Editörler : crops35

Kapalı
04 Mart 2015 13:30

Kadrolar Yine az Gelecek. Meclisten Kanun Lazım
Bütçede 36 Bin vardı. Bunun 15 Bini şubatta zaten gitti öğretmenlerden. Geriye 21 Bin kaldı. Daha bunun içinde 10 Binde Sağlıkçı var. Hakimi polisi hiç demiyorum. 11 Binden önlisansa 2000 ancak düşer. Ben bunları bütçe kanununa göre diyorum. Eğer bizim içinde 7 Nisan'a kadar bir kanun çıkmazsa, YANDIĞIMIZIN RESMİDİR.

EdizSaat
Yasaklı
04 Mart 2015 13:33

Içinde sağlıkçı öğretmen yoktu yanlış bilgi verdin

besttepe1
Kapalı
04 Mart 2015 13:36

Vardı nasll yoktu. Arastır bak hocam. 15 bin kadroyu öğretmenler bizden yedi

EdizSaat
Yasaklı
04 Mart 2015 13:39

Hadi ya ben bilmiyorum yok diyorlardı atama sanki

besttepe1
Kapalı
04 Mart 2015 14:14

Maalsf durum bu hocam. Bu şekil olursa büyük sıkıntı yaşanır

akpssmagduru
Yasaklı
04 Mart 2015 14:23

içinde öğretmenler yok 15 binlik atama 47 binin içinden kesilecek. haber bugün yapıldı zaten içeriğinde yazıyor. Ona bakarsanız verilen rakamlarla bakanların almak istedikleri alacakları felan hiçbiri birbirini tutmuyor

04 Mart 2015 14:25

15 bin atamanın 47 binden düşüleceğine dair haber nerede link var mı ?

akpssmagduru
Yasaklı
04 Mart 2015 14:31

http://www.memurlar.net/haber/503735/

pardon arkadaşlar ben yanlış okumuşum düşünüldüğünde yazan yeri düşürüldüğünde okumuşum kalbimizden geçeni okumaya başlamışız. :(

besttepe1
Kapalı
04 Mart 2015 14:36

Yok oyle bir dünya arkadasım. Boyle bir kritik konuda kadro için deli gibi uğrasan birisi olarak böyle başlık açmam emin olmadan. Durum bu ve eğer önlem alınmazsa Nisan ayında fazla kadro beklememiz hayal olur. Bütçe ortada kanun ortada verilen kadrolar ortada

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
04 Mart 2015 14:45

DPB bizzat ihtiyaç duyulan memur sayısını resmi olarak paylaştı. 300 binden fazla memura ihtiyaç var ve Nisanda güzel bir kadro gelmesi için tek bir olumlu haber yok piyasada. Bütçeyi sorun edecekler ama buna artık hiç kimse inanmıyor. Öğretmene 47 bin kadro veren bütçe 3 milyon memur adayına neden sırtını dönüyor ?

besttepe1
Kapalı
04 Mart 2015 14:47

DPB istediği kadar su kadar acık var desin. Bütçeden öteye geçemez. Kimse açıklama yapmıyor kadro arttırılması için. Bu şekilde devam etsin bizde yanacağız. Bunu net olarak diyorum. Taş çatlasın önlisansa toplam 2000 gelir

torpilslayer
Yasaklı
04 Mart 2015 14:52

Kardeş Öğretmenler 36 binin içinden alındı ama Hakim polis filan bunların bizim kadrolarla alakası yok. Onlar otomatik olarak hesaplanan Mehmet Şimşek'in bahsettiği meşhur otomatik kadrolar :)

HALKIN ADALETİ
Yasaklı
04 Mart 2015 14:53

11 bin içinde hakim ve polis demi var? hocam linki paylaşabilir misin? Eğer öyleyse .biz sezonu kapamışız o zaman çoktan:(

cancan91
Şef
04 Mart 2015 14:56

Önlisansı takan yok. Komik rakamlar gelecek. Dilekçelerimizi, imzalarımızı takan yok.

besttepe1
Kapalı
04 Mart 2015 14:59

Hocam memurlar net iki kere bunu yazdı. Bu rakamın içinde hakim ve polisde var. Haberi bulmaya çalısırım. Durum rezalet diyoruz kimse anlamıyor. HARCANACAGIZ EGER BU SEKİL OLURSA. Acil önlem lazım. Şubattaki 15 bin öğretmen bizden yenmeseydi yine moral olurdu. Onuda yediler. Hani sağlıkçı ataması yapıldı mı ? 10 Bin sağlıkçı bizim bütçeden yenecek. Bin kere söylendi bu

mervecek
Kapalı
04 Mart 2015 15:05

sabır sabır sabır . Elbet bir gün bizimde yüzümüz gülecek .

Öğretmen lafını duydukça miğdem bulanıyor .Bizim hakkımızı onlara veriyorlar.

besttepe1, 9 yıl önce
Hocam memurlar net iki kere bunu yazdı. Bu rakamın içinde hakim ve polisde var. Haberi bulmaya çalısırım. Durum rezalet diyoruz kimse anlamıyor. HARCANACAGIZ EGER BU SEKİL OLURSA. Acil önlem lazım. Şubattaki 15 bin öğretmen bizden yenmeseydi yine moral olurdu. Onuda yediler. Hani sağlıkçı ataması yapıldı mı ? 10 Bin sağlıkçı bizim bütçeden yenecek. Bin kere söylendi bu

HALKIN ADALETİ
Yasaklı
04 Mart 2015 15:20

Kaygılıyım korkuyorum umutsuzum evliyim işsizim depresyondayım..durumun kötü olduğunu biliyorum.elimden geleni yapıyorum 40 bin kadro için..ama 11 bine polis ve hakimde dahilse ne diye bu gerizekalılar nisanda alım yapıyor bizimle oynuyor onu açıklasınlar.

besttepe1, 9 yıl önce

torpilslayer
Yasaklı
04 Mart 2015 15:23

Hakim polis 74 binin içindeydi bunun 36 bini mi ne otomatikti işte. Ordan geriye kalan bize kaldı onun içinden de öğretmenleri aldılar. Gerçi bu saatten sonra hakimi polisimi kaldı yine bişey kalmadı ortada.

Hükümet bizi duymuyor diyoruz. Chp 150 bin öğretmen isteyen soru önergesi veriyor. Nabi avcı 95 binden sonra açık tamamen bitiyor diyor. Bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamadım gitti. AKP zaten 47 binle önce davranıp öğretmenlerin oyunu kaptı. Sen de Memur adaylarına destek versene be adam!

İşimi Allaha kaldı artık. Allah yardımcımız olsun.

besttepe1, 9 yıl önce

masmavii60
Aday Memur
04 Mart 2015 15:55

besttepe twitter üzerinden tekrar bir etkinlik düzenlesek olmazmı sen baya iyi yürütüyorsun bu işi belli bir saatte başlayalım olmazmı çok az zamanımız kaldı boşverin çok fazla ses çıkması lazım bizden her seferinde 3,5 milyonuz diyoruz ama 35 kişi zor yazıyor etkinliklerde

besttepe1, 9 yıl önce
Vardı nasll yoktu. Arastır bak hocam. 15 bin kadroyu öğretmenler bizden yedi

besttepe1
Kapalı
04 Mart 2015 17:03

masmavi hocam hergün akşam 21.00 da twitterdayız. Ben burdan konu açıyorum. Ne hikmetse editör kaldırıyor. Milletde görmüyor

qweroloji
Aday Memur
04 Mart 2015 17:18

tekrar diyorum döner bıçaklariyla meclise dalalım diye :)

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi