Editörler : E.Kayı Han

aretias
Kapalı
06 Mart 2015 21:02

VHKİ memuruyum eşim rahatsız imamlığa veya müezzinliğe geri dönebilirmiyim diye girdim ilmihalim gerçekten pek iyi sayılmaz sınavı 45 dakikada bitirdim biraz panik atak yapım var aceleciyim en basit soruları aceleciliğim yüzünden yanlış yaptım 50 aldım şunu söyleyebilirim benim gibi acele edilmemiş olunsa ilmihal bilgisi olan biri en az 70 alır bence çoğu soruların cevabı içindeydi

Mahzun_
Müsteşar
07 Mart 2015 07:13

hocam koca ilmihalden 10 tane soru çıkmadı onuda unutmayalım

heamvivna
Şube Müdürü
07 Mart 2015 17:49

İlmihal den zaten soru çıkmadı ki doğru dürüst. Sorular yoğunluklu olarak yaşayan dünya dinleri ve hadisten çıktı.

aretias, 9 yıl önce

VHKİ memuruyum eşim rahatsız imamlığa veya müezzinliğe geri dönebilirmiyim diye girdim ilmihalim gerçekten pek iyi sayılmaz sınavı 45 dakikada bitirdim biraz panik atak yapım var aceleciyim en basit soruları aceleciliğim yüzünden yanlış yaptım 50 aldım şunu söyleyebilirim benim gibi acele edilmemiş olunsa ilmihal bilgisi olan biri en az 70 alır bence çoğu soruların cevabı içindeydi

rmzn4278
Memur
11 Mart 2015 15:56

50

poyrazli
Daire Başkanı
19 Mart 2015 00:19

Ne oldu şimdi? Yorgan gitti, kavga bitti mi? Ne olacak şimdi?

O kadar bağırdık, ettik, yok mu merkezden bir haber? Yok mu sesimizi duyan bir yetkili?

Yoksa eski hamam, eski tas mı? "Çalışsaydın kardeşim" mi olacak?

muharras
Yasaklı
19 Mart 2015 10:30

Bu nakil sistemide degistiginde o kadar ses cikti ama merkezin umrunda degil bir siyasetcinin dedigi gibi burasi Turkiye iki gun konusulur ucuncu gun unutulur :) bu nakil sistemi yurumez cokmeye mahkumdur diyorduk dimdik ayakta hala gidiyor sistem

poyrazli, 9 yıl önce

Ne oldu şimdi? Yorgan gitti, kavga bitti mi? Ne olacak şimdi?

O kadar bağırdık, ettik, yok mu merkezden bir haber? Yok mu sesimizi duyan bir yetkili?

Yoksa eski hamam, eski tas mı? "Çalışsaydın kardeşim" mi olacak?

poyrazli
Daire Başkanı
19 Mart 2015 16:14

O zaman seneye 160 TL yaparlar, sınavları da daha zor hale getirip prof.lar düzeyine getirirler, Ankara'da tek merkezde yaparlari başarı düzeyi % 10 bile olmaz. Nakil sınavları daha da zor hale gelir.

muharras, 9 yıl önce

Bu nakil sistemide degistiginde o kadar ses cikti ama merkezin umrunda degil bir siyasetcinin dedigi gibi burasi Turkiye iki gun konusulur ucuncu gun unutulur :) bu nakil sistemi yurumez cokmeye mahkumdur diyorduk dimdik ayakta hala gidiyor sistem

Toplam 87 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi