Editörler : crops35
07 Mart 2015 16:39

Ziraat Bankası 15 Avukat Alım İlanı

http://www.ziraatbankasi.com.tr/tr/Bankamiz/InsanKaynaklari/Documents/AVUKATISEALIMKOSULLARIMART2015.pdf

avukat-09
Genel Müdür
07 Mart 2015 17:18

Uzun bi aradan sonra bi ilan geldi.

07 Mart 2015 23:59

bankalardan uzak durun

avuzyard
Aday Memur
09 Mart 2015 02:19

sebep?

naneci
Aday Memur
09 Mart 2015 12:19

arkadaşlar benim stajım 4 temmuzda bitiyor ve bu sınava halen staj yapmakta olanlarda girebiliyormuş yalnız işe başlama tarihinden önce ruhsatını alması gerekmektedir yazıyor. işe başlama tarihini söylememişler :( kafam çok karıştı 25 nisanda sınav olursa mülakatlarla felan agustosu bulur mu eger oyle olursa bende ruhsatımı alırım ve işe başlayabilirim :( keşke işe başlama tarihini yazsalardı da biz stajyer avukatları böyle telaşlandırmasalardı :(

naneci
Aday Memur
09 Mart 2015 12:45

yardımcı olabilecek bir arkadaş yok mu :( hayır bi de ruhsat tarihini yazın diyor başvuru yapaken ee ben ruhsat tarihimi bilmiyorum ki kafadan atacam o zaman 4 temmuzda bitiyorsa ortalama 1 ay da gelir diyorlar ruhsat 4 agustos diye yazacam ruhsat bilgimi 70 tl de sınav ucretiymiş yatırdıgım zaman girebiliyorum ben de sınava ama işe başlama suresi nasıl olur ben de kabul edilir miyim işte onu bilmiyorum bi bilgisi olan var mı :(

naneci
Aday Memur
09 Mart 2015 21:59

vay arkadaş forum bitmiş bi bilen de çıkmazmı yaahuu :/

aqua blue
Memur
09 Mart 2015 22:08

bu konuyu kurum ile konusursan daha saglıklı olur.

naneci
Aday Memur
09 Mart 2015 22:47

ah kardeş ya aradım hiç biri doğru düzgün cevap vermedi orda yazan neyse o bizim de bilgimiz bu kadar dediler belki forumdan birinin birazda olsa bilgisi vardır diye bir ümit yazdım ama kimsenin bilgisi yok sanırım gene de cevap verdiğin için Allah Razı olsun.

aqua blue, 9 yıl önce

bu konuyu kurum ile konusursan daha saglıklı olur.

bhrka
Aday Memur
10 Mart 2015 12:56

başvuran sayısı çok olur mu ve sınavın zorluk derecesi nedir acaba başvurup başvurmamakta kararsızım

Vişne Şurubu
Kapalı
10 Mart 2015 23:26

Arkadaşlar ben bir yıl kadar Ziraat Bankası Levent şubesinin sözleşmeli avukatı olarak çalıştım, Kredili mevduat hesapları ,konut ve ihtiyaç kredisinden kaynaklanan uyuşmazlıklara baktım, bi de tüketici dosyaları vardı ki hepsi bir bir itinayla kaybedilir.Ayrıca çok sık seyahat etmeniz de gerekebilir:) herkese başarılar diliyorum .

Justicar
Aday Memur
11 Mart 2015 08:35

Merhabalar;

Forumda uzman yardımcılığı ve müf. yrd. konusunda çok bilgi var ama bu pozisyon konusunda bir bilgi yok. Özlük hakları nasıldır acaba bir mahsuru yoksa söylermisiniz. bildiğim kadarıyla sadece müşavirlik tarafından havale edilen işler ve davalara bakılıyor vekalet ücreti gibi durumlar nasıldır? Şimdiden teşekkürler

Vişne Şurubu, 9 yıl önce

Arkadaşlar ben bir yıl kadar Ziraat Bankası Levent şubesinin sözleşmeli avukatı olarak çalıştım, Kredili mevduat hesapları ,konut ve ihtiyaç kredisinden kaynaklanan uyuşmazlıklara baktım, bi de tüketici dosyaları vardı ki hepsi bir bir itinayla kaybedilir.Ayrıca çok sık seyahat etmeniz de gerekebilir:) herkese başarılar diliyorum .

prosctrade3
Aday Memur
11 Mart 2015 10:39

Merhaba. Bankanın belli limit altındaki kredilerine sözleşmeli avukatlar, üstündekilere kadrolu avukatlar bakıyor. Bölge dağılımı olduğu için farklı şehirlere sık sık duruşmaya gidersiniz. Maaş durumu serbest çalışan bir avukata göre oldukça iyi. Büyük problem ve ağır kusurlu görevi ihmal olmadığı müddetçe sözleşme feshi pek yapılmıyor. Kadrolu avukatlar için ise başarı odaklı ek ödemeler düşünülüyor yani çalışma ortamının yakın zamanda biraz daha baskıcı olması ihtimaldir. Başarılar dilerim.

Justicar, 9 yıl önce

Merhabalar;

Forumda uzman yardımcılığı ve müf. yrd. konusunda çok bilgi var ama bu pozisyon konusunda bir bilgi yok. Özlük hakları nasıldır acaba bir mahsuru yoksa söylermisiniz. bildiğim kadarıyla sadece müşavirlik tarafından havale edilen işler ve davalara bakılıyor vekalet ücreti gibi durumlar nasıldır? Şimdiden teşekkürler

vasıflıikrar
Aday Memur
11 Mart 2015 12:42

Arkadaşlar benim ruhsatım geldi baroya fakat yemin törenine katılmadım ve şu an ruhsatname üzerinde yazan tarihi bilmiyorum. Barodan da öğrenemedim.Başvuruda da ruhsatname tarihi isteniyor. Nasıl bir izlenebilir yardımınız için teşekkürler.

vasıflıikrar
Aday Memur
11 Mart 2015 18:03

başvuran var mı acaba arkadaşlar sınav hakkında konuşalım.

aqua blue
Memur
12 Mart 2015 00:29

yemin etmeden avukat olamazsınız!

vasıflıikrar, 9 yıl önce

Arkadaşlar benim ruhsatım geldi baroya fakat yemin törenine katılmadım ve şu an ruhsatname üzerinde yazan tarihi bilmiyorum. Barodan da öğrenemedim.Başvuruda da ruhsatname tarihi isteniyor. Nasıl bir izlenebilir yardımınız için teşekkürler.

vasıflıikrar
Aday Memur
12 Mart 2015 12:19

Hocam yemin etmeden avukat olamayacağımı biliyorum fakat ilanda geçen ifade şu ' işe başlama tarihine kadar ruhsatnamesini alabilecek durumda olmak'..Bu durumda şu an benim ruhsatname üzerindeki tarihi bilmem başvuru yapabileceğim anlamına geliyor bu bakımdan sordum soruyu.Teşekkürler bu arada cevapladığınız için.

aqua blue, 9 yıl önce

yemin etmeden avukat olamazsınız!

13 Mart 2015 10:04

Arkadaşlar bu kadro 657'ye mi tabii yoksa İş Kanunu'na mı? Teşekkürler.

prosctrade3
Aday Memur
25 Mart 2015 09:28

İş Kanunu

atetri
Aday Memur
15 Mayıs 2015 22:20

Arkadaşlar açıklanmış, kazanan var mi ?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler