan.

bana esra de lutfen
Aday Memur
03 Mart 2015 15:29

parayı bu sabah yatırdım

dedim ki 23 şubat-4 mart yazıyo dedim. gidin yatırın dedi,

235.56 lira ders eklediğim miktar.

sabahta kitaplarımı alırsam oh dicem nasipse

mhmt.guvenc
Aday Memur
03 Mart 2015 22:28

arkadaşlar bana gelen mesajda 4 mart'a kadar kayıt yapabilirsiniz diyordu ona güvendim bugün bankaya gidip parayı yatırdım. ders seçmek için sisteme girdiğimde

"2014-2015 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler bu dönem ders ekle-sil işlemi yapamayacaklar ancak daha sonraki dönemlerde yapacaklardır. Kayıt yeniletmek isteyen öğrencilerin, kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödemeleri yeterlidir." diye bir yazı çıkıyor.

öğrenci sistemine girmeye çalıştığımda ise hata veriyor. bunlar ne anlama geliyor?

Yatırdığım para şemsiye mi şimdi?

sertanns
Şef
04 Mart 2015 08:58

eevet yapamazsın yeni kayıtlar ekle sil yapamaz fakültenin atadığı dersleri alır.ileriki yıllarda istediğin gibi ekle sil yapabilirsin son bitiş dönemindede 3 ders var ekle sil yapmana gerek olmadan atayabilir.sistem böyle işliyor.sıkıntı yok kaydın yenilenmiştir

mhmt.guvenc, 9 yıl önce

arkadaşlar bana gelen mesajda 4 mart'a kadar kayıt yapabilirsiniz diyordu ona güvendim bugün bankaya gidip parayı yatırdım. ders seçmek için sisteme girdiğimde

"2014-2015 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler bu dönem ders ekle-sil işlemi yapamayacaklar ancak daha sonraki dönemlerde yapacaklardır. Kayıt yeniletmek isteyen öğrencilerin, kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödemeleri yeterlidir." diye bir yazı çıkıyor.

öğrenci sistemine girmeye çalıştığımda ise hata veriyor. bunlar ne anlama geliyor?

Yatırdığım para şemsiye mi şimdi?

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi