Editörler : crops35

akpssmagduru
Yasaklı
03 Mart 2015 17:53

Akp partiden babam girsin oy vermem. ister atasın bizi ister atamasın

çiğdemay
Aday Memur
03 Mart 2015 19:32

kesinlikle katılıyorum.. bence bizim gibi düşünmeli herkes

akpssmagduru, 9 yıl önce

Akp partiden babam girsin oy vermem. ister atasın bizi ister atamasın

emre ksn
Memur
03 Mart 2015 19:36

K B KARDEŞİM AMA BU INSANLAR YINE GÖTÜRÜR OYUNU BUNLARA VERIR EMIN OLABILIRSIN..CİNNET GEÇİRTECEK BUNLAR BİZEE.. YETER OLDU ARTIK BIRI CIKIP DESİN KI ALIM YAPACAGIZ BU KADAR YADA YAPMAYACAGIZ SINIRDEN STRESDEN HASTALIGA YAKALANACAGIZ

fefer, 9 yıl önce

kendileri bilir 3,5 milyonu karşılarına aldılar!!!!!

EdizSaat
Yasaklı
03 Mart 2015 19:45

Burada bugün dikkatli olun öğretmen ve iibf kadro paylaşıyor yazanları Linç ettiniz hak ettiniz bunu

3001ciyim
Aday Memur
05 Mart 2015 11:05

artık öğretmen kelimesi görmekten nefret ediyorum bıktık bu öğretmenlerden adamla 75le atanıyorlar bizim suçumuz neydi ben hem küçücük çocuğumla ilgilendim hem ders çalıştım yazık değilmi bu emeklere umutlara çıldırmak üzereyim artık:(

kpss2020
Şef
05 Mart 2015 11:29

arkadaşlar oyumuzu mahalefet denen boş tenekelere de vermiyelim. Adi muhalefete sorsan daha fazla öğretmen der emin olun. zındık hepsi zındık. nerede öğretmen görsem kötü kötü bakar oldum ardık. guya atanamayan öğğretmenlermiş. ulan adi insan gurubu nesi atanamaya öğretmen adiler üniversiteyi bitirir bitirmez atanıyorlar. sanki yıllarca sınava girmiş atanamamış gibi dedikodu yapıyorlar. ortalama yılda üç beşbin öğretmen alınıyormuş gibi haber yapıp dururlar medyasıda muhalefeti de. Ah Erbakan Hocam Ah!

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi